П'ятниця

19.04.2019

09:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 15 від 11 квітня 2015 р.

Щоб острожани відчули тепло сердець земляків

Завтра, коли наступить велике Христове  Воскресіння, більшість острожан, після освячення Великодніх пасок, крашанок, в затишній домашній обстановці розговіються, будуть куштувати різні смаколики. Але майже три сотні наших земляків, які захищають Україну від лютого ворога, перебувають в страшних умовах війни – під обстрілами, в землянках і окопах, холоді, буває й голодні, спраглі, поранені, хворі. Тож аби їм хоч трохи допомогти, небайдужі острожани готували подарунки. 
Читати далі


Надавали практичну допомогу

В країні продовжується чергова хвиля мобілізації. Бійці Збройних Сил України, які незабаром відбудуть в район проведення антитерористичної операції, проходять вишкіл на навчальних полігонах. Не залишається осторонь цієї справи і Острозька райміська організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Вона також активно включилися в допомогу українській армії. 
Читати далі


«Кри+Кри»: творчий тандем, народжений поезією

Зустрічі бувають випадкові, а бувають – в пам’ять увійдуть… Такою, незабутньою та цікавою, можна назвати творчу зустріч із Павлом Кричевським, яка відбулася у п’ятницю, 3 квітня, в районному Будинку культури. Її організатором став добрий товариш гостя, відомий поет Анатолій Криловець. Він і представив присутнім свого друга по духу. 
Читати далі


Родинні реліквії – найцінніший скарб

Одвічний клубок історії тісно змотаний у родовідну зав’язь. У давнину наші предки зобов’язані були знати поіменно свій родовід до п’ятого-шостого коліна. Бо, за народними легендами, людина, котра відцуралась свого роду, ставала вовкулакою. Тому духовною святинею – скарбницею шляхетних людських почуттів – в Україні і до сьогодні залишається родина з її власними традиціями та реліквіями. 
Читати далі


 

Просмотров: 56 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]