Неділя

21.04.2019

21:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№10 від 1 березня 2014 р.

Майдан. Перемога зі сльозами на очах...

Починаючи з кривавого вівторка, 18 лютого, події в Україні, особливо в її серці – Києві, розвивались дуже стрімко. Розв'язана Януковичем війна проти українського народу о 4 годині 30 листопада, закінчилась втечею агресора і перемогою Майдану. Вже вкотре ми показали собі і світові «що ми браття козацького роду».
Читати далі


Ревкомівська чи Героїв Майдану – вирішуватимуть острожани

Однією з вимог Острозького Майдану було назвати в нашому місті одну з вулиць на честь людей, які віддали своє життя, щоб в Україні панували свобода і демократія. Міська влада пішла назустріч мітингувальникам і тепер острожани, головним чином мешканці тієї вулиці, вирішуватимуть, чи збережеться один із символів радянської епохи, чи з'явиться на мапі нашого міста топонім, який нагадуватиме нам і нашим нащадкам про сучасних героїв, які віддали своє життя за Україну.
Читати далі


Звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік

Доходна частина загального фонду міського бюджету становить 33901,6 тис. грн. Порівняно з попереднім роком доходи загального фонду збільшились на 2918,6 тис. грн. або на 9,4%.  
Читати далі


На острозькому Майдані…

Острозький майдан стояв до перемоги! Зміни в державі, зміни в місті – те, чого вимагали острожани разом зі всією Україною, стало можливим, близьким, реальним. Тому майдан 21 лютого був вже передостаннім – потреба в ньому відпала.  
Читати далі


Герої Небесної сотні врятували Україну

Відомий політик і диси­дент радянських часів Левко Лук’яненко казав, що «Нація, яка не готова посилати синів на смерть, не виживе…». Цю цитату знайшли останньою на сторінці «ВКонтакті» 23-річного Сергія Байдовського (Луцьк), який загинув від вогнепального поранення 20 лютого 2014 року під час українського повстання.
Читати далі


Конституція 2004 року: плюси чи мінуси?

Одну з головних вимог Майдану виконали 21 лютого – повернули в дію Конституцію 2004 року. Та що ми знаємо про неї крім того, що суттєво обмежує повноваження Президента? Різницю між Конституцією 1996 року (яка діяла за «правління» Януковича) та затвердженою Верховною Радою зараз пояснює Віталій Ковальчук, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права НаУОА.  
Читати далі


Літературна сторінка "Золоте перо"

До 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Хатина край села…

Мені потрапили до рук матеріали, які не могли залишити байдужою мене. Моринці. Там 25 лютого (9 березня) 1814 року Катерина Шевченко повила сина Тараса.  
Читати далі


Острожани серед переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних дисциплін – це різновид інте­лек­­ту­а­ль­них змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську мо­лодь до вивчення навчальних предметів. Сучасний розвиток людської цивілізації ба­гато в чому залежить від здатності суспільства відтворювати розумовий потенціал нації.
Читати далі


Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова

Для кожного народу мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.
Читати далі


Увага! «Електронний дошкільний заклад»

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 р. № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», наказу відділу освіти виконкому Острозької міської ради від 28 жовтня 2013 року «Про створення електронної бази реєстрації дітей в дошкільних навчальних закладах м. Острога» у нашому місті впроваджується міський інформаційно-освітній проект «Електронний дошкільний заклад». Метою проекту є: забезпечити формування електронної бази даних дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) міста, яка забезпечить інтеграцію до єдиної електронної бази України та області http://dnz-reg.nz.ua/, та створення електронної черги до ДНЗ.  
Читати далі


Аби отримати пільги на паливо

Для забезпечення соціальних гарантій в державі значна увага приділяється підвищенню адресності надання пільг населенню. Першим кроком у цьому напрямку стало призначення пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі. Статтею 102 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 77 «Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам» регламентовано порядок призначення пільг населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою.
Читати далі


Обговорили нагальні питання роботи освітян

Засідання колегії відділу освіти виконкому Острозької міської ради відбулося 25 лютого під головуванням заступника начальника відділу освіти Ігоря Кравчука. У засіданні взяли участь члени колегії, працівники відділу освіти виконкому Острозької міської ради.
Читати далі


Перша школа перемогла в обох видах змагань

В Острозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 у п’ятницю, 21 лютого, відбулися змагання з шахів та шашок в залік міської Спартакіади школярів 2014 року.  
Читати далі


Прем’єра «Поводиря» в Острозі

Острозькі студенти першими побачили фільм відомого українського кінорежисера Олеся Саніна «Поводир або Квіти мають очі». Його презентували письменник-сценарист Олександр Ірванець, сам режисер, Лесь Санін,  та композитор Алла Загайкевич 25 лютого в Острозькій академії. Стрічка не залишила байдужим нікого: коли у залі ввімкнули світло, заплакані очі були не лише у представниць слабкої статі, фільму аплодували стоячи добрих хвилин 5.
Читати далі


Якщо пожежа застала вас у приміщенні

З початку року на Рівненщині сталося 149 пожеж, на яких загинуло 10 людей, з них 2 дитини та травмовано 4 особи. 
Читати далі


Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 36 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 7 кримінальних проваджень. Зокрема:
Читати далі


Нерухоме майно підлягає оподаткуванню

До відома громадян!
Острозьке відділення Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції повідомляє, що з 1 січня 2014 року вступила в силу норма Податкового кодексу, згідно з якою житлова нерухомість, яка перебуває у власності фізичних осіб, підлягає оподаткуванню податком на нерухоме майно.  
Читати далі


Вісті з ХАЕС

27 лютого 2014 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працював на потужності 700 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 16,7 млн. кВтг електроенергії, з початку місяця 419,6 млн. кВтг електроенергії.  
Читати далі


Власників призів визначено

Як вже повідомлялося, у четвер, 27 лютого, у приміщенні редакції газети «Замкова гора» відбувся розіг­раш призів серед членів Клубу читачів нашого видання. Стали свідками цієї події, крім членів комісії, ще майже 10 передплатників. Звісно, люди з нетерпінням чекали, хто ж стане власником головних призів – електрочайника та річної передплати на нашу газету.
Читати далі


Подяка

Дорогі острожани!
Я дуже вдячна всім, хто мене підтримав своїми пожертвами на будівництво Свято-Миколаївського храму в нашому місті. Завдяки вам я зібрала 30 тисяч гривень. За ці кошти нещодавно було придбано бляху для куполів площею 180 м2. Також з тих коштів було дано 2 тисячі гривень на царські врата.  
Читати далі

Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]