Четвер

25.04.2019

01:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 25 від 20 червня 2015 р.

Збирали допомогу для армії на «Козацьких могилах»

Щороку в червні тисячі українців з різних куточків нашої країни, і навіть з-за кордону, приїжджають в Пляшеву до меморіального комплексу «Козацькі могили». У тих місцях 364 роки тому відбулася велика битва, яка багато в чому вирішила долю України і всієї Європи. Люди вшановують пам’ять козаків-звитяжців, згадують історію, моляться, купляють сувеніри, необхідні речі, фотографуються на пам’ять про поїздку. Цього року багато острожан також побували в пам’ятному для кожного українця місці. А волонтери з Острога поєднали, як кажуть, приємне з корисним, чи навіть необхідним. 
Читати далі


Допомагали і будуть допомагати

Думаю, що сьогодні більшу частину України можна з впевненістю назвати однією волонтерською організацією. Саме так, бо український народ, його найініціативніша і найсвідоміша частина, взяли на свої плечі те, з чим не справилася, на жаль, держава. І те, що ми нині маємо незалежну країну, велика заслуга волонтерів, які багато допомагають, і патріотів України, які зі зброєю в руках відстоюють суверенітет і територіальну цілісність. Значне місце у волонтерському русі займають релігійні громади. Ми вже розповідали про передачу кількох партій допомоги бійцям і мирним жителям в зону АТО. І ось новий гарний приклад. 
Читати далі


Нам треба об’єднуватися для спільного блага

Напередодні професійного свята державних службовців я зустрівся із нещодавно призначеним головою Острозької райдержадміністрації Віталієм УНДІРОМ. Він до теперішньої своєї посади працював першим заступником міського голови, залишається членом виконкому міської ради. Тож перше моє питання стосувалося специфіки роботи в органах місцевого самоврядування і державної влади.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


Внесено зміни щодо пільг чорнобильців

Управління соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради повідомляє, що в зв’язку з прийняттям Закону України №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 р. розпочато реформування системи пільг та компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
Читати далі


Василь Веляник: «Острозька ЦРЛ – це сплав молодості, досвіду, професіоналізму, вміння і завзяття»

Професія лікаря вважається однією з найважливіших та найблагородніших. Свого часу Антон Чехов назвав її подвигом, а радянські чиновники неодноразово повторювали, що «хорошого лікаря народ прогодує». Отож, про те, яким має бути хороший лікар, а також про сьогодення острозької медицини, її труднощі та успіхи, ми говорили з головним лікарем Острозької центральної районної лікарні Василем ВЕЛЯНИКОМ.
Читати далі


Найбільш вдячний пацієнт це – дитина

Діти – найдорожче в житті кожних люблячих батьків. Тому найрідніші дорослі надзвичайно піклуються про їхній добробут, головний критерій якого, звичайно ж, – здоров’я. Аби контролювати його стан та слідкувати за правильним розвитком дитини, батьки неодноразово звертаються до дитячого лікаря. Окрім високої кваліфікації, що не підлягає сумніву, він має викликати в дитини позитивні емоції та довіру. Треба, щоб малюк не боявся лікаря та не плакав при його появі. Безсумнівно, таким характеристикам відповідає дільничний лікар-педіатр КЗ «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Алла Панчук. 
Читати далі


Призначення допомоги по догляду за хворою дитиною

Напевно, не знайдеться людини, яка не скористалася б можливістю взяти листок непрацездатності по догляду за дитиною. Адже коли малюк хворіє, його мама готова кинути все на світі, аби бути поруч і хоч якось полегшувати стан хворої дитини. 
Читати далі


Присвячувалась пам'яті колеги

У четвер, 11 червня, в Музеї книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога відбувалася ХІІ наукова конференція «Острозькі краєзнавчі читання» (до речі, вперше в стінах цього закладу). Цього року вона була присвячена пам’яті острозького краєзнавця, археолога і етнографа Олександра Романчука (1949 – 2014 рр.). 
Читати далі


Острозька червнева хроніка 1941-го

У ході повітряної битви за Англію 21 червня 1941 року уродженець Острога пілот Військово-повітряних сил Війська Польського на Британських островах Болеслав Дробінський підбив літак знаменитого гітлерівського аса Адольфа Галланда (майбутнього генерал-лейтенанта і генерального інспектора винищувальної авіації ІІІ Рейху, що за час з 1937 по 1945 роки збив 104 літаки супротивника), змусивши його приземлитися «на живіт» – на щастя для німця, на зайнятій нацистами континентальній території. 
Читати далі


Розвазький хор – серед кращих

Нещодавно в Дубровиці відбувся V обласний фестиваль-конкурс народних хорових аматорських колективів «Пісня – доля моя», присвячений пам’яті народного артиста України Євгена Кухарця. Конкурс проводиться один раз на три роки, і цьогоріч у ньому взяло участь майже 20 хорових колективів. 
Читати далі


Вручили іменні стипендії Володимира Кузя та Ковальських

Стипендії фонду Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя», а також Фонду Ковальських для наукових досліджень в Україні отримали нещодавно студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Острозька академія». 
Читати далі


Найкращий бібліотечний досвід Острожчини визначено

На Рівненщині склалася добра традиція: кожного року проводити обласний фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест» за підтримки Рівненського обласного відділення Української Бібліотечної Асоціації, в якому декілька років поспіль призові місця займали бібліотекарі Острозької ЦСПШБ. Цього ж року конкурс проходить у новому форматі – на рівні районних бібліотек. Розпочала фестиваль – Острожчина. 
Читати далі


В пожежонебезпечний період доступ в ліс обмежено

Всі ми знаємо про страшні пожежі, які нещодавно вирували в Сибіру, на торфовищах і нафтобазі в Київ­ській області. Ними завдані мільярдні збитки. Не зайвим буде нагадати, що неконтрольований вогонь – це завжди великі втрати для всього живого і кожного громадянина безпосередньо. А починається він із маленької іскринки, недбальства, незнання. 
Читати далі


Пам’ять про війну збереглася на все життя

Сімдесят чотири роки тому, 22 червня, на територію СРСР прийшла війна. Німецькі загарбники вдерлися на територію України та інших республік. В пам’ять про той жахливий час з’явився у нашому календарі День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Вже дуже мало залишилось ветеранів тієї війни. Добре пам’ятають ті страшні події діти війни. Одного з острожан, я попросив розповісти про ті страшні червневі та липневі дні 74-річної давності. 
Читати далі


Доходна частина бюджету міста перевиконана

Звіт щодо виконання міського бюджету за I квартал 2015 року затверджено рішенням міської ради від 28 травня 2015 р. № 769 «Про звіт щодо виконання міського бюджету за I квартал 2015 року», а саме: по загальному фонду – по доходах в сумі 9412,1 тис. грн., по видатках в сумі 9023,6 тис. грн., з перевищенням доходів над видатками 388,5 тис. грн.; по спеціальному фонду – по доходах в сумі 641,8 тис. грн., по видатках в сумі 667,2 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами 25,4 тис. грн. 
Читати далі


Таки вирвали нічию

І минулий тиждень був футбольним, бо в суботу – неділю, 13 – 14 червня, відбулися чергові тури в обох лігах обласного і районного чемпіонатів. Острожани на останніх хвилинах гри зуміли врятувати очко у важкому поєдинку на виїзді. 
Читати далі


«Олімпійське літо» в Острозі

Черговий тур спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо», який проводять КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської облради та відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, пройшов і в нашому місті, у вівторок, 16 червня. У ньому взяло участь 6 команд, до складу яких увійшли учні, що відпочивають у пришкільних таборах шкіл міста.
Читати далі


Підтримуйте українських воїнів – поповнюйте платіжну картку Волонтера!

Номер платіжної картки Волонтера – 4790 7000 0507 8689 для поповнення фізичними особами. Для перерахунку коштів підприємствами, установами та організаціями подаємо банківські реквізити: Ощадбанк, Рівненське облуправління, МФО 333368, код ЄДРПОУ 09333401, № транзитного рахунку за операціями з платіжними картками 2924891601, картковий рахунок № 26255500853838 в гривнях України, Панченко Світлана Іванівна.
Читати далі


Скорбота
Читати далі


 

Просмотров: 302 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]