П'ятниця

24.05.2019

16:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

14 червня – Всесвітній день донора крові
Одним із традиційних та найбільш відомих напрямків діяльності українського Червоного Хреста є безпосередня його участь у розвитку громадського руху дарувальників крові. Донорську кров нічим не можна замінити. Для переливання її можна одержати від людей, яких ми називаємо донорами. Це – люди великої душі, гарячого серця, добрі, щирі, милосердні, співчутливі до чужої біди, які без вагань віддають частину своєї крові, щоб врятувати життя тяжкого хворого, або ж людину, яка постраждала в надзвичайній ситуації.  

У нашому місті та районі 120 осіб удостоєних звання «Почесний донор України» та один чоловік «Заслужений донор України» – Олег Шевчишин. Це люди, які безоплатно здали 50 і більше разових максимально допустимих доз крові. У минулому році «Почесним донором України» відзначено Валентина Ломінського, Валентину Ліщенко, Світлану Нагорняк, Світлану Церкевич, Ніну Габрук.

Постійно здають кров по 4-5 разів на рік Олег Кримінський, Віталій Бойко, Юрій Космацький, Василь Галич, Оксана Марковець, Алла Сокол, Володимир Цілінський, Світлана Ярмолюк, Тарас Жогло, Микола Фесик, Ольга Гілянчук, Зоя Рев’юк, Ніна Ліщук, Ірина Бондар, Сергій Домащук, Володимир Гілянчук, Геннадій Остапчук, Олег Соколовський, Людмила Фесик, Тетяна Білоус, Світлана Гульчук, Олександр Базан, Галина Савчук, Світлана Нагорняк.

Хочеться сказати щирі слова подяки студентам НаУ «Острозька академія», які теж безоплатно здають кров. Саме вони щороку поповнюють ряди донорів. Приємно, що вони не жаліють своєї молодої, гарячої крові для рятування чийогось життя, усвідомлюють важливість такого вчинку, як здача крові. Ми можемо гордитись, що нам на зміну росте свідоме, добре, розуміюче молоде покоління. Низький уклін вам, небайдужі.

З нагоди свята – Дня донора – прийміть найщиріші вітання від колективу Острозької ЦРЛ, Товариства Червоного Хреста, пункту переливання крові. Нехай на вашій життєвій дорозі завжди зустрічаються лише хороші люди. Нехай кожен новий день приносить вам радість, тепло, буде щедрий на любов та повагу оточуючих, міцного здоров’я на довгі роки. Домівки ваші хай повняться лише добром, щастям, благополуччям, родинним затишком. Сила тіла та духу хай буде твердою та незламною, незважаючи на вік та життєві перипетії. Божого благословення вам у всьому.

Людмила ШВЕЦЬ, голова Острозької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста
№24 від 15 червня 2013 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 398 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]