П'ятниця

19.04.2019

09:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 11 від 14 березня 2015 р.

Вшанували пам’ять Кобзаря

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. У вівторок, 10 березня, в парку ім. Т. Шевченка відбувся мітинг, присвячений 201-й річниці від дня народження Кобзаря. Біля пам’ятника поетові зібрались представники влади міста та району, освітяни, учні, студенти та усі, хто не байдужий до Тарасового слова. ­
Читати далі


Названо імена кращих жінок Острожчини 2014-го року

У п’ятницю, 6 березня, в районному Будинку культури відбулася церемонія нагородження переможниць конкурсу «Жінка року 2014». Лауреатами конкурсу стали найкращі представниці прекрасної статі міста та району, котрі вміють гармонійно поєднувати роботу, родину і громадську діяльність. Їх та усіх жінок Острожчини вітали міський голова Олександр Шикер та заступник голови Острозької райдержадміністрації Богдан Турович. Власне, вони і вручали нагороди переможцям конкурсу у різних номінаціях.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


Майстра викликали?

Кажуть, чим краще працюють комунальники, тим менше помічають їхню роботу. Праця цих людей починається, коли більшість мешканців міста ще не прокинулось, і завершується, коли настає час сну. Завдяки їхнім старанням у нас вдома є світло, тепло, вода. А коли трапляються певні комунальні проблеми, завжди очікуємо на допомогу спеціаліста. Фахівцем своє справи є Микола БАЗЕЛЮК, майстер водопроводу з 20-річним досвідом роботи. 
Читати далі


Починав трактористом, а тепер оператор

Оператор котельні ОКП «Теплоенергія» Володимир Драчук трудиться в комунальній сфері з 1996 року – тобто наступного року він зможе відзначати свій двадцятирічний трудовий ювілей. Він один з тих людей, які забезпечують, на жаль, невелику частину міста теплом. Колись комунальне підприємство обігрівало майже всі будинки, а тепер лишилось менше 30 відсотків і з кожним роком ця цифра меншає. 
Читати далі


Наша праця вкрай необхідна для міста

Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» засновано в 2002 році. Тепер на підприємстві працює 98 осіб (плановий штат більше – 130). Пріоритетним напрямком діяльності ОКП «Водоканал» є забір та постачання питної води організаціям, установам, підприємствам та жителям Острога, що добувається винятково з підземних джерел, та постійне водовідведення й очищення стічних вод. 
Читати далі


Острог прикордонний

Ризький мирний договір було підписано 18 березня 1921 року, згідно нього радянські республіки Росії та України, серед іншого, визнавали належність Західної Волині до Польської держави. Власне, це було міжнародно-правове оформлення фактичного стану речей – адже після «Чуда над Віслою» під Варшавою в середині серпня 1920 р. Військо Польське відкинуло Червону Армію далеко на схід, зайнявши Луцьк, Рівне, а 20 вересня – і Острог. 
Читати далі


Підписали меморандум та багато спілкувалися

Здивувати Острог знаменитостями дуже важко. Крім польського короля, російського самодержця тут були і Тарас Шевченко, і Олесь Гончар, усі президенти незалежної України й чимало інших відомих особистостей минулого та сучасності. І все ж у неділю, 8 березня, в Острозькій академії зустрічали особливу людину, яка своєю працею, наполегливістю, не показною, а справжньою, майстерністю, заслужила повагу і любов мільйонів шанувальників футболу, не лише в Україні, але й далеко за її кордонами. Це – легендарний футболіст епохи кінця існування СРСР, початку української незалежності, уродженець Львівщини, майстер спорту міжнародного класу Олег Лужний. 
Читати далі


 

Просмотров: 94 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]