Понеділок

22.04.2019

03:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 13 від 28 березня 2015 р.

Від руїн до архітектурного дива сучасності

Коли у місті з’являється якась новобудова, це завжди викликає задоволення, бо місто розвивається, оновлюється, та інтерес, бо ж цікаво – хто і як вирішив покращити наш благоустрій. Ось уже понад п’ять років увагу жителів та гостей міста привертає та неабияк зацікавлює питання будівництва в центрі Острога гуманітарного корпусу Національного університету «Острозька академія». 
Читати далі


Хіба мало нам однієї війни?

Минулий тиждень – з четверга, 19 березня, був надзвичайно складним з багатьма неприємними новинами. Хотілося б писати про щось хороше, але війна на Донбасі триває і невідомо коли закінчиться. Рашисько-сатанинські банди грубо порушують Мінські домовленості, обстрілюють сили АТО, здійснюють терористичні акти, руйнують і розкрадають власність народу України, вбивають і завдають поранень мирному населенню та захисникам Вітчизни. клята москалія продовжує засилати в Україну танки та інше озброєння, а також свої непрошені так звані «гуманітарні конвої». 
Читати далі


Європейське житло для острожан – мрія чи все-таки реальність?

Острог – це місто, яке пишається своєю давньою історією. Замок, побудований у 1380-х рр., повертає нас у XIV ст. А про радянську добу нагадують старі «хрущовки», які були побудовані більше п’ятдесяти років тому. З моменту здобуття Україною незалежності в місті не з’явилося жодної новобудови, лише нові приватні будинки. А звичайне просте населення змушене досі жити у старих квартирах, більшість з яких уже потребує ремонту. 
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


 

Просмотров: 112 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]