Неділя

21.04.2019

17:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№17 від 27 квітня 2013 р.
На кладовище – відремонтованими сходами

Після цьогорічної зими на поверхню «вилізло» багато проблем у місті. Однією з них були східці, які ведуть з вулиці Бельмаж на кладовище. Коли зійшов сніг, то постало неприємне видовище – плитка повідставала, місцями «світилися» вибоїни – яке аж ніяк не нагадувало східці. Перед міською толокою група працівників міської ради оглядала місто і планувала майбутню роботу. Тоді оглянули сходи на Татарській вулиці, де проводився ремонт 2 роки тому, і переконалися, що там вони збереглися у відмінному стані. Після огляду аналогічної споруди на Бельмажі (верхнє фото зроблене до ремонту) там було вирішено здійснити таку ж реконструкцію, як на Татарській.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Понеділок, 22 квітня:
За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання дорадчого органу з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Читати далі

Як ви ставитесь до можливої заборони поліетиленових пакетів?

Міністерство регіонального розвитку та будівництва оприлюднило оновлену версію проекту закону «Про обмеження виробництва, використання, ввезення та розповсюдження в Україні полімерних пакетів».
Читати далі

Пенсійне забезпечення чорнобильців

Для поліпшення пенсійного забезпечення 23 листопада 2011 року була прийнята постанова Кабінету Міністрів України за №1210 „Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. 
Читати далі

Індекс споживчих цін у березні

За повідомленням Державної служби статистики України індекс споживчих цін (індекс інфляції) у березні 2013 року становив 100,0% порівняно з лютим 2013 року, з початку року – 100,1%.
Читати далі

Ринок праці Рівненщини

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в державній службі зайнятості області, на кінець березня 2013 р. становила 19,7 тис. осіб.
Читати далі

Перемога, присвячена улюбленому тренеру

Безперечно, найкращою шаною для педагога, тренера, митця, який пішов із життя, є вдячність вихованців, їх успіхи у професійній справі, організовані заходи вшанування пам’яті наставника. 20 квітня колеги, учні та друзі провели І Міжобласний турнір з баскетболу серед учнів 2001 року народження і молодших пам’яті тренера-викладача Острозької дитячо-юнацької спортивної школи Олега Камінського. Впродовж того дня тренера часто згадували, вручали юним баскетболістам подарунки та нагороди, і, звісно ж, відбувалася відчайдушна боротьба за перемогу.
Читати далі

На принципах християнської моралі

Упродовж 2 днів, 18 – 19 квітня, у Національному університеті «Острозька академія» проходила VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, учнів професійно-технічних училищ та студентів вищих навчальних закладів. В ній взяли участь 70 учасників з 9 областей України. Приурочена вона до 1025-річчя хрещення Київської Русі. Організатори кажуть, що захід покликаний сприяти утвердженню християнських духовних цінностей, вихованню молоді на принципах християнської моралі.
Читати далі

В Острозі одружувались за оголошенням

Острозький народний аматорський театр у п’ятницю, 19 квітня, ставив комедійну виставу на дві дії «Шлюб за оголошенням» за однойменною п’єсою українського радянського драматурга В. Канівця.
Читати далі

Допомога продуктовими наборами

Одним із багатьох напрямків діяльності Товариства Червоного Хреста України є надання матеріальної допомоги людям, які того потребують. Нещодавно у приміщенні Острозької міськрайонної організації ТЧХУ її голова Людмила Швець вручила продуктові набори сім’ям, у яких виховуються діти-сироти міста і району, та малозабезпеченим родинам. Кошти на придбання найнеобхідніших продуктів харчування надала Рівненська обласна організація ТЧХУ та місцеві меценати. Вся ця робота здійснювалась в рамках місячника, який щорічно проводить ТЧХУ.
Читати далі

Спалювання сухої рослинності – надзвичайно небезпечне!

З настанням весняної пори все частіше можна побачити, як на господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей і навіть у населених пунктах горить суха трава. Як правило, люди, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та, насправді, наражають на небезпеку здоров’я сусідів і суттєво погіршують стан природного довкілля.  
Читати далі

Життя, віддане Слову та учням

Олесь Ундір народився в Росії, але став щирим патріотом України. Живучи у суворому краю, часто хворів, але зумів перебороти недугу, таки побачив Україну і потім присвятив всього себе їй. Збулися його головні мрії – стати педагогом і журналістом. А ще він за покликом серця завжди творить, підмічаючи у буденному – святкове, у звичному – незвичайне і піднесене…
Читати далі

Гуртом і місто легше прибирати

У продовж останніх тижнів ми двічі писали про толоку, прибирання у місті. Сьогодні публікуємо  фоторепортаж про те, як острожани робили наше місто чистішим.
Читати далі

Ми пропонуємо покупцям те, що не боїмося дати своїм дітям

Нещодавно в Острозі відкрився новий продовольчий магазин. Зда­валося б, що тут дивного, подібних точок чимало. Магазинчик невеликий і місце не дуже примітне, чим він зможе привернути увагу покупців? Та мають його власники те, що різнить його поміж інших подібних торгових закладів. Вони пропонують покупцям смачні м’ясні вироби, які зроблені власноруч за перевіреними бабусиними рецептами і спечені в їх домашній печі в селі.
Читати далі

Погода + «Сімейні перегони» = «Неформат»!

Двадцять першого квітня 2013 року у Здолбунові відбулися завершальні змагання обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Неформат». Загальне керівництво нею здійснювали управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.
Читати далі

Наш історичний календар

Травень
1.05. – 1919 р. в Острог, залишений армією Української Народної Республіки, вступили підрозділи Червоного козацтва Віталія Примакова і 1 Української Радянської дивізії Миколи Щорса. Радянська влада в Острозі й повіті, представлена повітревкомом на чолі з колишнім церковним вчителем і моряком-балтійцем Яковом Мацутою, проіснувала до 17 серпня того ж 1919 р. 
Читати далі

Коло лідерів і аутсайдерів окреслилось

Минулої суботи та неділі, 20 – 21 квітня, відбулися VІ та VІІ тури відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. Наші міські команди зіграли непогано, хоча й недорахувались очок.  
Читати далі

Просмотров: 413 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]