Понеділок

20.05.2019

05:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 21 від 23 травня 2015 р.

З присмаком суму і переживань

У неділю, 17 травня, у тиху вечірню пору в краєзнавчому музеї Державного історико-культурного заповідника м. Острога відбулися заходи з нагоди відзначення професійного свята хранителів історії та культури «Вечірні замкові гостини – 2015». Приємно, що на відміну від минулорічних святкувань, острожан і гостей міста на Замковій горі зібралося чимало. Господарями була запропонована цікава програма, під час якої можна було багато чого дізнатися, отримати задоволення від мистецтва, смачної каші та ін. 
Читати далі


Радіємо успіхам наших колег

Про успіхи та перемоги приємно писати завжди, а коли вони стосуються наших друзів, знайомих чи колег, то вдвічі приємніше. Нещодавно до редакції газети завітала колишня кореспондентка «Замкової гори» Людмила Панасюк (на фото крайня праворуч). Колега розповіла нам про свої досягнення на журналістській ниві. 
Читати далі


День міста планується на 7 червня

Останні кілька років поспіль у червні проводився День Острога. В 2014-му свята не було через складну економічну і соціальну ситуацію в країні, бойові дії на Донбасі. Чи будуть урочистості цього року (адже він є майже ювілейним), а також, що відомо про об’єднання територіальних громад, я попросив розповісти міського голову Олександра Шикера. 
Читати далі


Міський голова допоміг солдатові

Вже більше року триває антитерористична операція на Донбасі, по суті, війна із північно-східним загарбником. Він віроломно захопив Крим, підтримує терористів новітньою зброєю, боєприпасами, грошима, продуктами харчування, пальним, засилає диверсантів і шпигунів у інші області України. Попри те, що ми платимо так званий військовий збір, армія і далі забезпечується погано. Дуже багато допомагають волонтери, в тому числі й наші (детальніше ми розповімо про роботу «Волонтерів Острожчини» в наступному номері), пересічні громадяни, представники органів місцевого самоврядування. 
Читати далі


Новини міської ради
Читати далі


 

Просмотров: 83 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]