Вівторок

23.04.2019

05:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 17 від 25 квітня 2015 р.

В Острозі плідно працювали

У минулому номері нашої газети ми розповідали про загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедміновичів», які відбулися 15 квітня в Національному університеті «Острозька академія». Підбити їх підсумки я попросив нашого міського голову, до речі, обраного на тих загальних зборах одним із трьох віце-президентів Асоціації, Олександра Шикера. 
Читати далі


«Академія» друга, а перемогли рівняни

У неділю, 19 квітня, відбулися фінальні матчі V відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. Із 20 команд, які представляли Острог, наш та сусідні райони Рівненщини та Хмельниччини, які починали турнір майже 2 місяці тому, визначилися найсильніші. Їх заслужено було відзначено нагородами. Шкода, що перше місце не в острожан, але й друге – не з гірших… 
Читати далі


«Клініка на колесах» працюватиме і в Острозі

У вівторок, 21 квітня, невелика делегація острожан, у складі голови Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра, першого заступника Острозького міського голови Ольги Логвін, художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника м. Острога та Національного університету «Острозька академія», мистецтвознавця Миколи Бендюка взяла участь в «круглому столі» з нагоди початку роботи в Дубно українсько-американського проекту «Клініка на колесах». Це програма медичного обстеження і стоматологічної допомоги населенню, яку організували Благодійний фонд «Любіть Україну» та Дубенський заповідник. На його території з 21 квітня по 7 травня медики, які працюють в двох обладнаних сучасною медичною діагностичною й лікувальною технікою автобусах, обстежують дітей та громадян соціально-незахищених категорій, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, воїнів АТО та членів їх сімей. Головне те, що після закінчення роботи у Дубно, «Клініка на колесах» прибуде до Острога, де також обстежуватимуть згадані категорії населення нашого краю – студентів Острозької академії, жителів міста та району.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


До Дня Перемоги ветеранам буде виплачено разову грошову допомогу

Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги. 
Читати далі


Це було випробування волі та людяності

Двадцять дев’ять років минуло відтоді, як у маленькому українському містечку Чорнобилі сталася трагедія, про наслідки якої дізнався весь світ. Техногенна катастрофа планетарних масштабів даватиметься взнаки ще не одне десятиріччя. Скільки доль понівечило те лихо, скільки здоров’я увірвало в українців, скільки людських життів забрало – не злічити. Але ця страшна цифра могла бути в рази більшою, якби не своєчасні високопрофесійні та мужні дії ліквідаторів, що закрили собою світ від ядерного пекла. Серед десятків тисяч працівників органів внутрішніх справ двадцять співробітників Острозької міліції стали на захист Батьківщини та її громадян від незнаного доти ядерного ворога. Так само і тепер, у нелегкі для України часи, представники Острозького МВ УМВС України разом із військовими Збройних Сил, Національної гвардії та бійцями добровольчих формувань боронять мир та територіальну неподільність рідної української землі. Напередодні Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля ми хочемо розповісти про голову ради ветеранів та пенсіонерів Острозького МВ УМВС України, полковника міліції у відставці Ананія Ковальчука, який з перших днів брав участь у ліквідації наслідків аварії в зоні небезпеки.
Читати далі


 

Просмотров: 59 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]