Четвер

25.04.2019

18:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 10 від 7 березня 2015 р.

Ми змушені робити саме так

Шановні наші читачі, на жаль, цього разу ви тримаєте в руках неповнокольорову «Замкову гору». Карколомне зростання цін на папір, пластини, фарбу, кольороподіл (здійснювався однією з фірм Рівного), друк поставило редакцію у складну ситуацію, оскільки фактичні затрати на випуск одного примірника стали в декілька разів перевищувати номінальну вартість. Виникла реальна загроза, що газета взагалі не зможе виходити. Також помітно зменшилась кількість рекламних матеріалів. Тому редакція знову змушена повертатися до чорно-малинового формату першої та останньої сторінок. Бо лише за таких умов можна випускати газету до кінця 2015 року і далі. 
Читати далі


Призи вручено, але не всі

У вівторок, 3 березня, в приміщенні редакції «Замкова гора» відбулося вручення призів за результатами розиграшу серед членів клубу читачів нашої газети. Після цього було зроблене групове фото. На жаль, не всі переможці з’явилися чи бодай зателефонували, щоб отримати свій подарунок, як ми просили. 
Читати далі


На підтримку Надії Савченко та вшанування пам’яті Бориса Нємцова

У неділю, 1 березня, в центрі Острога, біля магазину «Галина», міська та районна організації ВО «Батьківщина» провели акцію на підтримку голодуючої в застінках клятої москалії, підступно захопленої в полон української патріотки, льотчиці, депутата Верховної Ради України, делегата від нашої держави в Парламентську асамблею Ради Європи Надії Савченко та для вшанування пам’яті вбитого у столиці ворожої північно-східної країни Бориса Нємцова. 
Читати далі


Ольга ЛОГВІН: «Не посада робить людей людьми, а щоденна праця»

Традиційно, у Міжнародний жіночий день – 8 Березня – усі найкращі слова вітань, побажань, квіти та подарунки присвячуються прекрасній половині людства. Істинних та щирих слів по праву заслуговує не лише у день жіночого свята, а й повсякчас – чарівна жінка, любляча дружина і мама, заступник міського голови Ольга Логвін. Жінка – загадка. Ніжна і скромна, є у ній якась прихована дивовижна родзинка мрійливості. Працелюбна, чуйна, вміло поєднує жіночність і професійну наполегливість, материнство й кар’єру. Саме про неї мені хочеться розповісти нашим читачам трішки більше. 
Читати далі


Легко бути жінкою… А Жінкою року?

Сучасний світ не тільки дає жінці чимало можливостей, але й кидає нові виклики. Вона мусить поєднувати в собі освіченість і високі професійні якості з чуйністю дружини та матері. Як досягнути такого симбіозу – добре знає Ольга Кривицька – доцент, кандидат економічних наук, заступник декана економічного факультету з навчально-наукової роботи Національного університету «Острозька академія», член-кореспондент Академії економічних наук України,  Жінка року 2014 в номінації «Жінки – працівники освіти і науки» та просто чарівна, красива жінка. 
Читати далі


Мистецтво – власними руками або Майстриня у міліцейських погонах

Скрапбукінг, декупаж, кракелюр, вишивання хрестиком, бісером, в’язання гачком, плетіння із газетних паличок та інші доробки у стилі handmade – ось неповний список захоплень старшого інспектора з режиму секретності старшого лейтенанта міліції Альбіни Кравчук. 
Читати далі


Результати конкурсу "Найкраще привітання до 8 березня"

Жінка – красива і вишукана, мудра і терпелива, працьовита і вірна, любляча і кохана… До безкінечності можна писати і говорити про жінку. Однак, цього разу ми вирішили надати слово нашим читачам. Напередодні 8 Березня редакція газети «Замкова гора» оголошувала конкурс на краще вітання зі святом мам, бабусь та коханих жінок. По правді кажучи, пасивність наших читачів трохи розчарувала нас. Адже практично у кожного з нас є мама або кохана жінка, бабуся або сестра, вчителька, подруга, знайома… Чому б не зробити їм приємне та оригінально привітати їх на сторінках улюбленої газети?.. Однак, все ж таки деякі наші читачі не забули про свято 8 Березня і долучились до конкурсу. Як ми й обіцяли, публікуємо найкращі ваші вітання.
Читати далі


Живи, Кобзарю, в пам’яті людській

Кажуть, що той народ вічний, який народжує геніїв. Є імена, що увібрали в себе душу народу. Таким іменем стало для нас ім’я Тараса Шевченка, чия поезія викликає в людях почуття гордості. З метою вшанування пам’яті Тараса Григоровича вже стало традицією проводити конкурс читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Острога. Основним завданням конкурсу є популяризація творів генія українського народу. 
Читати далі


 

 
Просмотров: 67 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]