Понеділок

20.05.2019

06:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№14 від 29 березня 2014 р.

Цікава зустріч у поетичній світлиці

Минулого тижня наша цивілізація відзначала Всесвітній день поезії. З нагоди цього свята відбулися заходи і в Острозі. Традиційно читали вірші, говорили про поезію, обговорювали різноманітні проблеми, як духовного, так і матеріального характеру.
Читати далі


Готуються до прийому біженців

Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Корчагінець» – зразковий серед інших подібних в області. Тепер же виявилось, що він один з небагатьох, у яких житлові будиночки мають автономний обігрів. Саме тому і обрали цей ДСОК для розміщення біженців, які можуть прибути сюди з Криму або східних областей України.

Читати далі


Вже ми ніколи не будемо братами…

Тривалий час, на жаль, найобговорюванішою темою у спілкуванні між людьми, політиками, в засобах масової інформації є агресія Росії проти нашої країни.  Нині важко знайти місце, де не пропонували б свої рецепти, як треба було діяти, щоб зберегти цілісність країни і не допустити відторгнення інших територій. Хоч кожного другого призначай міністром оборони чи ще краще – Президентом!

Читати далі


Наближається до кінця груповий етап змагань

Минулої суботи та неділі відбулися два чергові тури ІV відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. За їх підсумками визначилося коло команд, які вестимуть боротьбу за вихід до наступного етапу змагань.

Читати далі


Розпочинається Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

У 2001 році Товариством Червоного Хреста України (ТЧХУ) був вперше започаткований і проведений місячник Червоного Хреста, який став традиційним і проводиться щорічно.  
Читати далі


Незгасний смолоскип, що освітлює нам життя

Щорічно 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене за рішенням профільної Міжнародної ради з питань дитячої книги. Датою святкування цього дня був обраний день народження Ганса Християна Андерсена, який став одним з найулюбленіших казкарів дітей багатьох поколінь. Основна мета свята полягає в пропаганді дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.  
Читати далі


Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Кожного року, в чудові весняні дні, у бібліотеках нашого міста проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому. Це свято згуртовує дітлашню, з ним пов’язана радісна творчість і серйозна розмова про книги, літературно-пригодницькі мандрівки, розважальні ігри, цікаві вікторини, конкурси та спілкування з друзями.  
Читати далі


Ринок праці Рівненщини

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в державній службі зай­ня­тості області, на кінець лютого 2014 р. становила 17,7 тис. осіб.  

Читати далі


Визначали кращих серед обдарованих дітей

Обдарована дитина – це дитина, яка виділяється серед своїх однолітків яскраво вираженими успіхами в досягненні результатів на якісно вищому рівні. Йдеться не про окремі, випадкові успіхи, а про систематичні, які взагалі притаманні певній діяльності дитини.  

Читати далі


Україна очима студентів з півдня

Студенти в Острозькій академії – представники чи не всіх областей України, кожного куточка нашої держави. Так вийшло, що цього року в академії немає жодного студента з Криму. Проте, є багато зі сходу та півдня. Зокрема, з Миколаївської, Донецької, Луганської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської областей. Ми знаємо, яка складна ситуація зараз в країні загалом, а особливо на півдні та сході. Тому поцікавились у студентів, що вони та їх сім’ї думають з приводу цього, і що відбувається тепер у них вдома.  

Читати далі


Щоб оздоровити дітей-чорнобильців

Постановою Кабінету Міністрів України № 261 від 27 березня 2013 р. затверджено «Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Порядок визначає механізм організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в частині безоплатного або пільгового забезпечення постраждалих осіб та потерпілих дітей санаторно-курортними путівками чи путівками на відпочинок, виплати за їх бажанням грошової компенсації.  
Читати далі


Минулого року найпопулярніші були Олександри та Анни

Підбито вже всі підсумки 2013 року. Як і на початку минулих років, я звернувся до начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Острозького райуправління юстиції у Рівненській області Тетяни СТАСЮК, щоб дізнатися, якими іменами найчастіше називали мешканці нашого краю минулого року своїх дітей, де і скільки їх з’явилося на світ, чи втримали позиції минулорічні лідери своєрідного рейтингу.  
Читати далі


Рівненщина сміється

Перестаралися

Отримав квартиру. У новому будинку. На радощах пригостилися з друзями. І приступили до перевезення пожитків. Навовтузилися, доки витягли їх на дев’ятий поверх. Бо ліфт не працює. Сидять хлопці, відхекуються: чекаємо мою половину. Могорич має поставити. Я тим часом лінійкою виміряю кутки, прикидаю, як краще розставити меблі.  
Читати далі


Рівненщина сміється

Перестаралися

Отримав квартиру. У новому будинку. На радощах пригостилися з друзями. І приступили до перевезення пожитків. Навовтузилися, доки витягли їх на дев’ятий поверх. Бо ліфт не працює. Сидять хлопці, відхекуються: чекаємо мою половину. Могорич має поставити. Я тим часом лінійкою виміряю кутки, прикидаю, як краще розставити меблі.  
Читати далі


Аутизм – життя у власному світі

Згідно зі статистикою, діагноз «аутизм» трапляється досить часто: один випадок на 100-160 дітей. Про те, як визначити, чи ваша дитина не захворіла на цю недугу, як правильно її лікувати, та яка доля на неї чекає, спробуємо розібратись, визначивши, що ж це за хвороба?  

Читати далі


Острозькі міліціонери затримали чоловіка, який пограбував власного батька

За підозрою у пограбуванні власного батька нещодавно правоохоронці затримали 36-річного Сергія, жителя с. Межиріч.

Читати далі


Щоб засуджені знову не переступили межу закону

У рамках реалізації концепції розвитку діяльності кримінально-виконавчої інспекції щодо неповнолітніх в Україні та з метою покращення взаємодії з органами внутрішніх справ у березні 2014 року ДПтС України було складено міжвідомчий План спільних заходів щодо профілактики та попередження повторних злочинів серед неповнолітніх, яким передбачено заходи щодо вдосконалення взаємного інформування органів внутрішніх справ та виховних колоній у процесі вирішення питань соціальної адаптації засуджених, які звільняються з виховних колоній, періодичного проведення спільних звірок.  

Читати далі


Пригоди, злочини...

У продовож минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 48 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 17 кримінальних проваджень. Зокрема:  

Читати далі


Скорбота

Острозька міська рада, працівники виконавчого комітету висловлюють глибоке співчуття начальнику відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Миколі Івановичу Козлинцю з приводу важкої втрати – смерті матері.  

Читати далі


Просмотров: 399 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]