П'ятниця

24.05.2019

16:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 28 від 11 липня 2015 р.

До нового навчального року майже готові

Літо у розпалі. Надворі спека – час відпусток, відпочинку та канікул для дітей. А ще це пора ремонту навчальних закладів, уточнення навчальних планів, проведення інших заходів, які сприятимуть якісному та комфортному отриманню освіти учнями. 
Читати далі


Скажений хом’ячок покусав людей

Минулого тижня, без сумніву, мимоволі, у центрі уваги багатьох ЗМІ, органів влади різних рівнів, громадськості опинилися представники ветеринарної медицини. Майже одночасно в трьох областях півночі України виявлено загиблих диких кабанів від африканської чуми (про це детальніше читайте на 9 сторінці), а ще в нашому місті хворий на сказ хом’ячок завдав травм своїм господарям… 
Читати далі


До уваги мешканців міста!

Для формування довідки на призначення та надання населенню щомісячної адресної безготівкової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, просимо вас звернутися в Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» (адреса: м. Острог, вул. Івана Федорова, 56) з документами, які підтверджують місце реєстрації (паспорт та свідоцтво про народження неповнолітніх із відміткою про місце реєстрації) та загальну площу житлового будинку або квартири (технічний паспорт).
Читати далі


Серед переможців – найбільше проектів з Острожчини

У четвер, 2 липня, відбулося засідання колегії Рівненської облдержадміністрації. Серед кількох важливих питань було і підбиття підсумків обласного конкурсу проектів з енергоефективності. Приємно, що серед кращих проектів-переможців майже половина – з Острожчини. 
Читати далі


Звернення Острозької міської ради до Президента України, Прем’єр-Міністра та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення 

Ми, депутати Острозької міської ради, вимагаємо переглянути рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 березня 2015 року № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення», інших рішень НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення та у подальшому знизити тарифи на енергоносії.
Читати далі


Вправно дає лад фінансам, цифрам і паперам

Життєвому оптимізму цієї жінки можна, хіба що, позаздрити. Сповнена енергії, завзяття, життєлюбна, усміхнена, впевнена у собі. Її зовуть Тетяна, що в перекладі означає «упорядниця», «засновниця». Тож і не дивно, що вона – Тетяна Парфенюк – за професією бухгалтер – понад двадцять літ вправно дає лад фінансам, цифрам і паперам. Навколишнє життя жінка сприймає у цифровому форматі, знає напам’ять чи не половину номерів з телефонної книжки, машини та інші речі ідентифікує за номерами. Тверда у роботі, але м’яка за характером, допомагає усім, хто до неї звертається, активно підтримує місцевих волонтерів та неодноразово є спонсором благодійних заходів. 
Читати далі


Улюбленим хобі займається з дитинства

Таке ремесло, як рибальство, було відоме ще з прадавніх часів, коли людство тільки-тільки почало існувати. Зробивши гачок з риб’ячої кістки і волосінь з жили тварини, наші далекі предки створили першу вудочку, за допомогою якої добували собі їжу. В останні кілька десятиліть риболовля стала дуже популярною та набула особливого значення після того, як число аматорів почало вимірюватися мільйонами. 
Читати далі


Легалізація робочих місць – шлях до стабільності

Легалізація робочих місць – це спільний внесок у стабільне майбутнє, який і держава, і бізнес, і громадяни роблять вже сьогодні. Це обов’язкова умова добробуту та підвищення рівня життя всієї країни та кожного українця. 
Читати далі


Були Глухні, а тепер Новомалин

Чотирнадцятого липня 1437 р. (в давніших публікаціях цей документ неточно датується 1446 роком) Великий князь Литовський і Руський Свидригайло Ольгердович у своїй Луцькій резиденції надав своєму слузі Оліферу за вірну службу села Глухні і Стаї під Острогом. На той час Свидригайло, хоч і титулувався Великим князем, але в результаті державного перевороту вже втратив великокняжий престол у Вільно (Вільнюсі), програв ряд битв двоюрідному брату – новому Великому князю Жигимонту Кейстутовичу і позбувся володінь у Білорусі. 
Читати далі


Буде створено Єдиний реєстр військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації, та керівників підприємств, які перешкоджають своїми діями проведенню заходів мобілізації

Шановні мешканці Острожчини! У відповідності до Указу Президента України зараз в державі проводиться 6 черга мобілізації на військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України. 
Читати далі


Допомогли бійцям АТО та мирному населенню Донбасу

У попередніх номерах нашої газети ми розповідали про зібрану допомогу прихожанами та настоятелями Свято-Богоявленського, Свято-Воскресенського храмів – Олександром Максимюком, Віктором Земляним – з благословення митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія. Нещодавно протоієрей Віктор разом зі священиком Михайлом Жаровським та рівненськими волонтерами відвезли зібрану допомогу на схід України. Як зазначив Віктор Земляний, який супроводжував вантаж та був керівником місії, на заклик єпархії підтримати мирних жителів із зони військових дій, відгукнулося багато прихожан та небайдужих громадян. На Донеччину було направлено 7-тонну вантажівку та три мікроавтобуси гуманітарної допомоги, зібраної парафіянами Рівненської єпархії УПЦ. 
Читати далі


Над Горинню відзначили Івана Купала

В Острозі цього року День Івана Купала не відзначали. А ось у Нетішині свято влаштували на березі річки Горинь. Гостей розважали вокальний ансамбль козаків Нетішинського полку, му­ні­ципальний хор «Елегія», фольк­лорна студія «Роксоляна», ан­самбль «Каме­лія». Активну участь у концертній­ прог­ра­мі взяли викладачі Острозької­ му­зичної школи та ЗОШ №1, зокрема Діана Свідерсь­ка та Людмила Хома. 
Читати далі


Люди вже отримали відшкодування за кредитами на придбання негазових котлів

Державна програма енергоефективності працює. 1841 позичальник, який до травня 2015 року скористався кредитом в Ощадбанку на придбання негазових котлів, отримав відшкодування частини кредитних коштів.
Читати далі


Літературна сторінка "ЗОЛОТЕ ПЕРО"
Читати далі


Щоб не допустити небезпечну хворобу на Острожчину

На Рівненщині в Дубровицькому районі в урочищі Підкозли, за три кілометри від білоруського кордону, було знайдено два трупи диких кабанів. Як з’ясувалося пізніше, тварини загинули від страшної і невиліковної хвороби, від якої немає вакцини – африканської чуми. Також загиблих тварин, заражених цим небезпечним вірусом, виявили на Житомирщині та Київщині. Відтак, у зв’язку із ситуацією, було застосовано комплекс заходів. Відразу ж були скликані термінові наради, почали оповіщати місцеве населення, зокрема, було організовано відстріл дикого кабана, проведено низку нарад, в тому числі й, Рівненській ОДА. 
​Читати далі


Африканська чума свиней вже не далеко…

Кілька днів тому в північних областях України виявили випадки захворювання тварин на африканську чуму свиней. Ця хвороба дуже швидко поширюється в природі й різних господарствах, завдаючи значних економічних збитків внаслідок загибелі свиней та ліквідації всього свиногополів’я в регіоні. Аби не допустити поширення захворювання в разі виявлення спалаху, служба ветеринарної медицини проводить карантинні заходи по запобіганню розповсюдження хвороби шляхом швидкого, безкровного забою усіх свиней на території, де спалахнула хвороба, з наступним спалення трупів тварин, механічної чистки та дезінфекції приміщень та території утримання свиней. 
Читати далі


Як врятуватися від спеки?

Сильна спека – це природне явище, яке веде до порушення нормальних умов життєдіяльності людей та може призвести до виникнення різних видів надзвичайних ситуацій. Влітку особливо актуальними є поради з порятунку від спеки. 
​Читати далі


Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 69 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 12 кримінальних проваджень. 
​Читати далі


Мак-2015» приносить перші результати

Під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мак-2015» працівники Острозького МВ УМВС виявили незаконний посів снотворних рослин маку на земельній ділянці 44-річної мешканки одного з сіл Острозького району. Сама ж ґаздиня стверджує, що посіяла мак у кількості понад чотири сотні рослин для випікання здоби. 
Читати далі


Список осіб, які внесли добровільні пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у м. Острозі впродовж травня 2015 року
Читати далі


Скорбота
Читати далі


 

Просмотров: 280 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]