Понеділок

22.04.2019

03:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№1 від 5.01 2013 р.
З бюджетом!

Двадцять чотири депутати із 30 були присутні на останній сесії Острозької міської ради минулої п’ятниці, 28 грудня. Оперативно і злагоджено прийняли вони рішення з усіх питань порядку денного.
Читати далі

Він прийшов, щоб дати нам волю

Двадцять четвертого грудня 2012 року в Острозькій ЗОШ №3 пройшов "круглий стіл” на тему "Він прийшов, щоб дати нам волю” з нагоди відзначення 75-річчя з дня народження Героя України, патріота, захисника національних інтересів В’ячеслава Чорновола.
Читати далі

Піротехнічні вироби: що, де, коли?

Чи часто замислюємося ми, купуючи феєрверки або петарди, про небезпеку, яку несе необережне з ними поводження? Зустрічаючи в газеті чергове повідомлення про жертву піротехнічного виробу і співчуваючи, ми впевнені – з нами такого не станеться. Так, у власній безпеці ми впевнені. Але чи не траплялось нам купувати якоїсь новенької, невідомої піротехнічної іграшки з лотка на вулиці? При цьому нам у голову не приходить вимагати у продавця сертифікат якості на виріб, який є вибухонебезпечним. Ми спокійно спостерігаємо, як діти кидають петарди під ноги перехожим, або змагаються, хто довше протримає підпалену петарду в руці.
Читати далі

Для ресоціалізації засуджених

Звіт спостережної комісії при Острозькому міськвиконкомі щодо організації та здійснення громадського контролю за поведінкою осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарань з випробуванням протягом 2012 року.
Читати далі


Дорога і безпека

Цього року погода порадувала дітлахів не лише снігом, але й сильними морозами. Однак, снігопад приніс не лише втіху та святковий настрій, але й проблеми. Снігові замети та ожеледиця серйозно ускладнили рух транспорту на дорогах країни.
Читати далі

Отакий він – Ананійович

Дивно, але з цією людиною знайомий вже… половину життя! Навіть – трохи більше.  Познайомилися ми пам’ятного 1981-го, навесні. А взнав його по-справжньому лише через кілька років. До того він мені (як, до речі, і для всіх, хто його бачить вперше) здавався людиною похмурою, відлюдкуватою, навіть малоцивілізованою. Але чим більше з ним спілкувався, тим більше цей «перший поверхневий погляд» змінювався захопленням і – приємним здивуванням.
Читати далі

Духовність з утроби

Постійно у неділю маю нагоду спостерігати за молодими мами і дітками в храмі. Пам’ятаю тих матусь ще  вагітними, а сьогодні їхні малята-­дошкільники вже впевнено хрестяться,  цілують ікони, звично та спокійно приймають причастя. Їхня духовність почалася ще в утробі матері, точніше ще до  зачаття. Тому для цієї малечі відвідини  храму стають нормою і правилом, як і  відвідини дитсадка, спілкування з однолітками. А для їх мам це якраз втілення вислову: «Не та мати,  що народила, а та, що виховала».
Читати далі

Згадуючи рік 2012-ий...

НОВОСІЛЛЯ РОКУ
Перша Різдвяна служба прихожан Свято-Миколаївського храму відбулася у підвальному приміщенні церкви, що будується.
Читати далі

Солодкі новорічні пригоди

Сміхом, сюрпризами та активністю дітей було наповнене свято „Новорічні пригоди” у дитячій музичній школі минулого тижня. А ще воно було багате на хороводи, ігри, розваги, конкурси та призи для малечі.
Читати далі

Просмотров: 348 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]