П'ятниця

19.04.2019

09:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№14 від 7 квітня 2012 р.
Коли чужі стають рідними

Подарувати батьківське тепло зовсім чужим дітям наважиться далеко не кожна бездітна сім’я. А якщо чоловік і дружина свідомо роблять це, маючи власних дітей, то такий вчинок – приклад духовної сили, милосердя і душевної доброти. Підтвердження цьому – щирі дитячі усмішки двох братиків і сестрички, для яких Олена і Володимир Ноздрюхіни з Прикордонного стали справжньою люблячою родиною.
Читати далі


Подбаємо про літнє оздоровлення

Промайнула швидко зима, налякавши всіх морозами та хурделицями. Незабаром почнеться пора, яка приносить найбільше радості нашим дітям – літні шкільні канікули. І вже зараз час подумати, яким ми зробимо дитячий відпочинок. Перетвориться він на марнування часу перед монітором чи телевізором, або стане змістовним, із новими знайомствами та нагодою покращити здоров’я власної дитини.
Читати далі


Здоров’я дітей – турбота батьків

Важливим чинником, який впливає на гармонійний розвиток дитини, є відновлення та поліпшення фізичного і психічного стану здоров’я дитини, тобто оздоровлення, під час літніх канікул. Тому у зв’язку із проведенням оздоровчої кампанії просимо всіх зацікавлених осіб (в першу чергу батьків) звертатися у відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради.
Читати далі


Ініціативна громада – зміни не забаряться

Дев’ятнадцять із 30 депутатів були присутні на двадцять другій сесії Острозької міської ради шостого скликання, яка відбулася 30 березня. Найактивніше обговорювалися питання переліку об’єктів, які цьогоріч фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів компенсації ризику зони спостереження; проблеми благоустрою та чистоти міста.
Читати далі


Крок назустріч бізнесу

Днями в Острозькому відділенні ЗОДПІ відбулося відкриття центру обслуговування платників податків. Така новація в нашому місті запроваджена першою на Рівненщині і є новим кроком до встановлення тісніших партнерських стосунків з платниками податків.
Читати далі


Про збільшення пенсійних виплат

Двадцять шостого березня 2012 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову за №257 „Про підвищення розмірів пенсій у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні”.
Читати далі


Історію краю – знаємо!

Наше місто має славну історію і визначні пам’ятки мистецтва та архітектури. Але володіти такими цінностями замало. Дуже важливо вміти їх гарно презентувати. Вчать цьому уже зі школи, де функціонують краєзнавчі гуртки. Кращі їх відвідувачі нещодавно брали участь у конкурсі юних екскурсоводів-краєзнавців «Із батьківської криниці», який відбувся у Острозькому НВК.
Читати далі


Вшанували хліб

Нещодавно в ДПТНЗ « Острозьке ВПУ» під керівництвом провідного бібліотекаря Надії Кузьменко та майстра виробничого навчання Зіни Семенюк проведено вечір «Уклонімося хлібові».
Читати далі


І в Острозі Євро-2012

Без сумніву, найвизначнішою спортивною, і навіть суспільною подією 2012 року у нашій державі є Чемпіонат Європи із футболу. Україна вже тривалий час готується до Євро-2012. Українські шанувальники найпопулярнішого у світі спорту, а також із країн учасниць, фахівці, журналісти із нетерпінням очікують початку головної футбольної події континенту останнього чотириріччя. Не дивно, що до неї ще й приурочили всеукраїнські змагання з футболу серед школярів. Найголовніше – команда-переможець отримає право безкоштовно відвідувати матчі Чемпіонату Європи, які відбуватимуться в Україні, і, можливо, нагороди отримає із рук самого Мішеля Платіні.
Читати далі


Чемпіон визначиться завтра

У неділю відбулися матчі 1/4 фіналу зимового відкритого чемпіо­нату Острозького району з мініфутболу. Переможці отримали право продовжити боротьбу у наступному етапі, який відбудеться сьогодні. Завтра визначаться чемпіон і призери.
Читати далі


Запрошуємо на спартакіаду!

Упродовж квітня-травня 2012 року до участі у міській спартакіаді запрошуються команди сформовані з працівників трудових колективів підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території м. Острога. Вік учасників змагань – 18 років та старші, які допущені лікарем. Склад команд, умови проведення змагань, правила подачі заявок на участь визначаються згідно положення на кожен окремий вид змагань.
Читати далі


Священномученик Аркадій Остальський

Священномученик Аркадій Остальський, пастирська діяльність якого починалась на Волині, зі своїх 48 земних років п’ятнадцять провів у засланнях і тюрмах, і закінчив їх мученицьким вінцем. Його життя було справжньою жертвою любові Богу та людям. «Краще бути мучеником Христа, ніж мучеником світу, – говорив він, – краще страждати за Христа і разом з Христом, ніж гинути в цій брехні, у цьому відчаї, у якому вмирає і гине світ». «Коли ми підходимо до причастя, – вчив він парафіян, – ми причащаємося довершеній жертві, досконалій любові… Ви знаєте, що означає прийняти жертву любові. Це значить відповісти на цю жертву такою ж жертвою». Ці слова у повній мірі були покладені в основу його власного життя.
Читати далі


Подарували музею Пересопницьке Євангеліє

Минулого року Національному університету «Острозька академія» урочисто було вручено факсимільне видання Пересопницького Євангелія. Того ж дня фонди Державного історико-культурного заповідника поповнилися ювілейною монетою, виданою із нагоди 450-річчя появи нашого рукописного шедевру. В кінці грудня минулого року митрополит Нифонт подарував факсимільне видання – Луцького Євангелія 14 ст. А в середу, 4 квітня, наш заповідник отримав ще один прекрасний і значимий дарунок – інше рідкісне факсимільне видання Пересопницького Євангелія.
Читати далі


«Україна має талант»: підтримаємо своїх!

Вже четвертий сезон підряд знімається і йде у ефірі популярна телепередача всеукраїнського телеканалу СТБ «Україна має талант». Під час зйомки відбіркового туру претендентів із Дніпропетровської області сталася несподіванка. І пов’язана вона із відомою для острожан співачкою із Нетішина Юлією Бражук.
Читати далі


Наш історичний календар

7 квітня:
– 1340 р. – помер останній володар об’єднаної Галицько-Волинської держави (Руського королівства) Юрій ІІ Болеслав, син мазовецького князя Тройдена і правнуки короля Данила Галицького Марії. Почалася 50-річна війна за галицько-волинську спадщину, в ході якої на історичну арену вийшли перші князі Острозькі, які вважали себе (чи були насправді – предмет дискусій істориків і досьогодні) прямими нащадками одного із синів Данила Галицького;
Читати далі


Просмотров: 421 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]