Понеділок

20.05.2019

06:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№30 від 28 липня 2012 р.
День народження села – зі спортом, піснями, відзнаками

У  п’ятницю та неділю, 20 і 22 липня, в селі Межиріч відбулися заходи з нагоди 616-річниці з часу першої писемної згадки про це село. Після Острога це найстаріший і найбагатший на історико-культурні пам’ятки населений пункт Острожчини. Свято відзначали проведенням краєзнавчої конференції, спортивними змаганнями, святковим молебнем, освяченням герба та прапора села, нагородженням найдостойніших мешканців та прекрасною концертною програмою.
Читати далі


Звернення громадян – на постійному контролі

Інформація про виконання у І півріччі 2012 року законодавчих документів щодо роботи із зверненнями громадян у виконкомі Острозької міської ради.
Читати далі


Прихований виробничий травматизм та його наслідки


Часто, виходячи зранку з дому, ми не знаємо як пройде у нас день. Ніхто і ніколи не сподівається, що саме сьогодні з ним може статися щось не передбачене, що потягне за собою в кращому випадку тимчасову непрацездатність.
Читати далі


Про свою професію мріяла з дитинства

Галина Фроль з дитинства мріяла стати продавцем. Досягши свого, вона працює у торгівлі вже більше 32 років і ніколи не думала міняти професію. За чесну працю здобула шану і авторитет у покупців, колег, керівництва. Напередодні свого професійного свята вона і тепер торгує господарськими товарами, завжди готова дати слушну пораду відвідувачам.
Читати далі


Бажаю більше вдячних покупців

Нещодавно я був свідком неприємної події у магазині «Господарські товари», який належить відомому у місті підприємцю, депутату міської ради Василю Хохлічу. Мені необхідно було придбати деякі матеріали для ремонту вдома. Походивши магазинами нашого міста, зупинив свій вибір на згаданому вище закладі торгівлі. Поспілкувавшись із продавцем, мені порадили, що і скільки необхідно придбати для ремонту. Частину покупок я отримав у магазині від продавців, а металевий кутник мені мали врізати на вулиці. Підійшовши до вказаного місця, я став чекати поки продавець обслужить покупців переді мною.
Читати далі


Моє Ніхто

Одного разу запахом весняного повітря якесь Ніхто влетіло у моє життя. Щоранку готувало каву, підсолоджувало її шматочками білосніжного цукру, клало на блюдце і підносило до рота. Ніхто просило мене насолоджуватися кожною проведеною миттю у цьому світі, намагалось переконати в тому, що все найкраще попереду і я лише даремно хвилююся через всякі дурниці, на які окрім мене тепер уже ніхто не звертає увагу. Воно просило подумати перед тим, як робити серйозні кроки у невідоме, оцінити всі «за» і «проти», аби потім не заливатися слізьми, ховаючи обличчя в подушку. Я, здається, прислухалася до його порад, але нічого хорошого з цього не виходило, постійно траплялося щось, що змушувало змінювати рішення в останні секунди. Ніхто ніколи не насміхалося, навпаки, завжди хотіло кращого.
Читати далі


Літопис рідного села

Нашого земляка Віктора Романюка ми знаємо як поета і прозаїка, публіциста і пісняра. А цьогоріч побачило світ художньо-краєзнавче видання «Завізов над Горинню», надруковане у місті Стрию (видавництво «Щедрик»), де проживає Віктор Степанович зі своєю сім’єю. Однак він завше пам’ятає про рідне село Завізов, щороку навідується в обійми рідного краю на славетній Острожчині. Упродовж прожитих років назбирував матеріали для книги про своє село – одне із багатьох поселень на зачарованих берегах Горинь-ріки.
Читати далі


Відвідали Міжнародний семінар у Варшаві


Студенти спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» відвідали Міжнародний семінар «Журналісти-активісти», який проходив у Варшаві з 2 до 12 липня. Організувала захід фундація «Нове Медіа» (м.Варшава, Польща). Саме завдяки співпраці із нею кафедри журналістики та літературознавства НаУОА стала можливою участь у семінарі наших студентів. Там здобували необхідний досвід 24 представники молодіжних редакцій Польщі, України та Білорусі.
Читати далі


Борючись із гіпертонією

Синдром підвищеного кров’яного тиску, або гіпертонія, отримав неофіційну назву «безмовний вбивця». Підступність цієї хвороби полягає у тому, що люди не завжди вчасно можуть зрозуміти, що їх організм уже страждає від підвищеного кров’яного тиску. А коли звертаються до лікарів, то хвороба часто буває вже задавненою і важче піддається лікуванню. Не менш шкідливим є і понижений тиск, який медичною термінологією називають гіпотонія. Цей стан характеризується тим, що людина швидко втомлюється, весь час хочете спати, не можете зосередитися на роботі, не отримуєте задоволення від життя. Здавна такий стан називали «неміч» – постійно не можеться і не хочеться. Аби завчасно попередити проблеми з тиском, його необхідно регулярно вимірювати. Тому завше під час медоглядів, відвідування лікаря, виклику медиків додому, здійснюється перевірка артеріального тиску.
Читати далі


Євро-2012: деякі підсумки в Острозі

Головна подія 2012 року вже в історії. Сьогодні учасники цьогорічного Євро підбивають підсумки – одні радіють успішному виступу, інші аналізують причини поразок. Влада України і Польщі, звісно ж, приписує собі вдале проведення головного європейського футбольного турніру чотириріччя, опозиція звинувачує їх у розбазарюванні коштів та ін. Спробуємо і ми проаналізувати, чим була європейська першість з футболу для острожан.
Читати далі


Наш історичний календар

28 липня:
– День хрещення Київської Русі-України, приурочений до дня пам’яті святого рівноапостольного Володимира Великого;
Читати далі

Просмотров: 436 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]