Вівторок

23.04.2019

09:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 25 від 20 червня 2015 р.

Збирали допомогу для армії на «Козацьких могилах»

Щороку в червні тисячі українців з різних куточків нашої країни, і навіть з-за кордону, приїжджають в Пляшеву до меморіального комплексу «Козацькі могили». У тих місцях 364 роки тому відбулася велика битва, яка багато в чому вирішила долю України і всієї Європи. Люди вшановують пам’ять козаків-звитяжців, згадують історію, моляться, купляють сувеніри, необхідні речі, фотографуються на пам’ять про поїздку. Цього року багато острожан також побували в пам’ятному для кожного українця місці. А волонтери з Острога поєднали, як кажуть, приємне з корисним, чи навіть необхідним. 
Читати далі


Допомагали і будуть допомагати

Думаю, що сьогодні більшу частину України можна з впевненістю назвати однією волонтерською організацією. Саме так, бо український народ, його найініціативніша і найсвідоміша частина, взяли на свої плечі те, з чим не справилася, на жаль, держава. І те, що ми нині маємо незалежну країну, велика заслуга волонтерів, які багато допомагають, і патріотів України, які зі зброєю в руках відстоюють суверенітет і територіальну цілісність. Значне місце у волонтерському русі займають релігійні громади. Ми вже розповідали про передачу кількох партій допомоги бійцям і мирним жителям в зону АТО. І ось новий гарний приклад. 
Читати далі


Нам треба об’єднуватися для спільного блага

Напередодні професійного свята державних службовців я зустрівся із нещодавно призначеним головою Острозької райдержадміністрації Віталієм УНДІРОМ. Він до теперішньої своєї посади працював першим заступником міського голови, залишається членом виконкому міської ради. Тож перше моє питання стосувалося специфіки роботи в органах місцевого самоврядування і державної влади.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


Внесено зміни щодо пільг чорнобильців

Управління соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради повідомляє, що в зв’язку з прийняттям Закону України №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 р. розпочато реформування системи пільг та компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
Читати далі


Василь Веляник: «Острозька ЦРЛ – це сплав молодості, досвіду, професіоналізму, вміння і завзяття»

Професія лікаря вважається однією з найважливіших та найблагородніших. Свого часу Антон Чехов назвав її подвигом, а радянські чиновники неодноразово повторювали, що «хорошого лікаря народ прогодує». Отож, про те, яким має бути хороший лікар, а також про сьогодення острозької медицини, її труднощі та успіхи, ми говорили з головним лікарем Острозької центральної районної лікарні Василем ВЕЛЯНИКОМ.
Читати далі


Найбільш вдячний пацієнт це – дитина

Діти – найдорожче в житті кожних люблячих батьків. Тому найрідніші дорослі надзвичайно піклуються про їхній добробут, головний критерій якого, звичайно ж, – здоров’я. Аби контролювати його стан та слідкувати за правильним розвитком дитини, батьки неодноразово звертаються до дитячого лікаря. Окрім високої кваліфікації, що не підлягає сумніву, він має викликати в дитини позитивні емоції та довіру. Треба, щоб малюк не боявся лікаря та не плакав при його появі. Безсумнівно, таким характеристикам відповідає дільничний лікар-педіатр КЗ «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Алла Панчук. 
Читати далі


 

Просмотров: 70 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]