П'ятниця

26.04.2019

16:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№28 від 5 липня 2014 р.

Напередодні свята – квіти до пам’ятника

Кожного року День Конституції України, як і в більшості держав світу, відзначався в нашій країні на високому рівні – з концертами, різноманітними святково-розважальними заходами. Але цього року, «дякуючи» нашому агресивному північно-східному сусіду, внутрішнім ворогам, все змінилося. Через бойові дії на сході України масові святкування було вирішено відмінити.  

Читати далі


Відбудова Свято-Миколаївського храму продовжиться

Наша газета вже кілька разів розповідала про відбудову Свято-Миколаївської церкви в Острозі. Майже щомісяця ми друкуємо імена тих добродіїв, які вносять найбільші пожертви на спорудження Дому Божого. І ось уже прийнято рішення про початок другої черги будівництва храму.   

Читати далі


І красиво, і патріотично

Останнім часом синьо-жовті кольори стали особливо популярними в Україні. Патріоти нашої молодої незалежної держави у відповідь на зовнішню і внутрішню агресію відкритих і прихованих ворогів розфарбовують ними в’їзди у міста та села, стіни будинків, мости та інші споруди, вивішують національні прапори на приміщеннях будинків та інших споруд, їздять автомобілями з прапорцями нашої країни, носять стрічки кольорів нашого прапору. Не стоїть осторонь цього патріотичного процесу і Острог. У четвер, 26 червня, громадські активісти на чолі з міським головою Олександром Шикером працювали на мосту, що з’єднує центральну частину Острога з Новим містом.

Читати далі


Канікули цікаві й зі шкільними науками

Кілька днів тому закінчився червень. Наближається екватор літа і, як кажуть, у розпалі шкільні канікули. Багато школярів змістовно відпочивають у таборах відпочинку. Про те, як відбувається літнє оздоровлення дітей, в тому числі мешканців Острожчини, в позашкільному закладі «Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Корчагінець» читайте на 8 стор.

Читати далі


Від проблем міста до очікуваних змін у державі

У п’ятницю, 27 червня, відбулася чергова п’ятдесят п’ята сесія Острозької міської ради. Крім розг­ляду питань, які стосуються нагальних проблем міста, відбулася зустріч із заступником голови ОДА та обговорювалися зміни до Конституції України та адміністративна реформа.  

Читати далі


Про зарахування до страхового стажу періоду призову на військову службу під час часткової мобілізації

Відповідно до ухваленого 27 березня 2014 року Верховною Радою України Закону № 1169 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації», що набрав чинності з 1 квітня 2014 року, внесено зміни до деяких законодавчих актів України. Згідно зі змінами, що були внесені, зокрема, до ст. 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»  та ст. 119 КЗпП, працівникам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, було встановлено гарантії збереження місця роботи, посади і середнього заробітку, але не більш як на один рік.
Читати далі


На сторожі збереження довкілля

Вже п’ятий рік поспіль 7 липня в Україні відзначається День працівника природно-заповідної справи – свято, метою якого є привернення уваги громадськості до благородної справи збереження та відновлення біологічного та ландшафтного різноманіття, розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.

Читати далі


Міжнародні та професійні свята в ІІ півріччі 2014 р.

5 липня – Міжнародний день кооперативів.
6 липня – Всесвітній день поцілунку. День працівників морського і річкового флоту.
7 липня – День працівника природно-заповідної справи.

Читати далі


 

Просмотров: 395 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]