Середа

24.04.2019

15:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 25 від 20 червня 2015 р.

Збирали допомогу для армії на «Козацьких могилах»

Щороку в червні тисячі українців з різних куточків нашої країни, і навіть з-за кордону, приїжджають в Пляшеву до меморіального комплексу «Козацькі могили». У тих місцях 364 роки тому відбулася велика битва, яка багато в чому вирішила долю України і всієї Європи. Люди вшановують пам’ять козаків-звитяжців, згадують історію, моляться, купляють сувеніри, необхідні речі, фотографуються на пам’ять про поїздку. Цього року багато острожан також побували в пам’ятному для кожного українця місці. А волонтери з Острога поєднали, як кажуть, приємне з корисним, чи навіть необхідним. 
Читати далі


Допомагали і будуть допомагати

Думаю, що сьогодні більшу частину України можна з впевненістю назвати однією волонтерською організацією. Саме так, бо український народ, його найініціативніша і найсвідоміша частина, взяли на свої плечі те, з чим не справилася, на жаль, держава. І те, що ми нині маємо незалежну країну, велика заслуга волонтерів, які багато допомагають, і патріотів України, які зі зброєю в руках відстоюють суверенітет і територіальну цілісність. Значне місце у волонтерському русі займають релігійні громади. Ми вже розповідали про передачу кількох партій допомоги бійцям і мирним жителям в зону АТО. І ось новий гарний приклад. 
Читати далі


Нам треба об’єднуватися для спільного блага

Напередодні професійного свята державних службовців я зустрівся із нещодавно призначеним головою Острозької райдержадміністрації Віталієм УНДІРОМ. Він до теперішньої своєї посади працював першим заступником міського голови, залишається членом виконкому міської ради. Тож перше моє питання стосувалося специфіки роботи в органах місцевого самоврядування і державної влади.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


 

Просмотров: 64 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]