П'ятниця

26.04.2019

04:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 17 від 25 квітня 2015 р.

В Острозі плідно працювали

У минулому номері нашої газети ми розповідали про загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедміновичів», які відбулися 15 квітня в Національному університеті «Острозька академія». Підбити їх підсумки я попросив нашого міського голову, до речі, обраного на тих загальних зборах одним із трьох віце-президентів Асоціації, Олександра Шикера. 
Читати далі


«Академія» друга, а перемогли рівняни

У неділю, 19 квітня, відбулися фінальні матчі V відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. Із 20 команд, які представляли Острог, наш та сусідні райони Рівненщини та Хмельниччини, які починали турнір майже 2 місяці тому, визначилися найсильніші. Їх заслужено було відзначено нагородами. Шкода, що перше місце не в острожан, але й друге – не з гірших… 
Читати далі


«Клініка на колесах» працюватиме і в Острозі

У вівторок, 21 квітня, невелика делегація острожан, у складі голови Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра, першого заступника Острозького міського голови Ольги Логвін, художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника м. Острога та Національного університету «Острозька академія», мистецтвознавця Миколи Бендюка взяла участь в «круглому столі» з нагоди початку роботи в Дубно українсько-американського проекту «Клініка на колесах». Це програма медичного обстеження і стоматологічної допомоги населенню, яку організували Благодійний фонд «Любіть Україну» та Дубенський заповідник. На його території з 21 квітня по 7 травня медики, які працюють в двох обладнаних сучасною медичною діагностичною й лікувальною технікою автобусах, обстежують дітей та громадян соціально-незахищених категорій, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, воїнів АТО та членів їх сімей. Головне те, що після закінчення роботи у Дубно, «Клініка на колесах» прибуде до Острога, де також обстежуватимуть згадані категорії населення нашого краю – студентів Острозької академії, жителів міста та району.
Читати далі


 

Просмотров: 51 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]