Неділя

21.04.2019

21:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 10 від 7 березня 2015 р.

Ми змушені робити саме так

Шановні наші читачі, на жаль, цього разу ви тримаєте в руках неповнокольорову «Замкову гору». Карколомне зростання цін на папір, пластини, фарбу, кольороподіл (здійснювався однією з фірм Рівного), друк поставило редакцію у складну ситуацію, оскільки фактичні затрати на випуск одного примірника стали в декілька разів перевищувати номінальну вартість. Виникла реальна загроза, що газета взагалі не зможе виходити. Також помітно зменшилась кількість рекламних матеріалів. Тому редакція знову змушена повертатися до чорно-малинового формату першої та останньої сторінок. Бо лише за таких умов можна випускати газету до кінця 2015 року і далі. 
Читати далі


Призи вручено, але не всі

У вівторок, 3 березня, в приміщенні редакції «Замкова гора» відбулося вручення призів за результатами розиграшу серед членів клубу читачів нашої газети. Після цього було зроблене групове фото. На жаль, не всі переможці з’явилися чи бодай зателефонували, щоб отримати свій подарунок, як ми просили. 
Читати далі


На підтримку Надії Савченко та вшанування пам’яті Бориса Нємцова

У неділю, 1 березня, в центрі Острога, біля магазину «Галина», міська та районна організації ВО «Батьківщина» провели акцію на підтримку голодуючої в застінках клятої москалії, підступно захопленої в полон української патріотки, льотчиці, депутата Верховної Ради України, делегата від нашої держави в Парламентську асамблею Ради Європи Надії Савченко та для вшанування пам’яті вбитого у столиці ворожої північно-східної країни Бориса Нємцова. 
Читати далі


Ольга ЛОГВІН: «Не посада робить людей людьми, а щоденна праця»

Традиційно, у Міжнародний жіночий день – 8 Березня – усі найкращі слова вітань, побажань, квіти та подарунки присвячуються прекрасній половині людства. Істинних та щирих слів по праву заслуговує не лише у день жіночого свята, а й повсякчас – чарівна жінка, любляча дружина і мама, заступник міського голови Ольга Логвін. Жінка – загадка. Ніжна і скромна, є у ній якась прихована дивовижна родзинка мрійливості. Працелюбна, чуйна, вміло поєднує жіночність і професійну наполегливість, материнство й кар’єру. Саме про неї мені хочеться розповісти нашим читачам трішки більше. 
Читати далі


Легко бути жінкою… А Жінкою року?

Сучасний світ не тільки дає жінці чимало можливостей, але й кидає нові виклики. Вона мусить поєднувати в собі освіченість і високі професійні якості з чуйністю дружини та матері. Як досягнути такого симбіозу – добре знає Ольга Кривицька – доцент, кандидат економічних наук, заступник декана економічного факультету з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія», член-кореспондент Академії економічних наук України,  Жінка року 2014 в номінації «Жінки – працівники освіти і науки» та просто чарівна, красива жінка. 
Читати далі


 

Просмотров: 64 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]