Понеділок

22.04.2019

03:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№23 від 8 червня 2013 р.
У центрі уваги фінанси і комунальна сфера

У п’ятницю, 31 травня, відбулося пленарне засідання 37 сесії Острозької міської ради. Наші міські обранці працювали злагоджено і конструктивно – з усіх питань порядку денного рішення приймались одноголосно. Найбільше уваги було приділено комунальній і фінансовій сферам.
Читати далі

Готуючись до Дня міста

У понеділок, 3 червня, у залі засідань міської ради відбулася розширена нарада оргкомітету з проведення Дня міста. Вів нараду міський голова Олександр Шикер та його заступник Ольга Логвін.
Читати далі

Вода не відповідає гігієнічним вимогам

Згідно припису Острозького міжрайонного управління ГУ ДСЕС у Рівненській області, вода з природного джерела по вул. Татарській не відповідає за бактеріологічними показниками вимогам ДСаНПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.  
Читати далі

В Острозі з’явився новий Торговий дім

Трохи більше ніж за тиждень до святкування Дня міста, у суботу, 1 червня, в Острозі відкрито новий сучасний торговий центр. Це дало нові робочі місця для мешканців нашого міста, а також значно покращить обслуговування у сфері торгівлі. Особливо зручним буде «Торговий дім» для студентів університету «Острозька академія», мешканців мікрорайонів Кідри, Карпати, проспекту Незалежності та вулиць поряд із ними.
Читати далі

В День захисту дітей з подарунками у малозабезпечені родини

Вже за доброю традицією з нагоди Міжнародного дня захисту дітей керівництво Острозького МВ УМВС України в Рівненській області відвідало малозабезпечені сім’ї та подарувало, хоч і невеличкі, однак від щирого серця подарунки для малечі. 
Читати далі

Бажали випускникам щасливої дороги

У суботу, 1 червня, в Острозі відбулися традиційні святкові заходи «Випускник-2013». Цього дня випускникам шкіл міста бажали щасливої дороги у дорослому житті, благословляли, вручали останні нагороди за навчання у школі. У свою чергу винуватці свята дякували за турботу вчителям і батькам. Так ще одне покоління вчорашніх дітей влилося у світ дорослих із всіма його принадами і труднощами.  
Читати далі

Коли діти малюють сонце

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. З цієї нагоди служби міської ради, які опікуються вихованням і розвитком дітей, у партнерстві з громадськими та благодійними організаціями проводять ряд заходів. Цього року свято відзначали у п’ятницю, 31 травня, біля Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Читати далі

Щоб викорінити насильство і агресію

Насильство та агресія в учнівському середовищі належать до одних із найнегативніших соціальних явищ останнього десятиліття, які значною мірою загрожують розвиткові суспільства, вільного від дискримінації, руйнуючи людські стосунки. Мабуть, найближче з цією проблемою стикається школа, оскільки для дітей та підлітків, які є об’єктами насильства та агресії в учнівському середовищі, навчання є провідною й найбільш часоємною формою діяльності. Школа має відігравати більш значну роль у попередженні негативних проявів у молодіжному середовищі.
Читати далі

І світові, і місту

Свого часу наші другарі з Болгарії готувалися відзначати 1300-річчя своєї державності. Почалися пошуки фактів, які б приголомшили світ. Дійшло до того, що навіть Колумба й Магеллана оголосили болгаринами. Хоча, як потім виявилось, їм і так було чим пишатися перед людством.  
Читати далі

Ти – вічна слава Острога

Ось уже 18 років поспіль Острог називають студентським містечком. Із 15 тисяч жителів Острога три тисячі є студентами. Молодь сьогодні дає місту друге дихання, допомагає йому відродитися.
Читати далі

НаУ «Острозька академія» вітає Острог із Днем народження

Василь ЖУКОВСЬКИЙ, декан гуманітарного факультету та настоятель академічного храму:
– Бажаю острожанам пам’ятати про колишню славу цього величного міста і примножувати її. Саме ви маєте творити духовний стовп нашої держави. Саме від вас залежить її майбутнє. Здоров’я вам, наснаги, мудрості та Божого благословення, дорогі острожани.
Читати далі

Пройдусь по Незалежності, зверну на...

Вид на місто із замку князів Острозьких
Читати далі

Приїхали друзі із Польщі

У понеділок, 3 червня, до Острога прибула делегація з міста Гнєв – побратима Острога, на чолі із віце-бурмістром Войцехом Шульцем, у складі 40 дітей педагогів, представників виконавчої влади міста. У гостей була насичена цікавими і різноманітними заходами програма, яка передбачала відвідання музеїв нашого міста, навчальних закладів, екскурсії містом, у костел, міську раду, участь у святкуванні Дня міста.
Читати далі

Наші польські міста-побратими

Поріднені міста, міста-побратими, як стверджують енциклопедичні видання, – це міста, розташовані у різних державах, між якими встановлені постійні дружні зв’язки для взаємного ознайомлення із життям, історією та культурою один одного, досягнення кращого взаєморозуміння, зміцнення співробітництва та дружби між народами різних країн, а також обміну досвідом у вирішенні аналогічних проблем, які виникають перед їх владою та організаціями.  
Читати далі
Міцніє велика священицька родина

До приходу атеїстичної влади у наш край на Острожчині жили і служили Богу великі священицькі родини у багатьох поколіннях. У часи гонінь ці династії перервалися – одних розстріляли чи репресували, інші втекли за кордон. І хоч у СРСР всіляко утискали священнослужителів, але були відважні, які протистояли системі, несли слово Боже до людей, відстоювали храми, молилися за майбутнє України.
Читати далі

Тетяна БОРУШЕВСЬКА: «В Острозі заряджаюсь позитивом»

Сьогодні для нашого суспільства характерні потужні міграційні процеси. Народившись у одній місцевості, людина через певні обставини переїжджає і вкорінюється в інших частинах держави, а то й за кордоном. Там вона досягає успіхів у діяльності, здобуває визнання. Сьогодні хочу розповісти про одну з острожанок, яка покинула наше місто і реалізувалась на сході України. Наша землячка сьогодні є керівником Донецької регіональної дирекції страхової компанії «Універсальна».  
Читати далі

Доля у них була одна на двох

Повернулася на вулицю, де пройшли безтурботні дитячі роки лише зараз, майже через десять років після переїзду. А здається – нічого і не змінилось. Тільки кілька парканів та будинків стали більш сучасними, модними, дерева – вищими, а сусіди – хто підріс, а хто й постарів.

Читати далі


Просмотров: 363 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]