П'ятниця

19.04.2019

17:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№20 від 19 травня 2012 р.
На першій сходинці дорослого життя

Цього року, як ніколи рано, отримали атестати зрілості випускники загальноосвітніх шкіл. Вплинув на це чемпіонат Європи з футболу. У суботу, 12 травня, в Острозі відбулися святкові заходи «Випускник-2012», які стали своєрідними воротами у світ дорослості для нового покоління вчорашніх учнів.
Читати далі


Про борги та боржників

Обговорення ситуації з боргами шиноремонтного заводу, підсумки опалювального сезону, заяви громадян та інші питання розглядалися на засіданні виконкому Острозької міської ради у вівторок, 15 травня.
Читати далі


На одну вакансію – 17 осіб

Кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку в державній службі зайнятості області, на 1 травня 2012 р. становила 19,5 тис. осіб, з яких 18,8 тис. осіб мали офіційний статус безробітних.
Читати далі


Фізичним особам про системи оподаткування

Нині чинне законодавство України передбачає дві системи оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого бізнесу, а саме: загальну систему оподаткування та спрощену систему оподаткування.
Читати далі


Як Острог «ГАЛАСував»


Забавами, ручною та пісенною народною творчістю, майстер-класами, смачним кулішем, безкоштовним відвідуванням музеїв, бойовими мистецтвами запам’ятався ІІІ етнофестиваль «ГАЛАС», що проходив на Замковій горі.
Читати далі


А скрипка Попадюка лунатиме ще довго


Нерідко наша країна знаходить свої таланти тоді, коли вони вже далеко від неї. Зазвичай ми розцінюємо такі випадки як ще один мінус від української інтелігенції, культури, мистецтва. Все ж цього не можна сказати про нещодавнього гостя Острозької академії – українського скрипаля, засновника гурту PapaDuke, який уже 17 рік живе в Канаді й активно пропагує українську музику серед світової спільноти Василя Попадюка.
Читати далі


«Браво» – дитячій творчості!


У п’ятницю, 11 травня, Острог приймав учасників ІХ обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості інтернатних закладів «З вірою в майбутнє», присвяченого Дню захисту дітей. 133 юних вихованців та їх наставники демонстрували на сцені РБК свої вміння та знання, відпочивали духовно та фізично.
Читати далі


Партія «УДАР» розпочала бій за Україну

Нещодавно в Запоріжжі відбувся черговий, ІХ з’їзд, однієї з найбільших опозиційних партій нашої країни, партії «УДАР Віталія Кличка». Під час з’їзду майже тисяча делегатів з усіх куточків України ухвалили низку важливих рішень, зокрема, передвиборчу стратегію партії «УДАР». Її презентував лідер цієї політсили, відомий політик та громадський діяч Віталій Кличко.
Читати далі


Побачити, щоб запобігти

Рятувальники часто кажуть, що чим менше задіяні вони і їх спецтехніка, тим більше багатіє держава. Аби запобігти матеріальним і людським втратам, травмуванню спрямована профілактична робота, яку здійснює спеціалізована служба Міністерства з надзвичайних ситуацій України. У четвер, 10 травня, спеціалісти обласного управління у інтернатах і навчальних закладах міста проводили відповідну роботу.
Читати далі


За самовільне підключення – штраф!

Острозьким комунальним підприємством «Водоканал» постійно проводяться роботи з виявлення фактів самовільного безоблікового водокористування, а також перевірку наявності у споживачів необхідної технічної документації (технічних умов на приєднання до централізованого водопостачання і водовідведення та робочих проектів).
Читати далі


Міська рада: день за днем

Понеділок, 14 травня:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з питання організації виконання Програми будівництва (придбання) доступного житла на 2012 рік та формування переліку об’єктів житлового будівництва, в яких може придаватися житло, і залучення коштів державного бюджету, передбачених для здешевлення вартості іпотечних кредитів.
Читати далі


Найкраще у футбол грають освітяни


У неділю на спортивному майданчику зі штучним покриттям КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради були проведені змагання з мініфутболу. Це був третій тур міської спартакіади серед працівників підприємств, установ та організацій. Він ще більше загострив боротьбу серед найспортивніших колективів Острога.
Читати далі


На чому ви економите сімейний бюджет?

Інна КАРПОВА, працівник Острозької ЦРЛ:
– Сьогодні доводиться економити на багато чому. Ми найбільше «урізали» розваги, подорожі – тобто те, без чого можна обійтися. Разом з тим намагаюся купляти речі в тих магазинах, де дешевше. Це, в першу чергу, стосується одягу. Сьогодні можна купити недорогі речі, непоганої якості у дешевих соціальних магазинах, на базарі. Думаю, що неприпустимо економити, коли хтось хворіє, тобто на лікуванні, їжі. Від харчування неабияк залежить здоров’я і самопочуття.
Читати далі


Дешеве – як сир в мишоловці

Скільки разів казала собі, що не буду «куплятися» на усілякі акції та розпродажі, але наступати на одні й ті ж граблі примушує необхідність економії. Ось і недавно в ен-ний раз переконалась: дешеві речі не бувають якісними.
Читати далі


Смертельна блискавка


Цьогорічна весна не надто радує нас хорошою погодою. На зміну холодам приходить 30-градусна спека, а за нею знову прохолода, які розділяють атмосферні фронти – а там свої баталії – проливний дощ, град, грози і блискавки. Лише середина травня, а вони вже встигли завдати матеріальних збитків, людських жертв та травмувань.
Читати далі


Наш історичний календар

19 травня:
– 1125 р. – помер Великий князь Київський у 1113-1125 рр. Володимир Всеволодович Мономах (нар. 1053 р.), ініціатор Витечівського княжого з’їзду 1110 р. з метою припинення міжусобиць серед онуків Ярослава Мудрого і об’єднання їх зусиль в боротьбі з половецькою загрозою. З рішеннями з’їзду пов’язана перша писемна згадка про Острог;
Читати далі

Просмотров: 381 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]