Неділя

21.04.2019

21:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№22 від 1 червня 2013 р.
Встановлено нову автобусну зупинку

На початку вулиці Татарської (навпроти магазину «Євродім») днями встановлено нову автобусну зупинку. Це зроблено за фінансової підтримки приватного підприємця Андрія Радисюка. Міська рада висловлює йому щиру подяку, бажає міцного здоров’я та успішної праці.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Вівторок, 28 травня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі колегії облдержадміністрації, на якій були розглянуті питання: про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України в області та погашення заборгованості зі сплати обов’язкових платежів; про стан впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах області інформаційно-комп’ютерних технологій навчання; про стан та подальший розвиток дитячо-юнацького і резервного спорту в області.  
Читати далі

ХАЕС нам не допоможе…

Наближається 9 червня – День народження нашого міста, його 913-річниця. Влада міста хоче гідно зустріти це свято. Для цього потрібні кошти. У бюджеті міста необхідних коштів, на жаль, немає, вони не закладаються при формуванні бюджету. Оргкомітет з проведення святкувань звертався до керівників підприємств, установ та організацій Острога, сусідніх міст, приватних підприємців з проханням виділити певні кошти на це свято. Ось одна з відповідей на лист.   
Читати далі

За досвідом – у Берунь

З 20 до 23 травня у польському місті Берунь – побратимі Острога – побувала делегація нашого міста на чолі з першим заступником міського голови Віталієм Ундіром. У ході візиту гості знайомилися з містом, його промисловою і соціальною інфраструктурою, вивчали досвід колег та шукали  шляхи ділової співпраці. 
Читати далі

Фонтан працюватиме з наступного року

У минулому році під час святкування Дня міста було проведено акцію «Острог – місто юності і краси». В її ході збирались кошти на ремонт і реконструкцію фонтану у сквері імені 40-річчя Перемоги. Про подальше вирішення цього питання я звернувся до міського голови Олександра Шикера.
Читати далі

Допомагаю людям і місту

Звіт за 2012 рік депутата Рівненської обласної ради Василишина Романа Даниловича 
Читати далі

Нагороди отримали кращі ліцеїсти

У суботу, 25 травня, в районному Будинку культури відбулось свято «Творча обдарованість 2013», де нагороди отримували кращі з кращих вихованців та вчителів КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради. Це свято поєднали з іншим – Останнім дзвоником.
Читати далі

На початку дорослого життя

У минулому номері нашої газети ми розповідали про свято Останнього дзвоника у міських загальноосвітніх навчальних закладах. Того дня, 24 травня, і наступного – у суботу  - такі ж святкові заходи відбулись і в закладах освіти інтернатного типу, які підпорядковані Рівненській обласній раді. Ці заходи для більшості учнів підбили підсумок навчального року, стали стартом літніх канікул, а для випускників початком дороги у доросле життя.
Читати далі

Маленька – а вже поетеса

Презентація збірки віршів юної острожанки Анастасії Криницької відбулась 23 травня в приміщенні Центральної районної бібліотеки. У книжечку увійшло більше 10 поезій 11-річної дівчинки. На її першому творчому вечорі були присутні рідні, вчителі, друзі та однокласники.  
Читати далі

Оздоровити дитину за 220 гривень? Це реально!

Починається пора, яка приносить найбільше радості нашим дітям – літні шкільні канікули. І вже зараз варто подумати, яким ми зробимо дитячий відпочинок. Перетвориться він на гайнування часу перед монітором чи телевізором, або стане змістовним, із новими знайомствами та нагодою покращити здоров’я власної дитини!
Читати далі

Соціально-економічне становище Острога в першому кварталі

Промисловість
За січень-березень 2013 р. підприємствами міста на 6,3% більше, ніж за відповідний період попереднього року, вироблено води натуральної мінеральної газованої. Індекс виробництва журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу та картону склав 75%, газет, які виходять менше чотирьох разів на тиждень – 84,4%.
Читати далі

НБУ збільшив золотий запас

Національний банк України накопичив більше 36 тонн золота в золотовалютних резервах країни.
Читати далі

Як все починалося

Всеволод Костянтинович Ковальчук – перший редактор, засновник газети «Замкова гора». Напередодні професійного свята та іменин нашого тижневика ми зустрілись. Вашій увазі пропонуємо спогади «тата» про створення нашого видання, його перших працівників, адже ці події уже увійшли в історію.
Читати далі

Наш перший номер – яким він був

Для нової та новітньої історії одним з провідних джерел інформації є періодичні видання. Специфічною рисою газет і журналів є документальність, різноплановість, оперативність, що робить їх своєрідною скарбницею знань про певну епоху. З позиції цього спробуємо поглянути на наш перший номер.
Читати далі

Що вам подобається у «Замковій горі»?

Віра КОНОНЧУК, ветеран педагогічної праці, нині пен­сіонер:
– Місцеву пресу потрібно читати. Спершу читала "Зорю комунізму", а коли з’явилася "Замкова гора" – читаю і її. Дякую за газету! Ваші статті дуже цікаві. Але головне – правдиві. В цьому їх суть. Дуже чекаю наступних номерів.
Читати далі

Хористи Острозької академії підкорили міжнародний конкурс у Польщі

Переможцями ХХХІІ Міжнародного фестивалю церковної музики «Хайнувка-2013» повернулися з Білостоку (Польща) учасники хорового колективу Острозької академії. На фестивалі, що проходив під почесним патронатом Броніслава Коморовського (Президента Республіки Польща), вони вибороли друге місце у категорії аматорських світських хорів.
Читати далі

Порядок розгляду звернень громадян в органах прокуратури

Конституцією України закріплено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатись до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Реалізацію права громадян на звернення, на їхній розгляд та вирішення встановлено Законом України "Про звернення громадян”.   
Читати далі

Перевіримо автобуси

Двадцятого травня поточного року працівники Державтоінспекції за участю представників територіального управління Укртрансінспекції розпочали проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті під назвою «Автобус – 2013». 
Читати далі

Операція «Мак» розпочалася

З червня цього року розпочинаються традиційні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2013» – комплекс дій спрямований на виявлення та знищення нелегальних посівів маку й конопель та перекриття каналів надходження наркотичних речовин. Співробітники Острозького МВ УМВС України в Рівненській області нагадують громадянам про те, що в Україні заборонено сіяти та вирощувати мак чи коноплі, за що передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
Читати далі

Безпека дітей – першочергове завдання

Щорічно упродовж літніх канікул правоохоронці проводять комплекс оперативно-профілактичних заходів, нині - під умовною назвою «Літо-2013». Їх завданням є організація безпечного відпочинку, попередження вчинення злочинів дітьми та стосовно них, профілактика бездоглядності та інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону.  
Читати далі

За затримання крадія подяка з рук начальника міліціонерів

Подяку з рук начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області нещодавно отримав Олег Ковальчук. Завдяки його кмітливості крадія мобільного телефону було затримано за лічені години.
Читати далі

Сімейне насильство, п’янство, хуліганство та адміністративний арешт

Саме такий фінал очікував 27-річного Володимира, жителя с. Вельбівне. Хлопчина частенько вживав спиртне та хуліганив, а з поверненням додому вчиняв насильство відносно співмешканки та матері.
Читати далі

Вік – не перепона для крадіїв

Як свідчить статистика, жертвами злочину зазвичай стають особи похилого віку, які є більш довірливими та менш уважними. Саме цим і користуються зловмисники. Обираючи немічних старих, вони безжалісно обкрадають їх, лишаючи стареньких роздумувати над своєю довірливістю та безпечністю. Так, із початку року було вчинено 45 злочинів проти осіб похилого віку.
Читати далі

На священній землі української Першокниги

Щорічно у пам’ятну дату нашого народу, 22 травня, на древній землі писемної Першокниги у селі Пересопниця Рівненського району проходить свято рідної мови і літератури, книги і культури. Ось і цьогоріч цю празникову днину під мальовничим куполом культурно-археологічного центру «Пересопниця» відкрила голова Рівненської організації Національної спілки письменників України Лідія Рибенко. Вона щонайперше наголосила на великому значенні цього свята для духовного зросту молодого покоління силою рідного слова, величчю української культури, використовуючи славні сторінки історії Великої Волині.
Читати далі

Підсумки підбито – кращих визначено

У четвер, 23 травня, відбулося засідання оргкомітету з проведення в Острозі місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», де було підбито підсумки роботи, визначено кращі колективи, вручено нагороди.
Читати далі

Наш історичний календар

1.06. – народився відомий острозький освітянин-географ Іван Гаврилович Вовченко (1910 – 1993 рр.).
Читати далі


Просмотров: 383 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]