Неділя

21.04.2019

21:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 16 від 18 квітня 2015 р.

З чистим серцем у чистому місті

Великодні свята підійшли до свого завершення. Мешканці Острога довго готувались до них, впорядковували території біля своїх будинків, робочих організацій, установ, а небайдужі острожани ще й долучились до прибирання вулиць, парків, дитячих майданчиків нашого міста. Напередодні Великодня та до Дня довкілля, який в Острозі відбудеться 25 квітня, упродовж трьох тижнів в місті тривала толока (суботники). У попередніх номерах ми вже писали про обсяг виконаних робіт. Отож, продовжуємо висвітлювати зроблену працю з покращення благоустрою та водночас просимо наших читачів долучатись до роботи. 
Читати далі


Що то було – попередження чи збіг обставин?

Ще у вівторок, 14 квітня, здавалось, що головною подією минулого тижня буде святкування Воскресіння Христового та ті, можливо, навіть містичні події, які трапились у неділю та наступними днями в клятій москалії. В мережі Інтернет активно поширювалася інформація, що під час пасхального богослужіння, в нешанованого мною слуги антихриста кирила погасли свічки. А ще були світлини із зображенням тіні хреста на чолі сатани путіна. Не знаю, чи це оригінальне фото, чи чергова підробка, але дуже хочеться вірити, що то правда, і кровопивцю та його країну чекає відплата за їх страшні гріхи щодо України та всього світу і праведних людей. 
Читати далі


Посади та ЗБЕРЕЖИ своє дерево

У наш час значно ускладнилась давня проблема взаємодії суспільства і природи. Зокрема, коли говоримо про ставлення людей до зелених насаджень. У сучасних умовах дуже важливим є питання збереження і оздоровлення середовища, що оточує людину в місті, формування в ньому умов, які благотворно впливають на стан людини, що особливо важливо в умовах збільшення кількості різних видів транспорту. 
Читати далі


 

Просмотров: 51 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]