Вівторок

23.04.2019

05:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№26 від 29 червня 2013 р.
Вшанували жертв війни

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 21 червня представники міської ради на чолі з міським головою Олександром Шикером та Острозькими райрадою та райдержадміністрацією спільно поклали квіти до обеліску в сквері ім. 40-річчя Великої Перемоги. Вони низько вклонилися та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих мешканців нашого краю у роки Великої Вітчизняної війни.
Читати далі

В Академії випускний…

У Національному університеті «Острозька академія» у суботу, 22 червня, відбулася «Конвокація-2013» – урочиста церемонія вручення дипломів магістрам і спеціалістам. Документ про освіту отримали понад 300 молодих людей. 
Читати далі

Щоб наповнювались бюджети

Старший державний податковий інспектор сектору взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ Віра Дячук працює з перших днів заснування податкової у нашому місті. З фінансами вона працює всю свою трудову діяльність, обіймаючи різні посади. Колеги жінку поважають за її щирість і великий досвід роботи.
Читати далі

Працюють з боржниками

У п’ятницю, в кабінеті міського голови відбулося засідання комісії з питань ліквідації заборгованості до Пенсійного фонду, на якій головував перший заступник міського голови Віталій Ундір.
Читати далі

Перевіряли готовність до дій в надзвичайних ситуаціях

Упродовж трьох днів, з 19 до 21 червня, в Острозі і районі, згідно затвердженого плану, головою облдержадміністрації, комісією Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Рівненській області проводилась контрольно-інспекторська перевірка щодо реалізації заходів державної політики в сфері цивільного захисту населення, запобігання надзвичайним ситуаціям, готовність дій місцевої влади і територіальних систем єдиної системи цивільного захисту до роботи в складних умовах.
Читати далі

З Острога в Берунь з любов’ю

Міста-побратими продовжують тісно співпрацювати. Май­же тиждень тому повернулась додому острозька делегація з Беруня. Діти – учні музичної школи – та їх викладачі привез­ли з собою гарний настрій, сувеніри, подарунки та безліч позитивних емоцій. Враженнями поділилась заступник директора музичної школи Інна Хмарук.
Читати далі

«Олімпієць» для спортивних

Для оздоровлення та відпочинку дітей міста з 28 травня до 14 червня 2013 року в Острозі діяли пришкільні табори денного перебування «Олімпієць» та «Усмішка».
Читати далі

Усмішка – промінчик сонця на вашому обличчі

Барвистим та радісним, веселим та яскравим, як кольори веселки після теплого весняного дощику, було перебування дітей з 28 травня до 14 червня в пришкільному оздоровчому таборі «Усмішка». Його на базі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 організував відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради.
Читати далі

Із Грем’ячого їхали... чотири години

Нещодавно до Острога на екскурсію приїхали учні 7-8 класів Грем’яцької школи. Як зізналися їхні вчителі, дорога була складною, інколи доводилось зупинятися, тож їхали манд­рівники до нашого райцентру чотири години.
Читати далі

І диво природи спустилось з небес...

Кажуть, що все у цьому світі взаємопов’язано. Кажуть, що якщо тут розчавити мураху, то від цього в Африці помре слон. Не знаю, не перевіряв. Але ось те, що спад економіки України таки позитивно вплинув на довкілля – безсумнівно!  
Читати далі

«Антицигарковий» закон: чому він не дав позитивних результатів?

Більше, ніж півроку, минуло відтоді, як набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів». Однак помітного зменшення курців не спостерігається навіть у такому невеликому містечку, як Острог. З чим це пов’язано? 
Читати далі

Ваше ставлення до заборони паління в громадських місцях

Галина ГУРЧЕНКО, острожанка:
– Я підтримую заборону паління в громадських місцях. Перш за все, це дуже шкідлива звичка. Діти, молодь мають знати, що суспільство негативно ставиться до неї. Серед членів нашої родини ніхто не палить, і я рада цьому. Думаю, що боротьба із палінням довготривала, але вона має бути комплексною і постійною. Тоді менше буде хворих, чистішим буде повітря. Україна не єдина країна, де прийнято закон про заборону паління у громадських місцях. І це правильно.
Читати далі

Спадкові хвороби – не вирок

Вроджені вади розвитку не є рідкісними аномаліями. Жодна сім’я не застрахована від них. Частота вроджених вад значно зменшується при ранній діагностиці та інтенсивному всебічному та своєчасному медичному втручанні.
Читати далі

Демографічна ситуація у м.Острозі за січень-квітень 2013 року

Чисельність населення міста, за оцінкою, на 1 травня 2013 р. становила 15,7 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2013 р. чисельність наявного населення зменшилася на 25 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 4,8 особи. Зменшення чисельності населення міста відбулося за рахунок міграційного скорочення (на 33 особи), водночас у місті спостерігався природний приріст (на 8 осіб).  
Читати далі

Забитих м’ячів для перемоги не вистачило

У неділю, 23 червня, відбулися матчі у І і ІІ лігах чемпіонату Острозького району з футболу. ФК «Острог» на стадіоні Національного університету «Острозька академія» приймав минулорічного чемпіона району – мощаницьку «Звису». Передбачалося, що матч для нашої команди буде важким, особливо за спекотної погоди. Але те, що наша команда заб’є 4 м’ячі, а суперник лише один, і цього для перемоги не вистачить, напевно, передбачити ніхто не міг. Проте, саме так і сталося…  
Читати далі

В активі острожан є медалі й кандидати до збірної України

Нещодавно відбулися всеукраїнські змагання із софтболу та бейсболу. У збірних командах Рівненської області грали й острожани. В їх активі – бронзові медалі і запрошення до збірної команди України. 
Читати далі

І корисно і цікаво

За часів СРСР майже всі молодіжні ініціативи йшли від комсомолу – молодіжної організації, яка готувала зміну для тодішньої пануючої комуністичної партії. Держава всіляко підтримувала починання спілки молоді, популяризовувала їх роботу в пресі, знаходила необхідні кошти. Неформалів, навпаки, – притісняли, їх діяльність, у переважній більшості, оцінювалась негативно. З розпадом імперії затих комсомол, але ініціативна молодь є. Все частіше ми пишемо про неформальні об’єднання, які самоорганізовуються для змістовного проведення вільного часу.
Читати далі

Договір між батьками про сплату аліментів на дитину

У Сімейному кодексі України, який набрав чинності 1 червня 2004 року, є такий правочин, як договір між батьками про сплату аліментів на дитину. Укладення цього правочину є правом, а не обов’язком батьків. Відповідно до ст. 189 СКУ цей договір укладається в письмовій формі і повинен бути нотаріально посвідчений. Відповідно до ст.109 СКУ подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей. Цей договір має бути нотаріально посвідчений. Наявність такого договору обов’язкова та невід’ємна частина заяви, яка є її додатком.
Читати далі

Обговорили актуальні проблеми громадянської освіти

У Національному університеті «Острозька академія» 19 червня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід». Серед учасників – представники педагогічних кадрів середніх та вищих навчальних закладів, молоді науковці, лідери молодіжних громадських організацій. Захід організований громадською організацією «Центр демократичного лідерства», Інститутом глобальних стратегій управління Національного університету «Острозька академія» за сприяння Рівненської обласної ради та Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Читати далі

Для об’єктивності в історичній науці

Всеукраїнська наукова конференція «Українсько-польські відносини у ХХ столітті: від конфліктів до порозуміння і співпраці» відбулась у Національному університеті «Острозька академія» 21 червня. Науковці аналізували причини і наслідки трагічних подій на Волині, які відбувались 70 років тому.
Читати далі

Наш історичний календар

Липень
1.07 – 1569 р. – утворилася Річ Посполита – федерація Королівства Польського і Великого князівства Литовського, в складі якої Острог перебував до 1793 р.;
Читати далі

І влітку Миколая пам’ятаєм

Святий Миколай – тема виставки, яка нещодавно відкрилась у Музеї книги і друкарства. Серед експонатів – ікони, книги, речі, привезені зі Святої Землі, із зображенням святого. Ознайомитись з виставкою бажаючі можуть до жовтня. 
Читати далі
Просмотров: 432 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]