Неділя

21.04.2019

21:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№1 від 6 січня 2014 р.
З Різдвом Христовим!

Хай Різдво
З тим завітає,
Читати далі

Із вітаннями, побажаннями, але без бюджету

У п’ятницю відбулася чергова, 48-а сесія Острозької міської ради 6 скликання. Було розглянуто чимало питань порядку денного, які стосувалися роботи міської ради, освіти, комунальної та соціальної сфери. На останній сесії року також звучали вітання та побажання, вручалися подарунки.  
Читати далі 

Що приніс нам Святий Миколай

Щороку Рівненський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організовує благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей-сиріт, дітей з вадами здоров’я,  дітей з багатодітних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків.   
Читати далі

Від діда до правнука

Шановні читачі! Ми розпочинаємо публікувати фрагменти роману мешканця Ізяслава Василя Кравчука «Від діда до правнука», який готується до друку в одній з друкарень Хмельницького. Молодшому поколінню наших читачів скажемо, а старшим нагадаємо, що Василь Іванович родом із села Кіндратка Ізяславського району. Він лауреат літературних премій ім. С. Руданського, М. Годованця, С. Олійника, Н. Забіли, премії Я. Гальчевського «За подвижництво у державотворенні», член Національної спілки письменників України з 1988 р., заслужений працівник культури. Василь Кравчук автор ряду книг: «Берег вічності», «Третя місячна ніч», «Дні непокори», «За власним бажанням», «Останній візит душогуба». Для дітей вийшли – «Золотиста нитка в’ється», «Квокче квочка в холодочку» та багато інших. З Острогом його пов’язує те, що він закінчив тут педучилище, яке було розміщене в 40-50-х роках у стінах теперішньої Острозької академії. Роман «Від діда до правнука» автобіографічний, автор у ньому згадує своє життя, минулу епоху, в тому числі і життя в Острозі. Василь Іванович каже, що це місто йому дуже дороге, тут він має багато друзів… Сподіваємося, шановні читачі, що роман вам сподобається. Хотілося б дізнатися думку про нього та про те, що описує автор. Чекаємо ваших відгуків.
Читати далі

В Музеї книги – «Стара ялинкова іграшка»

У Музеї книги і друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога в фойє 3-го поверху відкрилася новорічна виставка «Стара ялинкова іграшка». Відвідавши її, старше і середнє покоління зможе пригадати, чим прикрашали лісові красуні в роки дитинства, а молодь зможе побачити ялинкові прикраси минулого століття.

Читати далі

Весело всім у карнавальному вихорі

Кожна пора року, беззаперечно, має свої принади. Зиму, незважаючи на її суворість, а інколи і примхливість, ми любимо, перш за все, за те, що в кінці грудня – на початку січня весело відзначаються новорічно-різдвяні свята. Старт їм дає одне з найулюбленіших свят дітвори – Миколи – із довгоочікуваними  дарунками. А потім приходить Новий рік. Він, так би мовити, перебирає естафету у свого попередника, осипаючи дітей і дорослих різноманітними приємними сюрпризами. А ще у цей час можна показати свої вміння, знання, одягнутися в різноманітні костюми і зіграти якусь роль, експромтом на карнавалі, шкільному чи дитсадівському ранку.   Читати далі

Джерельна криниця поета

Наприкінці минулого року в обласній бібліотеці відбулося поетичне свято «Миколаївське перевесло», на якому презентувалася збірка віршів «Миколай» рівненського поета Миколи Берези на його 60-річний ювілей.
Читати далі

Згадуючи минулий рік

Відомо, як діти чекають Нового року та Різдва! Вони, як відомо, приходять у січні. Але шлях до них проходить через грудневі свята. Серед них у нашого народу здавна найбільше вшановують святих Андрія та Миколая. Саме цим дням і було присвячено кілька заходів, які підготували молодші школярі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.
Читати далі

Нагорода за диктант

У минулому році моя внучка Люба, учениця 1-Б класу Острозької ЗОШ № 1, вперше брала участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Великою радістю для неї і нас стало те, що вона за написаний диктант отримала посилку від президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Читати далі


Довгоочікуване свято для кожного

Уже традицією стало проведення у нашій школі новорічних ранків. Напередодні свята привезли лісову красуню – ялинку. І одразу ж зала заповнилася ароматом свіжої хвої. А коли діти  причепурили ялинку, прикрасивши її іграшками, серпантином, дощиком та гірляндами, вона перетворилася на справжнє новорічне диво.

Читати далі

До Різдва Христового

А що перший празник – то Різдво Христове
От і наступають свята. Чекати залишилося вельми недовго. Дуже скоро одне із найбільших свят християн – Різдво Христове.

Читати далі


Просмотров: 490 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]