Субота

20.04.2019

07:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№16 від 12 квітня 2014 р.

Щоб місто було чистішим і привабливішим

Триває весняне впорядкування міста. У вівторок, 8 квітня, працівники міської ради та територіального центру з обслуговування населення на чолі з міським головою Олександром Шикером прибирали територію на в’їзді в Острог зі сторони Рівного. 

Читати далі


Розпочалася акція «Чисте серце, чисте місто»

У вівторок, 8 квітня, розпочалася акція «Тиждень миру». Того дня прихожани церкви Євангельських християн-баптистів «Спасіння» у рамках І етапу «Чисте серце, чисте місто» прибирали територію парку по проспекту Незалежності, навпроти магазину «Горинь».

Читати далі


Юні знавці Біблії об'єднали Україну

Сьома Всеукраїнська олі­м­­­­піада «Юних знавців Біб­лії» в стінах Національного університету «Острозька академія» 9-10 квітня зібрала дітей з 11 областей України.  
Читати далі


Провели фестиваль ранкової зарядки

Гамірно й весело було в понеділок, 7 квітня, на спортмайданчику поблизу гімназії. Адже там проходив фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», який проводили з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Його організували у Острозькому навчально-виховному комплексі «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія». І провели оригінально, незвичайно, із залученням майже усіх, без винятку, школярів.
Читати далі


Дві Вікторії – це перемога!

 

Вже стало доброю традицією напередодні Всесвітнього дня здоров’я та до Всесвітнього дня Товариства Червоного Хреста проводити міськрайонні змагання шкільних санітарних постів. Як і завжди, хоча змагалися всі разом, переможців визначали окремо – як серед міських команд, так і сільських.  
Читати далі

 


Працюють над розробкою генплану міста

Наша газета вже кілька разів на своїх шпальтах писала про те, що відсутність генерального плану міста суттєво гальмує розвиток Острога. І ось проблему почали вирішувати.

Читати далі


Міська рада: день за днем

До уваги жителів міста Острога!

Дорогі земляки!
У зв’язку зі складною соціально-політичною ситуацією в Україні, усі свідомі громадяни, підприємці, меценати, представники комерційних банків та фондів надають грошову та матеріальну допомогу Збройним Силам України.

Читати далі


Акція заради здоров’я

Україна 7 квітня відзначила Всесвітній день здоров’я. З цієї нагоди в установах та організаціях проводилися відповідні заходи, які мають на меті популяризацію здорового способу життя, формування негативного ставлення до шкідливих звичок.  
Читати далі


Вчилися надавати першу медичну допомогу

Напевне, вже всі футбольні вболівальники – хто з мережі Інтернет, хто з друкованих ЗМІ – знають про те, як Джаба Канкава із «Дніпра» врятував життя динамівцю Олегу Гусєву. Певен, тепер більше ста студентів Острозької академії також не розгубляться і зможуть врятувати і зберегти здоров’я іншим. Особливо ті 25, які записалися до групи швидкого реагування.  

Читати далі


Наша школа має таланти

Чим щасливий вчитель – обдарованими учнями; чим гордиться школа – талановитими дітьми. Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе… Я справді щаслива тим, що в нашій школі створені умови, які сприятливі для розвитку талантів.

Читати далі


Цікава і захоплююча мандрівка

Ось і блиснуло перше сонечко! Дуже багато діток з’я­ви­лося на дворі. За зиму вони засумували, сидячи по домівках. Та й довгождані весняні канікули не забарились. Багато хто з батьків не морочать собі голову, куди ж дитину подіти? Будуть бігати у дворі. Та й у багатьох нема ні часу, ні можливості забезпечити якісь нові враження дитині. Але ж їм це потрібно! Адже втомилися вони не менше за дорослих, «працюють» за партами півробочого дня.  

Читати далі


Правий сектор – громадський рух, що переріс у політичну партію

Стаття «Вже ми ніколи не будемо братами» викликала неабиякий резонанс. Було кілька дзвінків щодо поглядів, висловлених там. Одна з читачок, яка не назвалася, російською звинуватила автора у розпалюванні ворожнечі між братніми російським і українським народами. Чи росіяни нам «братній» народ, у серії публікацій дає відповідь професор Петро Кралюк. Були дзвінки і від протилежних за поглядом людей. У суперечці ми дійшли висновку, що найкраще на сторінках нашої газети розповісти читачам про нову політичну силу – Правий сектор. Хто вони і що хочуть, читайте далі.  

Читати далі


Братні східнослов’янські народи: міф та реальність

Чиєю етнічною колискою була Київська Русь?

У російській історіографії ХІХ ст. сформувався погляд, ніби в часи Київської Русі існувала руська народність, яка фактично ототожнювалася з народністю російською. Також вважалося, що ця «єдина» народність має певні регіональні відмінності. Тому можна говорити про великоросів, малоросів і білорусів. За радянських часів ця схема була модернізована. Радянські теоретики вигадали давньоруську народність, на основі якої ніби виникли три народи – росіяни, українці й білоруси. Відповідно, Київська Русь стала колискою трьох «братніх» народів.
Читати далі


Він відвідав наше місто

12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики. Його встановили на честь польоту Гагаріна у відкритий космос, польоту, який тривав усього 108 хвилин, і який на заході називають «Юрієва ніч». Як не дивно, але і наше місто причетне до розвитку авіації та космонавтики. І не лише тому, що у нас є вулиці Ціолковського, Космонавтів, Гагаріна, Тітова… І не тому, що тут колись була школа молодшого авіаційного складу... Аби переконатись у цьому, ми підготували кілька матеріалів.  

Читати далі


Повітряний туз із Острога

Цього року людство вшановує пам’ять полеглих у світових війнах ХХ ст. – найбільших і найкривавіших у його історії. Минає сто років від початку Першої (1 серпня 1914) і сімдесят п’ять (1 вересня 1939) – Другої світових воєн. Тисячі наших земляків-острожан брали участь в обох цих бойнях у складі регулярних армій та інших збройних формувань різних держав і національно-визвольних рухів на далеких один від одного фронтах та театрах військових дій. Імена деяких з них зустрічаються (трапляються) на сторінках різномовних друкованих та електронних енциклопедій та довідників.

Читати далі


В честь першого космонавта

Цей день, 12 квітня 1961-го, безумовно, запам’ятався багатьом. Інакше й бути не могло! Адже вперше (вперше!) людина змогла піднятися до космічних висот. Небувале піднесення, захоплення, радість. На вулицях підкидали й вітали усіх авіаторів, яких зустрічали. В пошані одразу стало ім’я Юрій, яким майже усі матусі називали своїх новонароджених синочків. А по всьому Союзу з’являлися все нові й нові вулиці, названі на честь першого космонавта планети.  

Читати далі


У боротьбі визначилися кращі серед тенісистів

Відкрита особиста пер­шість Острога з нас­тільного тенісу, присвячена Всесвітньому дню здоров’я, відбулася у неділю, 6 квітня, в спортивній залі Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Багато спілкувалися, боролися за призи 16 спортсменів-аматорів з нашого міста, району і навіть Нетішина.  

Читати далі


Одні перемагали впевнено, інші – в боротьбі

Минулої суботи і неділі, 5-6 квітня, на штучному майданчику КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради відбувся 11 тур та матчі 1/4 фіналу ІV відкритого чемпіонату району з міні-футболу серед аматорів. За їх підсумками визначено підсумкові місця команд, а також хто з ким гратиме в наступних етапах.

Читати далі


Запрошуємо уточнити свої персональні дані

На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців, просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Острозької міської ради.

Читати далі


Пригоди, злочини...

У продовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 60 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 9 кримінальних проваджень. Зокрема:  

Читати далі


Триває місячник добровільної здачі зброї

Шановні мешканці Острожчини!
Аби запобігти неконтрольованому розповсюдженню зброї та для профілактики злочинів з її використання на території Острозького району, з 1 по 29 квітня поточного року проходить місячник добровільної здачі вогнепальної і холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.  

Читати далі


Поспішайте творити добро, подаруйте свято нужденним

Живучи в достатку і при здоров’ї люди часто не помічають страждань тих, кому в житті не так щастить. І руку помочі швидше простягнуть ті, хто на собі відчув, що таке біда і лиха доля.  

Читати далі


Скорбота

Як швидко летить час!
16 квітня минає 10 років, як передчасно, у 49-річному віці пішов з життя директор Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Микола Теофілович МИХАЛЬЧУК.
Читати далі


Просмотров: 494 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]