Субота

20.04.2019

08:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№13 від 30 березня 2013 р.
Острог вразив харківчан

У четвер, 22 березня, у Острозі побувала делегація із Зачепилівського району Харківської області. Її очолював голова тамтешньої райради Леонід Глянь. Депутати районної, міської і сільських рад, а також голови органів місцевого самоврядування гостювали на Рівненщині три дні і вивчали досвід роботи своїх колег.
Читати далі

І настав ранок... 51 лютого

Такого березня, особливо третьої декади, не може пригадати жоден старожил міста. Справа не в тому, що падав сніг (таке буває і в квітні, але не тривалий час), було холодно (морози у березні ні для кого не дивина), вітряно, а у термінах дії, якісних і кількісних показниках. Другий циклон впродовж тижня, який сформувався на Балканах, створив багато проблем та незручностей українцям. У народі 23 березня влучно назвали хто 51 лютого, а хто 82 січня. І в цьому щось таки є. Справжня груднева ожеледиця, січнева завірюха, лютневі холоди, місцями майже метрові замети – такого березня навіть у найгірших прогнозах ніхто не чекав.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 26 березня:
Відбулася нарада за головування секретаря міської ради Миколи Добровольського з розгляду Проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Читати далі

Звітуватись тепер можна через Інтернет

Начальником Острозького віділення Здолбунівської об`єднаної державної податкової інспекції Р. Мичкою проведено "круглий стіл" з суб’єктами господарювання. Для присутніх доведено до відома, що для зручності суб’єктів господарювання Державна податкова служба України впровадила ще один електронний проект, завдяки якому платники податків з 01.01. 2013 р. зможуть подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій, а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет.  
Читати далі

Ювілей відзначили відкриттям виставки

У п’ятницю, 22 березня, у краєзнавчому музеї КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» відбулося відкриття виставки «Праця породжує пошану», присвяченої 80-річному ювілею художника, уродженця села Михалківці Віталію Мельничуку. Про його високі людські якості, талант, життєвий і творчий шлях говорили родичі, колеги та знайомі.
Читати далі

Лірична сповідь романсу

Концерт присвячений одному з найчуттєвіших жанрів музики – романсу – відбувся 22 березня у Острозькій дитячій музичній школі.
Читати далі

Відомі поети зустрілися з учнями

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня дитячої книги та Всесвітнього дня поезії в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3 21 березня відбулася зустріч школярів із рівненським поетом, етнографом, радіожурналістом, членом Національної спілки письменників України, автором 9 книг Миколою Березою, острозьким поетом Олесем Ундіром та головою громадської організації «Берегиня» Тетяною Матюніною. Говорили про поезію, читали вірші, дарували книги і квіти, ділилися планами на майбутнє.
Читати далі

Таланти багатодітних родин Острога

У міському Палаці культури м. Рівне 22 березня відбувся обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу-фестивалю „Таланти багатодітної родини”. Він організований Всеукраїнським союзом жінок-трудівниць „За майбутнє дітей України” за сприяння управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.
Читати далі

Життя на веселій ноті

Микола Мичка знаний в усьому Острозі й Острозькому районі. Над його жартами сміються від малого до великого, жоден концерт в Будинку культури не обходиться без виступів цього артиста. Гуморист розповів «Замковій горі» про свою професію та те, що викликає в нього усмішку. 
Читати далі

Як ви ставитесь до 1 квітня?

Надія ЛОГІНОВА, вахтер:
– Люблю 1 квітня, але також і побоююсь цього дня. Не можна сказати, що розігрують лише мене – я теж інколи над кимось жартую, але так, щоб було необразливо. Наприклад, сказати сину, що до нього хтось телефонував, хоча насправді цього не було. А потім він так само зі мною. Краще жартувати легко. Навіщо доводити своїми «підколками» людину до сліз, цей день має бути смішним і радісним.
Читати далі

Шпаківні з книгами – для лікарні

У  рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, у п’ятницю, 22 березня, працівники острозьких бібліотек – для дорослих і дітей, побували в Острозькій ЦРЛ. Туди вони приїхали з подарунками, які зібрали з допомогою своїх друзів.
Читати далі

Найкращий читач Острога

Вже стало традицією в міській бібліотеці для дітей, щорічно, починаючи з 2005 року, проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України» – де зустрічаються найактивніші читачі 6-7 класів та їх улюблені герої.  
Читати далі

Перша допомога при травмах

Травми бувають виробничі і побутові. На виробничий травматизм припадає близько 20% травм, решта – це невиробничий травматизм. Характер травми залежить від умов, у яких її одержано, її причин, особливостей ушкодженої тканини та організму.
Читати далі

Не стала негода на заваді

У Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1, у суботу, 23 березня, незважаючи на складні погодні умови, відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, біології, фізики та англійської мови. Про хід тестування розповіла відповідальна за пункт пробного ЗНО Руслана Лазарчук.
Читати далі

Увага! Операція «Канікули» розпочалася!

Канікули розпочалися не лише у школярів, але й правоохоронців. Саме під такою умовною назвою з 22 по 31 березня на території Острозького району проводяться профілактичні заходи. Мета яких –  попередження та виявлення правопорушень серед неповнолітніх.
Читати далі  

Сміх та й годі!

Сміх та й годі!
Дивак – не приведи Господь!
Невже таких земля ще родить?
Читати далі

Спорт! Здоров'я! Карате!

У неділю відбулися у Рівному обласні змагання з карате. Раніше я вже писала про секцію Фудокану з карате, яку очолює сенсей, Людина, яка не шкодує ні часу, ні сили, віддаючись повністю для наших дітей, – Анатолій Олексійович Худолій. При чому це не заважає йому працювати в Острозькій академії і нещодавно захистити докторську дисертацію, з чим ми, батьки, його і вітаємо.
Читати далі­  

Тенісні баталії

Двадцять третього березня 2013 року у підлітковому клубі «Надія» відбулися змагання із настільного тенісу. На поєдинки із особистої першості загалом прибуло 16 учасників. Протиборства видалися дуже важкими і фізично, і морально. Перевага переходила то до одного, то до іншого спортсмена.
Читати далі

Наш історичний календар

Квітень
1.04. – 465 років тому помер король польський і великий князь литовський Сигізмунд І Старий (нар. 1467 р.), за однією з версій – батько Беати Костелецької і дід княжни Гальшки Острозької.
Читати далі

Просмотров: 372 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]