Четвер

18.04.2019

19:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 24 від 13 червня 2015 р.

Ювілей Острога відзначили на високому рівні

Яскравим і сонячним, багатим на гостей, розваги, спорт, танці та музику був цьогорічний День Острога. Починаючи з ранку неділі, 7 червня, по всьому місту відбувалась цікава, насичена програма святкувань, де кожен – і дорослий, і малий – міг знайти і обрати собі відпочинок до душі. Крім традиційних розваг – князівської каші, містечка майстрів, спортивних змагань – на острожан чекали перший загальноміський парад, відкриття Довідника туриста в центрі міста та ще багато іншого. 
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


У 1889 році Острог палав у вогні

Одна з найбільших в тисячолітній історії Острога пожежа сталася 4 (16 н. ст.) червня 1889 р. Вона спричинила величезні матеріальні збитки для багатонаціонального населення міста і незворотні втрати для його пам’яток архітектури, старожитностей, архівів. Ось як по гарячих (хай пробачать мене жертви тогочасної пожежі за цей мимовільний каламбур) слідах так описував цю подію часопис «Волынские епархиальные ведомости», що виходив тоді в сусідньому Кременці (подаємо текст мовою оригіналу, але за сучасним російським правописом): 
Читати далі


В Острозі визначено кращих знавців Біблії

Днями в Національному університеті «Острозька академія» відбувся третій етап VIII Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2015». Участь в заході взяли вихованці дошкільних та школярі загальноосвітніх навчальних закладів. У квітні й травні цього року олімпіада відбувалась для старшокласників, учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів ВНЗ. 
Читати далі


Бути донором — почесно!

Здоров’я людини — це найважливіший скарб у світі. Щоб його зберегти, потрібні не лише ліки, сучасне обладнання, щире бажання допомогти ближньому, але, трапляється, що й кров. Вона – унікальна речовина, без якої неможливе життя людини, бо забезпечує життєдіяльність усього організму, виконує багато функцій, без яких він не може існувати. Тож медики завжди прагнуть мати запас крові, а коли її не вистачає, звертаються за допомогою до тих, хто ділиться нею з іншими, тобто донорів. 
Читати далі


 

Просмотров: 74 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]