Середа

24.04.2019

19:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№28 від 14 липня 2012 р.
В Острозі перевіряли радіаційний фон

Відділ роботи із громадськістю та ЗМІ Хмельницької АЕС регулярно організовує виїзд спеціалістів цеху радіаційної безпеки ХАЕС (ЦРБ) у рыайони, прилеглі до підприємства, де здійснюються заміри радіаційного фону у різних місцях. Не став винятком і цей рік. У вівторок, 10 липня, до нашого міста знову завітала група спеціалістів у супроводі журналістів із Нетішина, до яких приєдналися представники острозьких ЗМІ.
Читати далі


Без води і ні туди, і ні сюди


Останні дні червня, початок липня видалися дуже спекотними. Найкраще рятує все живе у цей час вода. Її медики рекомендують більше споживати, аби не постраждав організм. Та, починаючи з п’ятниці, 6 липня, у місті були перебої із її постачанням. Про це моя розмова із першим заступником міського голови Віталієм Ундіром та директором Острозького КП «Водоканал» Іваном Войтовим.
Читати далі


До прийому учнів готові

Після того як пролунав останній дзвоник – життя в навчальних закладах не зупиняється, а навпаки – починається інше. Хоч, зазвичай, діють пришкільні табори, але в більшості приміщень вирує ремонтна кампанія. Аби з’ясувати, як вона відбулася цього року, я побував у всіх міських загальноосвітніх навчальних закладах.
Читати далі


У вересень – зі змінами

Нещодавно з робочою поїздкою в Острозі побував перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко. У її ході з острожанами обговорювались проблемні питання життєдіяльності, можливості фінансової допомоги для їх вирішення. Крім цього, жителі міста цікавились позицією гостя із актуальних проблем життя країни.
Читати далі


Виграла квиток на концерт Мадонни


Нещодавно юна жителька нашого міста Олена Карево взяла участь у мистецькому конкурсі «На що ти готовий заради Мадонни?», переможець якого отримує два квитки в «золотий трикутник» на шоу «MDNA» мега популярної американської співачки. Організатором конкурсу є продюсерська компанія телеканалу «1+1», який є одним із провідних партнерів проведення концертного «MDNA» Мадонни в Україні.
Читати далі


Польські канікули

Літній відпочинок – це завжди море вражень і нових знайомств, а літній відпочинок за кордоном – це подвійна порція адреналіну. В період з 25 червня до 2 липня група дітей з нашого рідного міста Острога відпочивала у польському місті Ґнєв. Це невеличке привітне містечко з великою кількістю цікавих пам’яток культури.
Читати далі


Тому що не кохала

Після тридцяти восьми років розлуки вони випадково зустрілись, немов доля вирішила знову роздмухати давно згасле вогнище кохання. Ходив Петро на ринку в обласному центрі між рядами столиків у пошуку краму, замовленого дружиною. Йому, трохи незібраному чоловікові, доводилось нелегко в гамірній юрбі. Зазвичай, не звертав уваги на продавців за прилавками. Але в той момент якась невідома сила примусила його на секунду зупинити погляд на жінці, яка стояла навпроти за столиком. Він закляк, остовпів: чи то від здивування, чи то від зустрічі, про яку не гадав навіть у глибині душі. Побачив ту, яку так полум’яно кохав і яка так рішуче покинула його колись. Відчув зливу почуттів. Давно пригоєна душевна рана ще з більшою силою дала про себе знати. Він не думав, що ця випадкова зустріч після довгої розлуки, знову завдасть душевного болю. У першу мить від несподіванки не зміг промовити й слова. Тільки згодом, опанувавши себе, заговорив з нею...
Читати далі


«Memento vivere», «memento mori»


У знаменитому монастирі Монте-Касіно, заснованому в VI ст. св. Венедиктом Нурсійським, ченці вітали один одного словами: «Memento mori» – «Пам’ятай про смерть». «Memento vivere» і «Memento mori» – два латинських вислови, які доповнюють один одного. «Пам’ятай, що живеш» і «Пам’ятай про смерть».
Читати далі


«Взялися» за дороги

Весною і восени, а буває що влітку і зимою, під час дощів деякими вулицями нашого міста важко пройти через те, що вони до цього часу ще без твердого покриття. Міська влада працює, щоб зменшити їх кількість і минулого року було асфальтовано кілька міських магістралей. Цього року цей процес продовжується. В місті вже почали ремонт доріг.
Читати далі


На Івана Купала нічка мала…

З метою розвитку українського аматорського мистецтва, відтворення та популяризації народних звичаїв, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності, встановлення творчих стосунків між аматорами областей України та країн зарубіжжя щороку у місті Корець проводиться обласний відкритий фестиваль народного мистецтва «Зелене Купало в літо упало».
Читати далі


На сходинках до щасливого майбутнього

Національний університет "Острозька академія" вже вкотре запрошує на навчання абітурієнтів з різних куточків нашої держави. Від вступників немає відбою. Вони поспішають якнайшвидше подати документи в омріяний ВНЗ, бо він є один із найпрестижніших вишів, що увійшов у десятку кращих класичних університетів України. А щоб докладніше дізнатися про вступну кампанію 2012 – запитую думки абітурієнтів, їх батьків та членів приймальної комісії.
Читати далі


З роси і води Вам, статечна пані Вчителько!


Вчора, тринадцятого липня, рідня, близькі до сімейства люди, а також один з найбільших педколективів не тільки району – Острозька школа-інтернат для дітей з вадами слуху вітали ветерана педагогічної праці, багатолітню вчительку-колегу Галину Калістратівну Соколовську з поважним 80-літтям від дня народження. Давно вона на заслуженому відпочинку. Але інтернату, в який прийшла ще в далекі 50-ті роки молодою дівчиною, і з ущербною долею його вихованців пов’язала своє трудове життя, не забуває, як і школа про неї. В цьому трудовому колективі знайшла своє сімейне щастя, виростила з чоловіком двох синів, нині радуються внукам і правнукам.
Читати далі


Яким був чи буде ваш відпочинок цього року?

– Їздити на курорти, в санаторії можливості немає. Коли буде відпустка, працюватиму вдома, якщо вдасться зароблятиму додаткову «копійку». Так як живу у селі, то є недалеко ставок, ліс і у вільну хвилину можна піти туди трохи відпочити. На жаль, на це бракує часу. Це можна зробити лише у дні релігійних свят.
Читати далі


Бути обачними під час відпочинку на воді закликає міліція Острожчини


З початком спеки на території Рівненської області під час відпочинку на водоймах почастішали випадки загибелі людей, у тому числі і  дітей.
Читати далі


Сталося

Обікрав…
3 липня до міліції звернулася 45-річна місцева жителька Галина. Жінка розповіла, що місцевий хлопець Петро викрав з її кредитної картки гроші в сумі 2900 гривень.
Читати далі


Наш історичний календар

14 липня:
– 575 років (1437 р.) першої писемної згадки про населені пункти Острозького району Глухні (нині – Новомалин) і Стаї (нині – Стійло, в складі с. Межиріч), які великий князь Литовський і Руський Свидригайло Ольгердович підписаною у Луцьку грамотою надав своєму слузі Оліфейру;
Читати далі

Просмотров: 470 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]