Вівторок

23.04.2019

21:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№21 від 25 травня 2013 р.
Фестиваль молодих виконавців

У суботу, 18 травня, у приміщенні районного Будинку культури проходив районний етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу молодих виконавців сучасної української естрадної пісні та танцю.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 21 травня:
За головування заступника міського голови Володимира Мацуна відбулося засідання комісії з безпеки дорожнього руху в автогосподарстві «Острозька міська рада» на якому було розглянуто питання "Про вивчення змін до Правил дорожнього руху, які набрали чинності з 15 квітня 2013 року" з водіями міськвиконкому.
Читати далі

Найбільше дискутували про гарячу воду

У вівторок, 21 травня, у приміщенні Острозького комунального підприємства «Водоканал» відбулося виїзне засідання виконкому Острозької міської ради. Більшість питань стосувалася комунальної сфери міста, левову частку часу забрало обговорення проблем теплопостачання та подачі води в один із будинків міста.
Читати далі

Стихія спричинила загибель людини

Такої календарної весни, як цього року, ніхто не пам’ятає. Січневі морози у квітні, липневі буревії у травні дають привід назвати її найекстремальнішою у цьому столітті, а може і кількох останніх. 
Читати далі

Останній дзвінок продзвенів...

Вчора, 24 квітня, в Острозі відбулось традиційне травневе свято Останнього дзвоника. Свої корективи у сценарій освітян нашого міста внесла погода. Через дощ заходи довелось перенести у приміщення.
Читати далі

Вшанували кращих учнів школи

Щороку навесні в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходить свято «Творча обдарованість». Це – пора жнив, підсумок зробленого, вивченого, досягнутого. Цього року вшанування переможців олімпіад, конкурсів, турнірів відбулося 17 травня в актовій залі школи.
Читати далі

Успіхи народжують таланти

Кожний навчальний заклад, наче батьки, пишається успіхами своїх вихованців. У їх честь тепер стало традицією влаштовувати свята. У п’ятницю, 17 травня, своїх кращих учнів вшановував Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» під час вернісажу творчих особистостей «Успіхи народжують таланти».
Читати далі

Молодь області обрала здоров’я у«Корчагінці»

На базі позашкільного закладу „Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Корчагінець" 15-16 травня відбувся ІІ етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я” серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області.
Читати далі

Під виглядом працівників соціальних служб діють шахраї

Шахраї найчастіше у своїй діяльності орієнтуються на людей похилого віку, оскільки останні довірливіші та при цьому ще і більш беззахисні. 
Читати далі

Укладення трудового договору з найманою особою – обов’язок кожного роботодавця

Законодавство України про працю регулює трудові відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами.
Читати далі

Спільно відзначили професійне свято

У суботу, 18 травня, на Замковій горі відбулося музейне свято «Замкові гостини». Воно було приурочене до Міжнародного дня музеїв та Року дитячої творчості. Працівникам Державного історико-культурного заповідника м. Острога вручали нагороди, їх вітали представники влади міста та району, митці, учні шкіл; гості свята мали можливість змістовно відпочити і розважитись.
Читати далі

Ніч у музеї

Ввечері, 17 травня, на академічному подвір’ї було людно, як під час пар. На честь Міжнародного дня музеїв Острозька академія влаштувала для бажаючих безкоштовну нічну екскурсію музеями та підземеллям. Для відвідувачів на час екскурсії ожила казка.
Читати далі

З книгою в серцях

Кожну останню суботу травня Україна відзначає День поліграфіста, працівників видавництв та всіх, хто якимось чином має стосунок до книгодрукування. Цьогоріч цей день святкуємо 25 травня. Про нього не можна забути – люди цієї професії роблять неоціненний внесок у розвиток культури, завдяки їм зростає кількість освічених людей в країні. Редакційно-видавничий відділ Острозької академії – місце, де сконцентрована велика кількість талановитих, працьовитих людей, які не покладаючи рук працюють для нас. Це чудовий колектив, дружний і добре організований, адже лише за таких умов можливе видання книг. Про колектив та роботу відділу ми говоримо з його керівником Романом Свинарчуком. 
Читати далі

Професію опанувала на виробництві

Починаючи з січня цього року перша і остання сторінки нашої газети регулярно друкуються кольоровими. Завершує роботу з підготовки «Замкової гори» до виходу у світ друкар ТзОВ "Острозька друкарня" Світлана Білявська. Саме завдяки їй читачі отримують наш часопис більш привабливим зовнішньо. 
Читати далі

Не старіє душею ветеран

Ветеран Великої Вітчизняної війни, уродженець села Михнів Ізяславського району, мешканець нашого міста Олександр Сущевський народився 25 травня 1923 року – тобто сьогодні він відзначає своє 90-річчя. 
Читати далі

ЦНАП – місце спілкування влади і громади міста

З набранням чинності 7 жовтня 2012 р. Закону  України  «Про адміністративні послуги»  в  Україні  активно розпочали створювати Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). До кінця року вони мають з’явитися у всіх містах обласного значення, а також і в Острозі. За задумом, ЦНАП — це своєрідне «єдине вікно», де громадянам надаватимуть увесь спектр адмінпослуг в одному приміщенні.
Читати даліПросмотров: 303 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]