П'ятниця

19.04.2019

17:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 13 від 28 березня 2015 р.

Від руїн до архітектурного дива сучасності

Коли у місті з’являється якась новобудова, це завжди викликає задоволення, бо місто розвивається, оновлюється, та інтерес, бо ж цікаво – хто і як вирішив покращити наш благоустрій. Ось уже понад п’ять років увагу жителів та гостей міста привертає та неабияк зацікавлює питання будівництва в центрі Острога гуманітарного корпусу Національного університету «Острозька академія». 
Читати далі


Хіба мало нам однієї війни?

Минулий тиждень – з четверга, 19 березня, був надзвичайно складним з багатьма неприємними новинами. Хотілося б писати про щось хороше, але війна на Донбасі триває і невідомо коли закінчиться. Рашисько-сатанинські банди грубо порушують Мінські домовленості, обстрілюють сили АТО, здійснюють терористичні акти, руйнують і розкрадають власність народу України, вбивають і завдають поранень мирному населенню та захисникам Вітчизни. клята москалія продовжує засилати в Україну танки та інше озброєння, а також свої непрошені так звані «гуманітарні конвої». 
Читати далі


Європейське житло для острожан – мрія чи все-таки реальність?

Острог – це місто, яке пишається своєю давньою історією. Замок, побудований у 1380-х рр., повертає нас у XIV ст. А про радянську добу нагадують старі «хрущовки», які були побудовані більше п’ятдесяти років тому. З моменту здобуття Україною незалежності в місті не з’явилося жодної новобудови, лише нові приватні будинки. А звичайне просте населення змушене досі жити у старих квартирах, більшість з яких уже потребує ремонту. 
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


Щоб місто стало кращим

Цього року весна прийшла до нас швидко і майже непомітно. Проте, все те, що неохайні та не виховані люди накидали взимку не туди, куди слід, проявило себе «у повній красі». Крім того, взимку вітер «посприяв» тому, що з’явилось природне сміття, поламані гілки дерев та ін. Як здавна прийнято в нашого народу, весною обов’язково добрий господар прибирає біля своєї оселі, на городі, щоб коли з’явиться перша травичка, вона радувала око і безперешкодно росла.
Читати далі


Про острожан написано в книзі «Музейні фахівці Рівненщини»

На сторінках «Замкової гори» вже розповідалось про презентацію бібліографічного покажчика «Музейні фахівці Рівненщини», яка відбулась у кінці минулого року в Рівному. У вівторок, 24 березня, у бібліотеці Національного університету «Острозька академія» пройшла аналогічна подія, але на ній було зроблено основний акцент про нинішніх і колишніх музейних працівників Острожчини, імена яких, завдяки їх самовідданій праці, потрапили до книги. 
Читати далі


Коли про поезію говорять поети

Багатий березень на літературні події та ювілейні дати. На початку місяця щороку не лише українці, а й вся світова громадськість відзначає Шевченківські дні. Також святкуємо ми дні народження Ліни Костенко, Максима Рильського. А вінцем цих дат є Всесвітній день поезії, з нагоди якого у неділю, 22 березня, в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося засідання Літературного об’єднання імені Івана Маєвського. 
Читати далі


 

Просмотров: 123 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]