Середа

24.04.2019

15:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 15 від 11 квітня 2015 р.

Щоб острожани відчули тепло сердець земляків

Завтра, коли наступить велике Христове  Воскресіння, більшість острожан, після освячення Великодніх пасок, крашанок, в затишній домашній обстановці розговіються, будуть куштувати різні смаколики. Але майже три сотні наших земляків, які захищають Україну від лютого ворога, перебувають в страшних умовах війни – під обстрілами, в землянках і окопах, холоді, буває й голодні, спраглі, поранені, хворі. Тож аби їм хоч трохи допомогти, небайдужі острожани готували подарунки. 
Читати далі


Надавали практичну допомогу

В країні продовжується чергова хвиля мобілізації. Бійці Збройних Сил України, які незабаром відбудуть в район проведення антитерористичної операції, проходять вишкіл на навчальних полігонах. Не залишається осторонь цієї справи і Острозька райміська організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Вона також активно включилися в допомогу українській армії. 
Читати далі


«Кри+Кри»: творчий тандем, народжений поезією

Зустрічі бувають випадкові, а бувають – в пам’ять увійдуть… Такою, незабутньою та цікавою, можна назвати творчу зустріч із Павлом Кричевським, яка відбулася у п’ятницю, 3 квітня, в районному Будинку культури. Її організатором став добрий товариш гостя, відомий поет Анатолій Криловець. Він і представив присутнім свого друга по духу. 
Читати далі


Родинні реліквії – найцінніший скарб

Одвічний клубок історії тісно змотаний у родовідну зав’язь. У давнину наші предки зобов’язані були знати поіменно свій родовід до п’ятого-шостого коліна. Бо, за народними легендами, людина, котра відцуралась свого роду, ставала вовкулакою. Тому духовною святинею – скарбницею шляхетних людських почуттів – в Україні і до сьогодні залишається родина з її власними традиціями та реліквіями. 
Читати далі


Світоч медицини з острозьких семінаристів

Сто тридцять років років тому – 11 квітня 1885 р. в Санкт-Петербурзі помер видатний медик українського походження Степан Хотовицький. Його небезпідставно вважають одним із засновників педіатричної науки. Майбутній світоч медицини народився в травні 1796 р. в містечку Красилів на Волині в сім’ї православного священика, отож середню освіту здобував у Волинській духовній семінарії, відкритій в нашому Острозі якраз в рік і місяць його народження.
Читати далі


Спорт для всіх – спільна турбота

Щодня ми все більше відчуваємо прихід весни. Усе довкола прокидається, оживає, розвивається, а невдовзі розцвіте й зазеленіє. От уже й суботники пройшли в різних куточках нашого міста – стало світліше й чистіше. Тішать око вичищені парки, газони, дитячі майданчики, побілені бордюри… 
Читати далі


Педагогіка – це її покликання

Днями свій ювілейний День народження відзначила вчитель географії Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Валентина Ягодка. Вона не лише прекрасний учитель, але й чудова мати, дочка, господиня. Її колеги запропонували нам розповісти про педагога. 
Читати далі


За кермом з дитячих років

Свій 60-річний ювілей 3 квітня відзначив водій із великим, більше ніж 40-річним досвідом роботи, комунального закладу «Обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф» Рівненської облради Борис Філінюк. Чоловік не тільки розповідав про своє життя, але й пригадував, як працювалося «на швидкій» на початку його професійної діяльності, й порівнював з тим, що змінилося нині. 
Читати далі


Починати треба з себе

Наша країна прагне зайняти достойне місце в європейському суспільстві. Але наразі суспільство починається з кожного з нас. Всім відомо, що зі старим менталітетом нас не захочуть бачити у цивілізованих країнах. Перш за все, ми повинні взяти відповідальність за себе, свою родину, своє місто, свою країну. І почати треба не пустими балачками, а діями. І починати треба з себе. Змінити мислення, що «моя хата скраю», як ми до цього звикли. Зайняти тверду позицію – мені не все одно, що відбувається поряд зі мною. 
Читати далі


Найбільше подорожчали цукор та фрукти

По області індекс споживчих цін у березні, порівняно з лютим, становив 111,9%. На споживчому ринку у березні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 17,8%. Найбільше (на 46,8 – 30,4%) подорожчали цукор, фрукти, продукти переробки зернових та соняшникова олія. 
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


Порядок надання житлових субсидій вдосконалено

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» (далі – Постанова), якою з 1 травня суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. 
Читати далі


 

Просмотров: 314 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]