П'ятниця

19.04.2019

09:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№30 від 27 липня 2013 р.
Для сприяння зайнятості населення

У середу, 17 липня, в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості було проведено круглий стіл на тему «Впровадження нових інструментів стимулювання зайнятості населення та створення робочих місць».

Читати далі

На особливому контролі

Інформація про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Острозького міськвиконкому за перше півріччя 2013 року.

Читати далі


З покупки – на добру справу

Торгівля – це та сфера, де найбільш яскраво проявляється дія конкуренції і те, як вона рухає справу вперед. У кінці квітня в Острозі з’явився ще один магазин, який займається продажем канцелярських товарів. Його власники вирішили поєднати бізнес із благодійністю, що хоч і не нове, але заслуговує уваги.

Читати далі

Позачергове, з одним питанням…

У вівторок, 23 липня, у кабінеті міського голови відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Розглядалось одне питання. Після короткого обговорення було прийняте рішення.

Читати далі

Розглядали важливі питання діяльності підприємців

У п’ятницю в міській раді під головуванням першого заступника міського голови Віталія Ундіра відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконкомі Острозької міської ради. Серед запрошених були суб’єкти підприємницької діяльності, які працюють у сфері торгівлі та виробництва.

Читати далі

Цінова ситуація на споживчому ринку області у червні 2013 року

У Рівненській області індекс споживчих цін у червні 2013 року становив 99,7% порівняно з травнем 2013 року. 

Читати далі

Така у чарівника робота…

Майстерня острозького скульптора Віктора Архіпова нагадує окремий світ. Одна кімната для створення ескізних проектів майбутніх робіт, в якій знаходяться два робочих стола (для себе і дружини). Окрім літератури тут безліч дрібничок, зроблених зі смаком та душею. І великий ангар – власне майстерня, подібна до якогось казкового міста, де мешканці на мить застигли. Прийде чарівник, торкне їх рукою і вони оживуть. Така у чарівника робота – оживляти чиїсь мрії, задуми та матеріалізувати пам’ять про минулі події.

Читати далі

Поганий сусід, або ще раз про проблеми житлово-комунального господарства

Сусід робив ремонт в квартирі. Вникло питання заміни водопровідного стояка. Виконавці ремонтних робіт звернулися до мене, як до сусіда-сумісника, взяти дольову участь у витратах на встановлення нового. Порадившись як краще, надійніше виконати монтаж і дійшовши висновку, один із виконавців, звернувшись до господаря квартири, сказав: «А Ви говорили, що у Вас поганий сусід». Виходить із сказаного, що це таким я є.

Читати далі

Через століття – до сердець

Цей рік для нас – ювілейний. На державному рівні ми відзначаємо 1025-річчя хрещення Київської Русі. Вперше, ще в СРСР, скромно було відзначено 1000-річчя в 1988 році. Далі, аж до 2008 року, держава не згадувала про цю видатну подію в історії України. Святкування 1020-річчя теж не відзначалося масштабами та різноманіттям.

Читати далі

Вся правда про Оріфлейм

У своїй статті я хотіла б вам розповісти про MLM – бізнес, а саме – бізнес в компанії ОРІФЛЕЙМ, який увірвався на ринок продажів, як блискавка, і завойовує все нові і нові позиції. Хочу відмітити, що у наш час MLM, об’єднавшись із Інтернетом, утворили коктейль майбутнього, який незабаром завоює більшість.

Читати далі

Реєструють і народження, і шлюби, і…

Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» набрав чинності з дня його опублікування, тобто 27 липня 2010 року. Цей день, за аналогією, можна вважати святом тих, хто займається державною реєстрацією народжень, одружень, розлучень...

Читати далі

Для подолання злочинності

Під головуванням Острозького міжрайонного прокурора Любові Ковальчук  18 липня у приміщенні малої зали засідань районної ради відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів Острожчини та місцевого самоврядування, під час якої розглядався стан запобігання і протидії злочинності та корупції за підсумками роботи 6 місяців 2013 року.  Там були присутні і виступали представники органів місцевого самоврядування Острога і району. Вони аналізували ситуацію на місцях, звертали увагу на проблемні питання, хід реалізації намічених раніше заходів.  

Читати далі

Для захисту прав і свобод

Інформація про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у І півріччі 2013 року та вжиті заходи прокурорського реагування з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави.

Читати далі

Тренувались, щоб діяти злагоджено

У п’ятницю, 19 липня, вранці зі звуком сирени до нового приміщення Острозького пологового будинку під’їхали два пожежних автомобіля. Рятувальники, одягнені у спеціальні вогнезахисні костюми, з протигазами та кисневими балонами (на фото), швидко, але без зайвої метушні, привели у «бойову» готовність свою техніку і обладнання. Не хвилюйтесь, це не була пожежа чи якась інша надзвичайна ситуація, а планові тактико-спеціальні навчання на одному із важливих об’єктів міста.

Читати далі

Єдиний гол став перепусткою до наступного етапу

Перший матч цьогорічного розіграшу кубка Острозького району з футболу міська команда проводила у селі Мощаниця проти місцевої команди «Оболонь». Господарі поля чинили гідний опір, і міська команда з великими складнощами вирвала перемогу. Інші матчі також відрізнялись впертою боротьбою, про що свідчать результати поєдинків, які відбулись у неділю, 21 липня.

Читати далі

Безпека дітей – понад усе

В рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» працівники міліції проведуть масові зустрічі з дітьми з метою проведення профілактичних бесід на тему: «Негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, наркотиків на дитячий організм».
Читати далі

У селах району – два вбивства

Зловмисник у п’ятницю, 19 липня, побачивши двоюрідного брата напідпитку, дерев’яною палицею побив родича до смерті.

Читати далі


Просмотров: 420 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]