Неділя

21.04.2019

21:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№15 від 14.03.2012 р
Пенсійне забезпечення у нових соціальних ініціативах Президента України

Прибрати рекламу на сайті
На розширеному засіданні Кабінету Міністрів Президент України Віктор Янукович 7 березня 2012 року оголосив чотири стратегічні напрями соціальних реформ – нові соціальні ініціативи. Вони дозволять подолати соціальне розшарування в Україні, рівень якого найвищий у Європі, і будуть сприяти відновленню соціальної справедливості.
Читати далі


Автобусна зупинка МММ-2011


Мені часто доводиться їздити у Вельбівне, Нетішин. В Острозі, очікуючи автобус, доводиться інколи стояти тривалий час під дощем, снігом, палючим сонцем і дітям, і дорослим, і престарілим, і інвалідам. Безумовно – це дуже важко, особливо останнім. Зовсім інша ситуація у Вельбівному. Там ще в 2005 році встановили три гарні криті автобусні зупинки. Вони захищають пасажирів від негоди і є можливість сидячи очікувати транспорт.
Читати далі


2012 – це не тільки Євро....

Словосполучення «двадцять дванадцять» залишиться в історії і запам’ятається не тільки завдяки футбольному Євро, а й не менш важливій події – виборам до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня цього року. Можна багато говорити про особливості даного дійства, але я докладно зупинюся лише на двох найбільш важливих, на мій погляд, аспектах цієї події.
Читати далі


Здорове довкілля – здорові діти


Прищеплювали своїм маленьким вихованцям любов до рідного краю, наголошували на необхідності берегти природу і показали, що можна виготовити із речей, які дуже швидко потрапляють у смітник, педагоги в Острозькому ДНЗ №2 «Веселка». Усе це відбувалося у ході екологічної розваги «Будь природі другом».
Читати далі


Переможцем став СК «Академія»


Минулої суботи і неділі відбулись останні матчі відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. За їх підсумками визначився переможець і призери. Кращі команди і гравці отримали нагороди, а ті, хто поступився – побачили, як треба грати.
Читати далі


Безпечний Великдень

На території Острозького району та міста Острог знаходиться 37 культових споруд. Звершуючи святкові служби, священики та прихожани використовуватимуть кадильне вугілля та свічки. Застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності, відтак нагадування про ретельне дотримання правил пожежної безпеки є якраз доречним.
Читати далі


Дихали історією Львова

Подорожі під час канікул визначними місцями України стали доброю традицією для учнів Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Минулого літа ми подорожували замками Львівщини, восени відвідали Пересопницю, а тепер побували і у Львові. Відбулися вони завдяки нашому вчителю історії Сокол Аллі Вікторівні, а також директору туристичної агенції «Волинські Афіни» Криницькому Миколі Федоровичу.
Читати далі


«Надія» і здоров’я – партнери

У 2012 році Всесвітній день здоров’я відзначають під гаслом «Хороше здоров’я додає життю років». Щороку в підлітковому клубі «Надія» відзначається Всесвітній день здоров’я, в рамках якого відбуваються різноманітні заходи спортивного та оздоровчого спрямування.
Читати даліСтихійна торгівля: відповідальність і небезпека

Аби придбати необхідний товар дешевше, острожани частенько, не задумуючись про походження та безпечність продукту, купують його на стихійних ринках. Результати такої «економії» не змушують себе довго чекати...
Читати даліКоли горе прийшло у домівку…

З метою запобігання випадкам неякісних перевірок обставин смерті людини та укриття умисних вбивств у жовтні минулого року Генеральною прокуратурою, Міністерством внутрішніх справ та Міністерством охорони здоров’я України був розроблений наказ «Про затвердження Порядку взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини».
Читати далі


Наш історичний календар

14 квітня:
– 1750 р. – помер 6-й острозький ординат князь Павел Кароль Сангушко (1680-1750 рр.), маршалок великий литовський, який став власником Острога внаслідок свого другого шлюбу (всього одружувався тричі) з княжною Маріанною Любомирською (1683-1729 рр.), онукою князя Владислава-Домініка Заславського і правнукою князя Януша Острозького. Один з претендентів на польську корону в 1733 р., якийсь час підтримуваний Росією. Його спадкоємцем – власником Острога і Острозької ординації став старший син Януш Олександр (1712-1775 рр.);
Читати далі


Розклад святкових богослужінь та панахид

Свято-Богоявленський собор м. Острога:
Субота, 14 квітня
04.00 – ранкова служба, Божественна Літургія.
Читати далі

Просмотров: 517 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]