Понеділок

20.05.2019

05:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№17 від 28 квітня 2012 р.
Згадуючи уроки Чорнобиля

Двадцять шість років Чорнобильської трагедії минуло 26 квітня цього року. Цій трагічній сторінці історії і був присвячений мітинг-пам’яті «Стоїть сльоза. Пекуча і терпка», що відбувався на центральній площі Острога.
Читати далі


Податкові солодощі дітям


Днями в Острозькому відділенні ЗОДПІ відбулося підбиття підсумків конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2012». Цьогоріч це був ювілейний, 10-ий конкурс і участь в міськрайонному етапі взяла 41 дитяча робота.
Читати далі


«Вікова діброва» з Оженина – найкраща в області

У зльоті учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках», який відбувся 23 квітня у Радивилові, прийняли участь 15 команд із районів Рівненщини. Приємно, що за підсумками конкурсної програми команда Оженинського шкільного лісництва «Вікова діброва» (на знімку) виборола гран-прі зльоту і наступного року прийматиме юних лісівників області на такому ж заході у себе вдома.
Читати далі


Дитячий майданчик замість чагарників


Депутати міської ради від Партії регіонів та міська організація Партії регіонів вирішили кожного року робити конкретну справу, яка б покращила чи сприяла б покращенню умов проживання жителів нашого міста.
Читати далі


Діти і сірники – не друзі!

Проблема дитячих пустощів із вогнем на сьогодні особливо гостра. Для її вирішення потрібні спільні скоординовані та цілеспрямовані дії батьків, вихователів і вчителів. Профілактика тут зводиться до банальних заборон: газ не вмикай, сірники не чіпай...
Читати далі


Психолог – це покликання, психолог – це доля


Обрати професію психолога, на мою думку, — означає обрати спосіб життя. І в цьому, звичайно, є свої плюси та мінуси. Як на мене, професія психолога — творча і дуже цікава, вона потребує постійного розвитку та вдосконалення. Робота психолога — це досвід спілкування з різними людьми, досвід, що дає можливість більше розуміти себе й власне життя. Для мене, безсумнівно, плюсом моєї професії є постійний пошук, прагнення до духовного розвитку, зростання, наповнення.
Читати далі


Допомагає людям радіти життю

«Твори добро, щоб добро тебе знайшло, зла не верши, щоб зло тебе не загубило» – такий девіз у житті Юлії Миколаївни Нечипуренко, педагога з багаторічним досвідом, психолога.
Читати далі


Вірить – милосердя врятує світ

Як і кожна організація – Червоний Хрест України (ТЧХУ) має своїх ветеранів, якими, безперечно, гордиться. У свій час вони зробили багато для становлення Товариства, дбали про його імідж та знедолених, здійснювали просвітницьку діяльність. Однією з таких є ветеран педагогічної праці, острожанка Ганна Головко.
Читати далі


Знати – СНІДу протистояти!

З  метою попередження ВІЛ/СНІДу та пропаганди здорового способу життя в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» відбулось засідання «круглого столу» під гаслом «Проблему вирішуємо разом!».
Читати далі


Дарують шанс на життя

Той, хто здає кров для потреб інших людей, показує приклад високої свідомості, гуманізму і милосердя. Їм та медикам вдячна незліченна кількість колишніх пацієнтів лікарень, які залишились живими завдяки їх благородству.
Читати далі


Стадіон замість цвинтаря


Вулиця Шевченка – одна з тих небагатьох магістралей нашого міста, яка від появи на поч. ХХ століття і до цього часу зуміла зберегти своє первісне ім’я недоторканним. Якщо б вона вміла говорити, то розповіла б про багатьох визначних постатей нашого міста та його гостей, адже там здавна жили і тепер мешкає багато педагогів, музейників, лікарів, науковців.
Читати далі


З історії нашого міста

Надзвичайно цікаво читати у вашій газеті публікації про історію нашого міста, його вулиць, будинків, людей, що жили і прославляли Острог. Недавно була публікація про вулицю ім. Князів Острозьких, на якій я проживаю. Дослідник не в повній мірі відтворив історію всіх будинків, де проживали знамениті острожани, але читати було дуже цікаво. Додам, що у будинку під номером 19 проживала на початку 20-го століття сім’я Антонових, син яких навчався в Острозькій гімназії і став начальником Генерального штабу під час Великої Вітчизняної війни. У будинку далі проживав адвокат Фрідрих. Родом він із села Дермань. Це єдина родина в селі, де батько, працюючи у Здолбунові на залізничній станції, за Польщі дав двом синам вищу освіту.
Читати далі


Милують око витинанки


Нещодавно у Національному університеті «Острозька академія» відбулося відкриття унікальної виставки львівського митця  Тараса Богдана. Він працює у техніці витинанки народно-декоративного мистецтва. Як стверджують організатори та наукові працівники Державного історико-культурного заповідника м. Острога такої виставки в Острозі ще не було.
Читати далі


Наш історичний календар

28 квітня:
– 500 років тому (1512 р.) у битві під Лопушним (відомій також як битва під Вишневцем) війська великого гетьмана литовського Костянтина Івановича Острозького і союзні польські війська великого гетьмана коронного Миколая Комєнецкого, загальною чисельністю біля 6 тис. воїнів, розбили 10-тисячне військо Кримського ханства і звільнили біля 16 тисяч з полону. З цією битвою історична пам’ять Острога пов’язує появу в нашому місті Татарської вулиці із служивими військовиками-мусульманами з числа полонених під Вишневцем.
Читати далі


Пожертви на Свято-Миколаївську церкву

Список осіб, які внесли пожертву на Свято-Миколаївську церкву через Шинкарук Марію Григорівну з 15 березня до 5 квітня
Читати далі


Просмотров: 476 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]