П'ятниця

19.04.2019

18:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 27 від 4 липня 2015 р.

Ще одна мить молодого життя

Найбільша перевага молодості – в амбіціях та бажанні перевернути весь світ. Ми можемо займатись іншими справами, коли слід вчитися чи працювати. Ми одночасно будуємо плани на життя і відпочиваємо тижнями з друзями. Іноді забуваємо про все та всіх і втрачаємо голову, бо закохалися. Усе це не логічно, але так нам, молодим, властиво. Хтось називає нас втраченим поколінням, а хтось вірить у нас, як ніколи. Тому щороку, наприкінці червня, ми збираємось разом, аби відзначити День молоді. Цей рік не став винятком і також подарував свято молоді Острожчини, яке відбулось у суботу, 27 червня.

Читати далі


Міська рада: день за днем

Вівторок, 30 червня:
Міський голова Олександр Шикер та керівники районних установ взяли участь у відкритій нараді під керівництвом голови Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра, на якій було обговорено питання децентралізації влади, фінансування об’єднань, а також розглядались локальні питання по інформуванню населення щодо проведення реформи і фінансування об’єктів Острозького району з державного бюджету. Віталій Ундір разом з міським головою Олександром Шикером нагородили почесною грамотою та вручили подарунок Артему Ткачу, учаснику АТО.

Читати далі


В неї нині не кращі часи, але заходи з відзначення проводились

З нагоди відзначення Дня Конституції у п’ятницю, 26 червня, секретар міської ради Микола Добровольський, заступник міського голови Анатолій Лисий, депутати та працівники міськради й виконкому, голова Острозької районної ради Валентина Стрілецька, заступник голови Острозької райдержадміністрації Богдан Турович, представники установ, організацій та громадськості міста поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола та на могилу депутата Верховної Ради України І скликання, міського голови ІІ скликання, журналіста і письменника Валерія Баталова.   

Читати далі


Два питання знято з розгляду, одне – не знайшло підтримки

У п’ятницю, 26 червня, відбулася чергова сімдесята сесія Острозької міської ради. Розглядалися питання земельного, фінансового, організаційного, господарського та освітянського характеру. Цього разу депутати по одному з питань розділилися в голосуванні при прийнятті рішення щодо депутатського запиту. 

Читати далі


Працюють для охорони природи і відпочинку людей

На теренах нашого краю вже більше 5 років плідно працює Національний природний парк (НПП) «Дермансько-Острозький». Вже багато разів «Замкова гора» розповідала на своїх сторінках про різноманітні заходи, які проводили охоронці природи. Напередодні їх професійного свята я звернувся до виконувача обов’язків директора установи, начальника відділу охорони природно-заповідного фонду Олександра ЗЕЛЕНЧУКА. 

Читати далі


Виборці можуть звертатися до Державного реєстру через Інтернет

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. 
Читати далі


Категорії громадян, пільги яким будуть надаватися з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї

З 1 липня пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватись (у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України) за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.) наступним пільговим категоріям громадян: 
Читати далі


Буде ювілей статусу міста обласного підпорядкування

Двадцять років тому – 7 липня 1995 року – постановою Верховної Ради України № 275/95-ВР Острог було віднесено до категорії міст обласного значення. До цього в області такий статус отримали обласний центр Рівне, а також міста Дубно і Кузнецовськ. Згідно «Положення про порядок обліку, найменування і реєстрації населених пунктів», що діяло з часів Української РСР, місто обласного значення (або місто обласного підпорядкування) – це міський населений пункт, що є економічним і культурним центром, має розвинуту промисловість, комунальне господарство, значний державний житловий фонд, з кількістю населення понад 50 тисяч осіб. 
Читати далі


Формуючи компетентну особистість, здатну успішно адаптуватися до життя

Сучасному суспільству дуже потрібна інформована й компетентна особистість, яка спроможна приймати самостійні рішення і нести відповідальність за власні вчинки. В умовах політичної й економічної нестабільності, дефіциту духовності винятково важливою стає стабілізуюча роль школи як гаранта громадянського миру. Державна система освіти, що відповідає за соціалізацію особистості, є найважливішим інститутом, який спроможний еволюційним шляхом забезпечити зміну ментальності, створити умови для виховання людини демократичного суспільства. Тому одним із головних завдань школи є формування компетентної особистості, здатної успішно адаптуватися до життя. Саме над цим і працює колектив Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. 
Читати далі


Отримали путівки в доросле життя

Цього свята немає в жодному календарі, але його чекають з особливим трепетом і хвилюванням. Воно буває лише раз у житті людини і знаменує перехід в більш доросле самостійне життя. День випуску – свято прощання зі своїм рідним навчальним закладом. І радість, і сум довелося пережити одночасно випускникам ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» у п’ятницю, 26 червня. 
Читати далі


Потурбуйтеся про свою безпеку

Шановні мешканці міста! Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» нагадує, що триває підготовка до опа­лювального сезону 2015-2016 рр. Турбуючись про вашу безпеку, звертаємося з проханням спільного вирішення тривожної на сьогоднішній день проблеми, а саме – утримання димових та вентиляційних каналів в належному технічному стані. 
Читати далі


Міліціонер з Острожчини отримав державну нагороду від Президента України

Дільничний інспектор Острозького МВ УМВС капітан міліції Володимир Кашуба отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня від Президента України Петра Порошенка. 
Читати далі


Олександр Шустерук зареєстрував новий «конституційний» рекорд

На міському стадіоні міста Красилів Хмельницької області в суботу, 27 червня, було зафіксовано новий рекорд України в категорії «Масові заходи, вперше». Це зробив представник Національного проекту «Книга рекордів України», наш земляк, кореспондент нетішинської газети «Перспектива» Олександр Шустерук. 
Читати далі


Обережно, змії!

Наприкінці весни та на початку цього літа в Україні значно збільшилася кількість змій. Вони, виповзши з гнізд, часто зустрічаються в різних місцях, де живуть, працюють і відпочивають люди. Фахівці попереджають про це, бо отруйні змії можуть жалити людей. 
Читати далі


Змінено законодавство щодо звернень громадян

Упродовж І півріччя 2015 року до Острозької міжрайонної прокуратури надійшло 58 звернень, з яких вирішено – 29, в тому числі задоволено два. За належністю до інших органів для вирішення скеровано 26 звернень. 
Читати далі


Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 69 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 2 кримінальних провадження. 
Читати далі


Острожани найкращі у водінні автомобіля

У Рівному 26 червня на картодромі відбулися змагання зі швидкого маневрування (фігурна їзда) автомобіля серед працівників Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) Рівненської області. Боротьбу за перемогу вели 15 команд у складі двох водіїв з райцентрів та Рівного. Приємно, що звідти острожани повернулися із перемогою в особистому і командному заліку. 
Читати далі


Перше коло завершили перемогами

Минулої суботи та неділі, 27 – 28 червня, завершилось перше коло в обох лігах обласного і районного чемпіонатів з футболу. Приємно, що обидві міські команди закінчили першу половину першості, перемігши своїх суперників, причому – забивали по 3 м’ячі. 
Читати далі


Наші земляки виступили достойно

Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді України було проведено 17 – 18 червня. Його організували Рівненська обласна державна адміністрація, обласні управління – у справах молоді та спорту, освіти і науки; Рівненський обласний військовий комісаріат та Рівненська обласна організація Товариства сприяння обороні України. 
Читати далі


Якщо винен банк – платник звільняється від відповідальності

За порушення строку зарахування податків до бюджетів або державних цільових фондів, установлених Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», з вини банку або органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, такий банк чи орган сплачує пеню за кожний день прострочення, включаючи день сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених Податковим кодексом України. 
Читати далі


Населення в Острозі зменшилось

Чисельність наявного населення міста, за оцінкою, на 1 травня 2015 р. становила 15,7 тис. осіб. Упродовж січня – квітня чисельність населення зменшилася на 39 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 7,6 особи. 
Читати далі


 

Просмотров: 326 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]