Понеділок

22.04.2019

03:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 18 від 30 квітня 2015 р.

І все ж нам треба вижити усім смертям на зло

У п’ятницю, 24 квітня, напередодні 29-ї річниці Чорнобильської трагедії, відбувся мітинг-реквієм «Чорнобиль – наш чорний біль». Уся небайдужа громадськість Острожчини зібралася на центральній площі Острога, аби віддати шану тим, хто, не шкодуючи ні життя, ні здоров’я свого, прийняв нерівний бій зі смертоносним атомом. Долучилися також до мітингу-реквієму представники місцевої влади: міський голова Олександр Шикер, голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір, голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька та інші. 
Читати далі


Рішення прийнято, але потребує звітності

У п’ятницю, 24 квітня, відбулася чергова 68 сесія Острозької міської ради. Традиційно засідання розпочалося з повідомлення про кворум. Після виконання Державного гімну головуючий на сесії – міський голова Олександр Шикер привітав з днями народження, які у міжсесійний період святкували Микола Добровольський, Лариса Бащук, Надія Пацурковська, Володимир Мацун, а також Івана Ткачука з тим, що  вкотре став дідусем. 
Читати далі


Прибирали територію і саджали дерева

З приходом весни ми щодня помічаємо, як наше місто набуває ошатності – дерева та бордюри побілені, квітники впорядковані, парки та сквери прибрані… Гарне упорядковане місто завжди милує око як самих острожан, так і гостей Острога. На жаль, найчастіше можна помилуватися упорядкованістю тільки центральних вулиць, за якими закріплені працівники підприємств та установ, які за рахунок свого робочого часу наводять порядок на цих територіях. 
Читати далі


Ще раз коротко про призначення субсидії

З 01 травня 2015 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» № 106 від 28 лютого 2015 року, за якою суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. 
Читати далі


Краще одна маленька дія, ніж сто великих слів

Про добро та милосердя можна і слід говорити багато, але найкраще ці людські якості характеризує їхній носій. Хочеться розповісти нашим читачам про жительку Острога, яка чималу частину свого життя присвячує іншим людям. Просто так, тому що прагне допомогти. Алла Бережна – добра чуйна жінка, любляча дружина і мама, людина, яка завжди знайде місце в своєму житті для тих, кого обділила доля. Працює вона техніком-програмістом Острозького міжрайонного відділу лабораторних досліджень. А на громадських засадах Алла Бережна – волонтер Острозької організації Товариства Червоного Хреста України, член ради волонтерів області, голова первинного осередку ТЧХУ Острозького міжрайонного відділу лабораторних досліджень. 
Читати далі


Вдячні за допомогу та підтримку

Товариство Червоного Хреста України – наймасовіша та найстаріша благодійна громадська організація у всьому світі. Та, незважаючи на солідний вік, значимість її у суспільстві не зменшується.  Товариство Червоного Хреста України у своїй повсякденній праці продукує такі прості речі як милосердя, доброчинність, доброта, чуйність, співпереживання, щиросердість, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину. 
Читати далі


В організацію влилося нове поповнення

На початку квітня в Острозькому НВК «Школа І – ІІІ ст. – гімназія» відбувся гарний захід – там урочисто приймали в члени Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) учнів 5 класів. Розпочався він з того, що заступник директора закладу Тетяна Абрамович коротко анонсувала подію, представила гостей, а це була голова Острозької міськрайонної організації ТЧХУ Людмила Швець, представники учнівського самоврядування – Олександра Ковлєва (голова) та Юлія Трачук (голова волонтерського осередку). 
Читати далі


Учні й педагоги на варті права та милосердя

Дуже часто для нас правознавство є незрозумілим набором понять та юридичних норм,  але саме вони забезпечують практичний захист суспільства. Навіть у вирі сучасних подій певні галузі права є надто актуальними. У їхнє число входить міжнародне гуманітарне право – система юридичних норм і принципів, що застосовуються під час збройних конфліктів, які забороняють або обмежують використання певних засобів і методів ведення збройної боротьби, забезпечують права індивіда в цей час і встановлюють міжнародно-правову відповідальність за їх порушення. 
Читати далі


Провів лише один бій

Шевчук Микола Мусійович, 1924 року народження. Народився в селі Сіянці Острозького району Рівненської області. Вчився в Острозькій гімназії. Мобілізований 11 лютого 1944 р. Загинув у віці 20 років 18 липня того ж року і похований у братській могилі в селі Жовніно Верхньодвінського району Вітебської області, Білорусь. 
Читати далі


 

Просмотров: 70 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]