Субота

20.04.2019

19:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№25 від 22 червня 2013 р.
ТМ «СМАРТІ» підкорює місто Острог

Відкриття в Острозі першого фірмового магазину-маркету «СМАРТІ», що входить до однойменної національної мережі, яка забезпечує свіжою, якісною м’ясною продукцією жителів 7-ми областей Західної України, відбулось 1 червня.
Читати далі

Держава має служити народу

У переважній більшості країн світу їх основним законом, де закріплено правові основи держави, є Конституція. Не є винятком і Україна. День 28 червня, коли було прийнято Конституцію, став у нас державним святом.   
Читати далі

У центрі уваги соціальні та економічні питання

У вівторок, 18 червня, у залі засідань міської ради було проведено засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, на якому головував міський голова Олександр Шикер. Всі питання порядку денного були оперативно розглянуто і рішення по них були прийняті одноголосно.
Читати далі

Для запобігання аварійних ситуацій

Хто часто мандрує містом, уважно спостерігає за змінами у ньому, бачить, що комунальники працюють, щоб змінити наше місто, зробити його кращим і безпечнішим. На початку тижня на вулиці Ревкомівській здійснювалась обрізка дерев. З приводу цього я звернувся до начальника міської інспекції з благоустрою Марії Журик.
Читати далі

Міська рада: день за днем

Понеділок, 17 червня:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді, в режимі відео-конференц-зв’язку, обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.
Читати далі

Дякували за збережене здоров’я і милосердя

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання люди цінували здоров’я. А тому професія лікаря завжди була, є і, немає сумніву, буде однією із найнеобхідніших та найшанованіших. У середині червня, коли медики відзначають своє професійне свято, у нас прийнято дякувати їм за їх благородну роботу. Не став винятком і цей рік – у четвер, 13 червня, у районному Будинку культури відбулися урочистості, де вітали працівників медичної галузі, бажали їм усього найкращого, вручали живі квіти, грамоти, подяки та премії, для людей у білих халатах була підготована чудова музично-розважальна програма.
Читати далі

Рівненські «рухівці» увійшли в «Батьківщину»

«Рухівці» Рівненщини відмовилися перереєстровуватися в новоствореній партії Народний Рух України (Українська народна партія «Рух») і повним складом вирішили вступити до ВО «Батьківщина» як до партії, на основі якої відбувається об’єднання опозиційних сил. Таке рішення було прийнято на конференції РОО НРУ, яка відбулася 13 червня в Рівному.  
Читати далі

Перші бої Великої Вітчизняної в Острозі

Нині вже мало людей, які пам’ятають перші дні Великої Вітчизняної. Але залишились спогади ветеранів, що були опубліковані у газетах, книгах, зберігаються у фондах музеїв. З їх допомогою згадаємо, як починалась війна в Острозі.  
Читати далі

Свята Трійця в художньому слові

Цьогоріч побачила світ поетична збірка «Трійця – Зелені свята в українському красному слові». У цій невеличкій книжці вперше зібрані вірші дуже різних авторів: від Нобелівського лауреата до рядового літератора. Саме в їх поезіях оспівується одне із найвизначніших і найшанованіших в українському народі християнських свят – це Трійця – Зелені свята. У поетичних творах інтерпретується не лише релігійно-духовне відчуття людської душі, а також громадсько-суспільне осмислення життя-буття у різних його проявах.
Читати далі

В Острозькій академії нові виставки

Нещодавно в першій залі художньої галереї Острозької академії відкрилася виставка робіт відомого київського художника Юрія Нікітіна. На презентації багато говорили про митця, його творчість, Острог, який надихає творчі особистості до роботи. А 11 червня у інших залах галереї відбулася презентація робіт одразу чотирьох художників, які працюють у різних жанрах образотворчого мистецтва.
Читати далі

Як працювала "Ромашка"

Звіт завідувача дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка» щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти  
Читати далі

У "Веселці" цікаво і весело

Звіт керівника дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Веселка» про роботу закладу упродовж 2012-2013 навчального року.
Читати далі

Свята Благовірна цариця Олександра

Двадцять третього квітня Церква відзначає пам’ять мучениці Олександри – останньої імператриці Росії, розстріляної більшовиками 17 липня 1918 року. Про неї висловлювали різні думки, але найкраще її можуть охарактеризувати її власні слова: «Жінка наділена даром співчуття, делікатності, умінням надихати. Це робить її схожою на посланницю Христа з місією полегшувати людські страждання і горювання».  
Читати далі

Пробудження в любові іншого буття

Під такою філософсько-ліричною назвою побачила світ книга Наталії Банацької, видана в Острозі наприкінці минулого року. На обкладинці книги – корабель, що пливе вдалину серед бурхливих хвиль моря зі згорнутими вітрилами та емблемою серця на щоглі, а за ним нескінченною вервицею тягнуться білі чотирикутнички листів; хвилі моря розступаються, і не можуть поглинути їх. Життя людини часто порівнюється з морем, яке то підіймає людину на гребені успіху, радості і слави, то кидає в безодню горя і розчарувань. Але назавжди з кожним залишаються спогади про перше кохання, яке, як ніжні білі підсніжники, може цвісти тільки ранньою весною. Книга Наталії Банацької про перше кохання і про любов, що веде людину до іншого вічного буття. 
Читати далі

Поєднання через важку пам’ять

В Острозькій академії 18 червня презентували незвичайну книгу. Незвичайну – зважаючи на те, що про україно-польський конфлікт 1943 року звикли говорити лише підраховуючи жертви. У книзі ж «Поєднання через важку пам’ять. Волинь 1943» згадують не вбивства та втрати, а героїв.  
Читати далі

Самоперевершення в Острозі

Нещодавно, 10 червня, Острозьким міськрайонним моло­діжним клубом «Здрав будь» за організаційної підтримки Він­ниць­кої обласної організації марафонської команди «Шрі Чінмоя» в рамках програми, присвяченої святкуванню 913-річниці Острога, в лі­совому масиві, що на 9 км у напрямку автотраси Острог – Тернопіль­ відбувся 12-годинний марафонський забіг «Самоперевершення».
Читати далі

І знову поразка…

У неділю, 16 червня, відбулися матчі чемпіонату Острозького району з футболу. Острожани грали на виїзді в Оженині з місцевим «Цукровиком».
Читати далі

Мовою цифр

Відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Острозького районного управління юстиції у Рівненській області з початку року до 18 червня складено актових записів:
Читати далі

Пожертви на храм

Список осіб, які внесли добровільні пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у м. Острозі упродовж травня 2013 року 
Читати далі


Просмотров: 368 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]