Середа

24.04.2019

15:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№29 від 21 липня 2012 р.
Наша землячка була ведучою на фестивалі «Молода Галичина-2012»

Вже у двадцять перший раз у Новояворівську Львівської області із 7 до 12 липня проходив престижний міжнародний фестиваль «Молода Галичина-2012». Нам дуже приємно, що на цей грандіозний захід ведучою концертних програм та почесною гостею було запрошено випускницю Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та дитячої музичної школи Юлію Сидорук. Безумовно, це є свідченням визнання таланту нашої зірочки та її величезної праці над вдосконаленням своїх вмінь.
Читати далі


Через негідну поведінку відвідувачів обмежено графік роботи

У вівторок, 17 липня, у кабінеті міського голови відбулось чергове засідання міськвиконкому. Вів його міський голова Олександр Шикер, який для цього на один день перервав свою відпустку. До 8 планових питань порядку денного було добавлено ще два додаткові. Їх розглядали першими і вони обговорювалися дуже жваво, висловлювалось різне бачення проблем і пропозиції.
Читати далі


Працювати за правилами – вигідно

У п’ятницю, 13 липня, у кабінеті міського голови відбулось засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконкомі Острозької міської ради. Розглядалося питання про стан законності та заходи щодо недопущення зловживань і тиску з боку правоохоронних і контролюючих органів на розвиток бізнесу.
Читати далі


Травімося! бо ми кращого не варті?

На тлі покращення нашого життя вже сьогодні мешканці нашого міста забули про смак якісного продукту. Я маю на увазі не лише якісну їжу, а й якісний одяг, взуття, меблі, автомобілі, дороги врешті-решт. Однак я хочу наголосити на тому, що ми їмо, точніше те, що нам продають під виглядом харчових продуктів. Вже не один раз я стикався із ситуацією, коли після придбання харчових продуктів у магазинах і супермаркетах Острога деякі з них не те що не були придатні до вживання, а взагалі смерділи так (вибачте за прямолінійність), ніби-то їх взяли із якогось сміттєвого бака.
Читати далі


Розцвіла гігантська лілія

Ветеран педагогічної праці Ганна Базилюк-Котович, яка мешкає на вулиці Бельмаж, дуже любить квіти. На своїй маленькій ділянці біля хати, поряд із овочами, вирощує багато різноманітних квітів, впродовж року працює біля них. Те, що виросло в неї цього року, вважає незвичайним явищем.
Читати далі


Творча вершина острозького самородка


Нещодавно побачила світ збірка поетичних творів острозького митця Петра Андрійчука. Її назва – «Самородок», як сам себе він називає.
Читати далі


Слідкуємо за дотриманням законних інтересів

Звіт спостережної комісії при Острозькому міськвиконкомі щодо організації та здійснення громадського контролю за поведінкою осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарань з випробуванням протягом І півріччя 2012 р.
Читати далі


У руки Господу (двоісторія одного почуття)


Христина хотіла бути коханою. Кожного дня відчувати тепло найріднішої людини, ласку і любов того, хто би став другою половинкою у її житті. Йдучи вулицею і з величезним захопленням спостерігаючи за молодими парами, вона неодноразово думала: «І я так ходитиму… І я цілуватиму…». Жила і вірила…
Читати далі


Приємна дата в Острозькому відділенні Здолбунівської ОДПІ


Нещодавно в Острозькому відділенні Здолбунівської ОДПІ відбувся семінар, куди були запрошені бухгалтери установ та організацій.
Читати далі


Зміни в оподаткуванні доходів фізичних осіб «спрощенців»


Законом № 4834 від 24.05. 2012 року статтю 298 доповнено підпунктом 298.1.5 такого змісту: «298.1.5. За умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених цим Кодексом для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників податків єдиного податку, шляхом подання заяви до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється свідоцтво платника податку на додану вартість у порядку, встановленому цим Кодексом».­
Читати далі


Острозькі художники міжвоєнного періоду

Імена цих місцевих художників відомі лише вузьким колам острозьких старожилів. Проходять часи, і вони можуть забутися взагалі. Тому ця стаття і виставка робіт, яка відкрита в краєзнавчому музеї (Замок кн. Острозьких) буде скромним дарунком світлій пам’яті талановитих майстрів Острога.
Читати далі


Острожани – переможці обласного турніру

Нещодавно у селі Поляни Березнівського району відбувся 25-й обласний турнір з волейболу серед ветеранів-афганців, який був приурочений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Івана Холода. Приємно те, що об’єднана команда міста і району стала переможцем цього змагання.­
Читати далі


Забезпечимо надійний протипожежний захист врожаю 2012

На початку липня на Черкащині сталося загорання на полі неподалік села Полуднівка. Вогнем було знищено 3,2 га жита на корені, пожежні врятували 12,8 га хліба. За попередніми даними, матеріальні збитки від пожежі склали 10 000 гривень.
Читати далі


Ринок праці Рівненщини


Кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку в державній службі зайнятості області, на 1 липня 2012 р. становила 19,0 тис. осіб, з яких 18,4 тис. осіб мали офіційний статус безробітних.
Читати далі


Наш історичний календар

21 липня:
– 1773 р. – папа Климентій ХІV розпустив орден єзуїтів і його монастирі. Острозький єзуїтський монастир, заснований Анною-Алоїзою Ходкевич у 1624 р., був переданий греко-католицькій церкві, яка відкрила в ньому монастир ченців-василіан, а замість єзуїтського колегіуму розпочала працювати василіанська школа;
Читати далі

Просмотров: 479 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]