П'ятниця

19.04.2019

17:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№23 від 9 червня 2012 р.
Програма святкування Дня Острога

Площа міста
8.45-9.00 – Реєстрація учасників легкоатлетичного пробігу.
Читати далі


Гімназія – Кінотеатр – «Факультет»

Цей двоповерховий будинок по проспекту Незалежності, 2, відомий вже не одному поколінню острожан. Та й гостям міста. Щодо останніх, то їх увагу привертають вивіски на фасаді, своєрідна архітектура, оздоблення. Щодо наших земляків, то вони його бачать часто і зі сторони подвір’я, бо – проживають тут.
Читати далі


З історії ревкому

Написати цей матеріал змусила дещо упереджена думка деяких наших земляків, яким не подобається назва вулиці Ревкомівська. На запитання за що ж саме вона потрапила в немилість, отримував відповідь, дуже далеку від істини. «Ну, тому що …». Тож якраз час стати на захист її імені. І розповісти, в честь чого її так названо. Отож, сьогоднішня розповідь – про ревком. Про Острозький ревком.
Читати далі


Древлянською мандрував Борис Тен

Вулиця Древлянська одна із середніх за протяжністю у нашому місті. Назву свою вона отримала ще в царські часи. Її не зачепили перейменування. Як і колись, так і тепер, вона з’єднує між собою два мікрорайони міста – Карпати і Кідри. У профілі ця магістраль міста виглядає літерою W.
Читати далі


У перші місяці після окупації

Архівні установи України зберігають мільйони томів документів різних епох. Вони є безцінним джерелом історичних відомостей, які безпристрасно розповідають про давно минулі події і час. Дуже багато цікавих матеріалів знаходиться у Державному архіві Рівненської області (ДАРО). Починаючи з цієї публікації, ми будемо знайомити читачів із найбільш цікавими і знаковими для Острожчини.
Читати далі


Наш історичний календар

9 червня:
– 1595 р. – народився Владислав IV Ваза (пом. 20 травня 1648 р.) – король Польський і великий князь Литовський в 1632-1648 рр., правління якого почалося із порозуміння з православними підданими (зокрема, була легалізована Київська православна митрополія і її Луцько-Острозька єпархія), а закінчилося війною Богдана Хмельницького;
Читати далі


Яким ви бачите Острог через 10 років?

Ольга ЛОГВІН, заступник міського голови:
– Дуже хочеться бачити наше рідне місто процвітаючим – з працюючими підприємствами і новими робочими місцями, надходженням інвестицій, зменшенням екологічних проблем та ризиків. Хочу, щоб острожани були щасливими, радісними. Мрію, щоб на вулицях нашого міста було більше людей, які посміхаються – задоволених життям острожан. Знаю, що думки матеріалізуються, а плани і задуми здійснюються, якщо захочуть усі і разом прикладатимуть для цього зусилля.
Читати далі


Наше місто 10 років тому

Кожен День народження – це погляд у минуле, згадування чогось цікавого, особливого, приємного. Поруч з мріями острожан про майбутнє «Замкова гора» вирішила зазирнути у недалеке минуле – рік 2002. Тож гортаємо підшивку газети і згадуємо чим жило місто у травні-червні 10 років тому.
Читати далі


Справжні лікарі, заручені з музикою

У цій родині медики в четвертому поколінні. Авторитет і довіра – це те, що завжди відрізняло ставлення острожан до лікарської династії Матюків: в недалекому минулому Григорія Антоновича, Миколи Григоровича і сьогодні Сергія Леонідовича. Їх безвідмовність і готовність прийти на допомогу хворим в будь-який час – аксіома, те, що передається генетично. Як, напевне, і любов до музики...
Читати далі


Перемога дорогою ціною

У неділю, на стадіоні Національного університету «Острозька академія» ФК «Острог» в рамках чемпіонату Острозького району з футболу приймав команду із Хорова. У дуже важкому і жорсткому матчі наша команда здобула мінімальну перемогу. На жаль, вона дісталась дуже дорогою ціною – зазнали травми два провідні гравці команди.
Читати далі


Через неуважність потрапив у ДТП

Загальновідомо, що дотримання правил дорожнього руху та уважність – запорука безпеки на дорозі. Проте, зазвичай, водії нехтують ними, ризикуючи не лише власним життям, але й оточуючих. Тож нещодавно банальна необережність 31-річного рівнянина Володимира, водія Сітроен Джемпер призвела до ДТП.
Читати далі


А красти навчила мати


Недарма кажуть: «Яблуко від яблуні недалеко падає». В поточному році Острозьким районним судом було засуджено до покарання у вигляді громадських робіт 41-річну Наталію та її 19-річну доньку Марину за вчинення крадіжок у своєї родички.
Читати далі


Міська рада: день за днем

Середа, 6 червня:
 Секретар міської ради Микола Добровольський пройшов навчання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.
Читати далі


З акцентом на профілактиці

Щомісячне підбиття підсумків роботи правоохоронних органів вже стало гарною традицією. Адже лише в порівнянні можна належним чином оцінити здобутки та прорахунки у роботі. Тож про основні показники у роботі міліціонерів розповів начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук.
Читати далі


Про це розповідала газета


Надзвичайна подія сталася 50 років тому в журналістському середовищі нашого краю. В один «прекрасний» день зникли… всі районні газети області. А журналісти лишилися без… ні, не роботи – без своїх «рідних» видань. Натомість прийшли інші. А ті, попередні, зникли або назавжди, або ж – відродилися через кілька років, хто – зі старою назвою, хто – із новою, хто ж чекав на «відновлення» більше десятка літ.
Читати далі


Єдиний внесок для «спрощенців»

Управління Пенсійного фонду Ук­раїни в Острозькому районі інфор­мує, що відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на за­галь­нообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464-VІ від 08. 07. 2010 року, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, єдиний внесок нараховується у розмірі 34,7 % на суми, котрі платники визначають самостійно, але не більше за максимальну величину бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску. Мінімальний страховий внесок – це сума єдиного внеску, котру визначають розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, який встановлено згідно із законом на місяць, за який нараховують заробітну плату (дохід), та яка підлягає сплаті щомісяця.
Читати далі


Vivat випускникам академії!

У Національному університеті «Острозька академія» 30 травня відбулася Конвокація-2012 — урочиста церемонія вручення дипломів спеціалістам та магістрам за участі професорсько-викладацького складу, почесних гостей університету, батьків та родичів випускників.
Читати далі


Посміхайся та дивуйся!


Тридцятого травня 2012 року при Острозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося урочисте відкриття двох пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням «Усмішка» (відділ з питань сім’ї, молоді та спорту) та «Дивосвіт» (відділ освіти).
Читати далі


Щоб запобігти отруєнню дітей

У зв’язку із настанням дощового періоду та можливим забрудненням ґрунтових вод, джерел нецентралізованого водопостачання в Україні реєструється поновлення випадків воднонітратної метгемоглобінемії у дітей. Випадки пов’язані з приготуванням дитячого харчування на воді з індивідуальних колодязів, у якій вміст нітратів перевищував гігієнічні нормативи.

Читати далі

Просмотров: 514 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]