Субота

20.04.2019

08:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 19 від 8 травня 2015 р.

Кращий в Україні студент-інфекціоніст з Острога

Дуже приємно розповідати на наших сторінках про успіхи мешканців міста, випускників навчальних закладів, людей, які якимось чином причетні до Острога. Ось минулого тижня дізнався про черговий успіх випускниці 2010 року Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Катерини Смалюк (на верхньому фото). Вона, представляючи свій навчальний заклад, стала переможницею Всеукраїнської олімпіади. Це далеко не перший значний успіх острожанки. В 2011 році вона виграла конкурс і стала кращою студенткою Києва, брала участь в багатьох проектах. 
Читати далі


Своєчасна виплата заробітної плати – основне завдання роботодавця

Суб’єктам господарювання, які використовують працю найманих працівників, слід пам’ятати, що виплата мінімальної заробітної плати – це обов’язкова вимога на території всієї України.  Не нарахування заробітної плати, у розмірі мінімальної, є порушенням соціальних гарантій громадян України. 
Читати далі


Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м. Острог
Читати далі


Війна минула – спогади болять

Радісне свято із відчутним присмаком тривоги та суму – День Перемоги — не залишає байдужим жодного. І якою б не була доля тієї перемоги, ми не можемо і не маємо права заперечити мужність, відвагу і героїзм тих людей, що стояли на обороні своєї держави, своїх сімей та нашого майбутнього. Напередодні великого свята – 9 Травня – деякими спогадами про війну поділився острожанин, ветеран Другої світової війни, один із найстаріших жителів нашого міста Іван Романюк. 
Читати далі


Війна в душі залишила глибокий слід

Завтра виповнюється 70 років з часу закінчення Другої світової війни в Європі. Для мешканців нашого краю велике горе почалося майже 74 років тому – 22 червня 1941 року. Проте, час не залікував біль втрат і не забулись пережиті страхіття. Напередодні Дня Перемоги до нашої редакції завітала острожанка Ліна Демидюк. Вона дуже емоційно розповідала про перші дні та місяці того лихоліття, яке принесли на нашу землю загарбники. 
Читати далі


Він житиме в пам’яті острожан

Сьогодні, віддаючи данину глибокої поваги людям, які присвятили своє життя благородній справі виховання і навчання молодого покоління, ми не можемо не згадати в числі інших освітян Острога Філолога Шевчука – педагога, вчителя, наставника. 
Читати далі


Як рятували Острозький замок

Сто тридцять років тому – 30 квітня (12 травня) 1885 р. Департамент уділів Міністерства імператорського двору (на той час наше місто вже належало удільному відомству, що здійснювало управління маєтностями царської родини) прийняло рішення продати на злам будівлю Вежі Мурованої на Замковій горі, а частину отриманих коштів використати на ремонт інших трьох веж (Круглої, Луцької і Татарської), що уціліли в Острозі. 
Читати далі


Зцілювати людей – їхня праця і покликання

Жіночі руки – споконвічний символ тепла, ніжності й турботи, а серце жінки – невичерпне джерело милосердя, доброти і великодушності. Саме тому професія медсестри стала майже винятково жіночою. Бо потребує вона і жертовності, і готовності завжди прийти на допомогу, і неабиякого терпіння та витримки. Добре знають і розуміють це старші медичні сестри Острозької центральної районної лікарні. Разом вони – дружній працелюбний колектив, опора, цвіт Острозької ЦРЛ. 
Читати далі


Цього року в Криму відпочиватимуть лише зрадники і вороги

Дуже часто доводиться чути, що Україна – слабка держава, у нас погано жити, не забезпечуються конституційні права, влада корумпована і т. д. Відповідей чому – дуже багато, мабуть, наполовину менше, ніж населення нашої країни, як кажуть, плюс-мінус. Я також маю своє пояснення. Згадаймо нашу історію від Київської Русі до наших днів, проведімо паралелі, подумаймо. На мою думку, головна наша біда – відсутність єдності. Навіть перед смертельною загрозою ми сваримось, воюємо між собою, а не із ворогом, як в тій байці про лебедя, рака й щуку, тягнемо воза кожен в свою сторону. І крім тих трьох персонажів, є ще кілька інших «тягачів», причому їх по кілька десятків мільйонів з кожного боку. Ось і маємо підсумок – наш віз, вважай країна, не те що не рухається вперед, а навпаки, котиться з прискоренням униз, можливо, в прірву. 
Читати далі


Вони зцілюють душу

Сучасний навчальний заклад неможливо уявити без практичного психолога і соціального педагога. Зрозуміло, що з урахуванням спрямованості сучасної школи максимально важли­вим є соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу. 
Читати далі


Знання і вміння на варті юного життя та здоров’я

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, захистити своє життя та запобігти людським жертвам, 30 квітня в Острозькому НВК «Школа І – ІІІ ступенів –гімназія» відбувся День цивільного захисту.
Читати далі


Садили деревця, плекаючи любов до природи

Кажуть, що людина за своє життя повинна посадити дерево, побудувати будинок і виростити дитину. З метою створення у нашому дошкільному закладі здоров’язбережувального освітнього простору шляхом формування в дошкільнят екологічної вихованості, становлення екологічного світогляду, гуманної взаємодії з природним довкіллям, формування уявлень про необхідність дбайливого та свідомого ставлення до природи, в Острозькому дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 «Ромашка» впродовж квітня реалізовувався екологічний проект «Посади деревце». 
Читати далі


 

Просмотров: 233 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]