Неділя

21.04.2019

17:41

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 16 від 18 квітня 2015 р.

З чистим серцем у чистому місті

Великодні свята підійшли до свого завершення. Мешканці Острога довго готувались до них, впорядковували території біля своїх будинків, робочих організацій, установ, а небайдужі острожани ще й долучились до прибирання вулиць, парків, дитячих майданчиків нашого міста. Напередодні Великодня та до Дня довкілля, який в Острозі відбудеться 25 квітня, упродовж трьох тижнів в місті тривала толока (суботники). У попередніх номерах ми вже писали про обсяг виконаних робіт. Отож, продовжуємо висвітлювати зроблену працю з покращення благоустрою та водночас просимо наших читачів долучатись до роботи. 
Читати далі


Що то було – попередження чи збіг обставин?

Ще у вівторок, 14 квітня, здавалось, що головною подією минулого тижня буде святкування Воскресіння Христового та ті, можливо, навіть містичні події, які трапились у неділю та наступними днями в клятій москалії. В мережі Інтернет активно поширювалася інформація, що під час пасхального богослужіння, в нешанованого мною слуги антихриста кирила погасли свічки. А ще були світлини із зображенням тіні хреста на чолі сатани путіна. Не знаю, чи це оригінальне фото, чи чергова підробка, але дуже хочеться вірити, що то правда, і кровопивцю та його країну чекає відплата за їх страшні гріхи щодо України та всього світу і праведних людей. 
Читати далі


Посади та ЗБЕРЕЖИ своє дерево

У наш час значно ускладнилась давня проблема взаємодії суспільства і природи. Зокрема, коли говоримо про ставлення людей до зелених насаджень. У сучасних умовах дуже важливим є питання збереження і оздоровлення середовища, що оточує людину в місті, формування в ньому умов, які благотворно впливають на стан людини, що особливо важливо в умовах збільшення кількості різних видів транспорту. 
Читати далі


Новини міської ради
Читати далі


Турбуючись про ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Чорнобильська аварія – одна з найбільших техногенних катастроф – поставила перед людством величезну кількість проблем, пов’язаних з ліквідацією її наслідків. Сьогодні найболючішими залишаються питання, пов’язані зі соціальними наслідками аварії. Горезвісний вибух на Чорнобильській АЕС уже забрав життя і здоров’я багатьох жителів України. Торкнулося це лихо і жителів нашого міста. Відділ Острозької міської ради з питань захисту потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи створений 1 березня 2004 року. 
Читати далі


Острозька академія вкотре підтримала українську армію

Студентсько-виклада­ць­ка громадськість На­ціо­нального університету «Острозька академія» спільно з випускниками придбала два біноклі для військових зони АТО. 17 квітня їх передали капеланові 53-ї окремої механізованої бригади, протоієрею Тарасові Волянюку проректор з навчально-виховної роботи, професор Руслана Каламаж та волонтер, доцент кафедри міжнародних відносин Наталія Конопка.
Читати далі


В Острозі відбулися загальні збори Асоціації

У середу, 15 квітня, в Острозі, у залі засідань вченої ради Національного університету  «Острозька академія», відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів». Більше 30 представників, в основному міські голови, керівники райдержадміністрацій, зокрема нинішній очільник Острозького району Віталій Ундір, районних рад, їх радники, інші посадовці, а також перший секретар посольства Республіки Білорусь в Україні Олексій Жуковець, народний депутат України Анна Романова та ін., зібрались, щоб обговорити й затвердити план дій та бюджет на найближчий час і перспективу, а також розглянути інші важливі питання співпраці. 
Читати далі


Острозький музейний краєзнавець і етнолог Григорій Равчук

Двадцятого квітня виповнюється 120 років з дня народження Григорія Романовича Равчука (1895 – 1986 рр.). Він народився в селі Борисів Острозького повіту (нині Ізяславський район – його «плужнянська» частина) у родині заможних селян, що орендували графську маєтність. Тож міг і здобути середню освіту (в Острозькій чоловічій гімназії), і навчатися на історико-філологічному факультеті університету св. Володимира в Києві. 
Читати далі


Собак не поменшає, але вони не будуть агресивні

У минулому номері нашої газети ми вже повідомляли, що в Острозі, завдяки ініціативі громадськості, підтримки влади міста та району, з’явилося «світло в кінці тунелю» щодо вирішення проблеми з бездомними тваринами. Заступник голови Рівненської ГО «Зоозахист» Алла Лосік розповіла для нашої газети, що її громадська організація була створена у 2014 році, як ініціативна група людей для допомоги владі при вирішенні питання щодо гуманного поводження з безпритульними тваринами та реалізації різних проектів, пов’язаних із екосистемами. 
Читати далі


Прикотилась писанка в музей на гостину

Напередодні найрадіснішої події християнського світу – Воскресіння Христового – в Острозькому краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з розпису писанок. Писанка – один із основних символів свята, без неї важко уявити Великдень. Такий захід у музеї проводився вперше і розповіла нам про нього завідуюча художнім відділом КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Людмила Козловська. 
Читати далі


 

Просмотров: 55 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]