П'ятниця

19.04.2019

17:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№2 від 11 січня 2014 р.
І віншування, і молитви, і коляди…

Починаючи з останнього дня минулого, 2013 року, і дотепер тривають новорічно-різдвяні свята. Переважна більшість українців весело святкували, відпочиваючи від роботи, виробничих турбот.  
Читати далі

Юна острожанка серед переможців конкурсу

Як ми уже повідомляли, 27 грудня відбулося підбиття результатів другого регіонального дитячого фестивалю краси і талантів «Міні-міс та міні-містер Рівненщини 2013». Фінал відбувся на головній сцені ТРЦ «Екватор» у Рівному. Серед учасників була і юна острожанка. У суперництві з представницями обласного центру в наймолодшій групі вона також здобула високий титул.  

Читати далі

Рік був непоганий, але…

Уже давно склалася традиція, що у кінці року підбиваються його підсумки. Зазвичай також на початку нового – планують свою діяльність на майбутнє. Щодо цього я звернувся до міського голови Олександра Шикера і попросив його коротко підбити підсумки 2013 року та розповісти про плани на поточний.

Читати далі

Призначення

Начальником управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради 9 січня 2014 року призначений Олександр Володимирович Стратюк.

Читати далі

Атестація робочих місць за умовами праці

Атестація  робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також на їхніх нащадків як тепер, так і в майбутньому.

Читати далі

Для соціальної реабілітації тих, хто відбув покарання

Звіт спостережної комісії при Острозькому міськвиконкомі щодо організації та здійснення громадського контролю за поведінкою осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарань з випробуванням протягом 2013 року.

Читати далі

Серце віддає дітям

Сьогодні свій ювілей відзначає добре знана у нашому місті людина – Галина Базелишина. Вона педагог із 31-річним досвідом роботи, депутат міської ради двох попередніх скликань. Про своє життя, роботу в освіті, громадську діяльність жінка розповіла для «Замкової гори». 

Читати далі

Весело зустріли Новий рік!

Останній тиждень першого семестру щороку цікавий, веселий, сповнений дива та подарунків. В цей час дітвора завжди чекає Діда Мороза та Снігуроньку, які, зазвичай, приходять не самі.

Читати далі

Де найкраще живеться на Рівненщині?

Нині в моді різноманітні рейтинги. Свій склали і щодо рівня життя на Рівненщині журналісти обласного центру. За основу взяли кілька показників: товарообіг, виробництво, будівництво житла, виплата зарплати, народжуваність тощо.

Читати далі

Три білих коня… А попереду – блакитний!

Дійсно, є три зимових коня – грудень, січень, лютий. Але цього, 2014-го, їх очолить, починаючи з 31 січня, усе ж – блакитний. Або ж – синій. Або – васильковий, волошковий, голубий, бірюзовий, сапфіровий, барвінковий… (Але ні в якому разі не зелений!). Символ східного Нового року, якому будуть присвячені святкування у Китаї, Тибеті, Кореї, В’єтнамі, Лаосі, Японії та інших далекосхідних країнах. А ще він, ніби іграшковий, буде… дерев’яний.

Читати далі

Новорічний етюд

Напередодні прийдешнього року була незвична теплінь для цієї зимової пори. Уже давно розтанув грудневий першосніг од яскравого сонця.

Читати далі

«І малим атомом життя Антін Павлюк…»

Ця невеличка вуличка, на якій усього п’ять двоповерхових дерев’яних будиночків, з’явилася в Острозі порівняно нещодавно. На початку 80-х років ХХ ст. Поява її була зумовлена будівництвом двох великих промислових об’єктів – ХАЕС та Острозького шиноремонтного заводу.  

Читати далі

Перевидали книгу Станіслава Кардашевича

Чудовий дарунок до Різдвяних і Новорічних свят дослідникам і аматорам острозької старовини зробив видавничий осередок «Волання з Волині» при однойменному римо-католицькому двомісячнику, що виходить в нашому місті з 1994 року під редакцією настоятеля костелу Успіння Божої Матері о. Вітольда-Йосипа Коваліва. 82-м (!) книжковим виданням Бібліотеки «Волання з Волині» став репринт польськомовної монографії Станіслава Кардашевича «Найдавніша історія міста Острога. Матеріали до історії Волині», виданої у 1913 році.

Читати далі

Випадок на виставці

Влаштування, оформлення, відкриття художніх виставок – неабияка праця. Часто навіть пов’язана з… ризиком для здоров’я, можливо, навіть,  і – життя. Пригадую, як багато років тому облаштовували в нетішинському «Арт-Пласті» показ творів нашої знаменитої землячки Лідії Спаської. яка, нагадаю, прожила аж 90 літ! Усі  причетні до цієї події були за те, аби серед інших робіт був представлений і портрет відомого в свій час діда-цілителя з Вельбівного. Усі, крім… головного художника цього закладу. «Та це ж магія, ворожбитцтво, чаклунство, чари, взагалі темна сила…».

Читати далі

На свято до лялькового театру

Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради 8 січня організував поїздку на новорічне свято до Рівненського обласного академічного театру ляльок для 15 дітей соціально незахищених категорій населення міста.  

Читати далі

Народження, шлюби…

Відділом державної реєстрації актів цивільного стану ре­єст­ра­ційної служби Острозького районного управління юстиції у Рівненській області впродовж 2013 року  складено актових записів по місту Острогу: 

Читати далі

Скорбота

Упродовж грудня покинули наш світ такі мешканці міста:  

Читати далі
Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]