Середа

26.06.2019

21:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 28 від 11 липня 2015 р.

До нового навчального року майже готові

Літо у розпалі. Надворі спека – час відпусток, відпочинку та канікул для дітей. А ще це пора ремонту навчальних закладів, уточнення навчальних планів, проведення інших заходів, які сприятимуть якісному та комфортному отриманню освіти учнями. 
Читати далі


Скажений хом’ячок покусав людей

Минулого тижня, без сумніву, мимоволі, у центрі уваги багатьох ЗМІ, органів влади різних рівнів, громадськості опинилися представники ветеринарної медицини. Майже одночасно в трьох областях півночі України виявлено загиблих диких кабанів від африканської чуми (про це детальніше читайте на 9 сторінці), а ще в нашому місті хворий на сказ хом’ячок завдав травм своїм господарям… 
Читати далі


До уваги мешканців міста!

Для формування довідки на призначення та надання населенню щомісячної адресної безготівкової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, просимо вас звернутися в Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» (адреса: м. Острог, вул. Івана Федорова, 56) з документами, які підтверджують місце реєстрації (паспорт та свідоцтво про народження неповнолітніх із відміткою про місце реєстрації) та загальну площу житлового будинку або квартири (технічний паспорт).
Читати далі


Серед переможців – найбільше проектів з Острожчини

У четвер, 2 липня, відбулося засідання колегії Рівненської облдержадміністрації. Серед кількох важливих питань було і підбиття підсумків обласного конкурсу проектів з енергоефективності. Приємно, що серед кращих проектів-переможців майже половина – з Острожчини. 
Читати далі


Звернення Острозької міської ради до Президента України, Прем’єр-Міністра та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення 

Ми, депутати Острозької міської ради, вимагаємо переглянути рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 березня 2015 року № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення», інших рішень НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення та у подальшому знизити тарифи на енергоносії.
Читати далі


Вправно дає лад фінансам, цифрам і паперам

Життєвому оптимізму цієї жінки можна, хіба що, позаздрити. Сповнена енергії, завзяття, життєлюбна, усміхнена, впевнена у собі. Її зовуть Тетяна, що в перекладі означає «упорядниця», «засновниця». Тож і не дивно, що вона – Тетяна Парфенюк – за професією бухгалтер – понад двадцять літ вправно дає лад фінансам, цифрам і паперам. Навколишнє життя жінка сприймає у цифровому форматі, знає напам’ять чи не половину номерів з телефонної книжки, машини та інші речі ідентифікує за номерами. Тверда у роботі, але м’яка за характером, допомагає усім, хто до неї звертається, активно підтримує місцевих волонтерів та неодноразово є спонсором благодійних заходів. 
Читати далі


Улюбленим хобі займається з дитинства

Таке ремесло, як рибальство, було відоме ще з прадавніх часів, коли людство тільки-тільки почало існувати. Зробивши гачок з риб’ячої кістки і волосінь з жили тварини, наші далекі предки створили першу вудочку, за допомогою якої добували собі їжу. В останні кілька десятиліть риболовля стала дуже популярною та набула особливого значення після того, як число аматорів почало вимірюватися мільйонами. 
Читати далі


Легалізація робочих місць – шлях до стабільності

Легалізація робочих місць – це спільний внесок у стабільне майбутнє, який і держава, і бізнес, і громадяни роблять вже сьогодні. Це обов’язкова умова добробуту та підвищення рівня життя всієї країни та кожного українця. 
Читати далі


Були Глухні, а тепер Новомалин

Чотирнадцятого липня 1437 р. (в давніших публікаціях цей документ неточно датується 1446 роком) Великий князь Литовський і Руський Свидригайло Ольгердович у своїй Луцькій резиденції надав своєму слузі Оліферу за вірну службу села Глухні і Стаї під Острогом. На той час Свидригайло, хоч і титулувався Великим князем, але в результаті державного перевороту вже втратив великокняжий престол у Вільно (Вільнюсі), програв ряд битв двоюрідному брату – новому Великому князю Жигимонту Кейстутовичу і позбувся володінь у Білорусі. 
Читати далі


 

Просмотров: 168 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]