Неділя

21.04.2019

21:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№31 від 4 серпня 2012 р.
Двісті балів у тестуванні ЗНО набрала острожанка Анастасія Драчук

У цьогорічній кампанії із Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) взяли участь майже 329 тисяч абітурієнтів. Про це повідомив сайт Міністерства освіти, посилаючись на дані директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ірини Зайцевої. Із них лише 956, без сумніву, вже студентів, набрали максимальний бал. Нам приємно, що серед них є цьогорічна випускниця загальноосвітнього навчального закладу нашого міста, золота медалістка – Анастасія Драчук. У тестуванні ЗНО з географії вона набрала 200 балів.  Це перше таке досягнення острожан з часу проведення цих випробувань. Дуже приємно і те, що з двох інших предметів дівчина була також дуже близькою до максимально можливого результату – не вистачило лише 3 бали.
Читати далі


Всі рішення прийняли одноголосно

У п’ятницю 27 липня відбулося засідання двадцять шостої сесії Острозької міської ради шостого скликання. Депутати з усіх питань порядку денного були одностайні у думках, щодо прийняття запропонованих рішень, лише у «Різному» вони активно обговорювали порушені виступаючими проблеми.
Читати далі


Через зміни у законодавстві проблеми з водою


У четвер, 26 липня, біля магазину «Джерело» на вулиці Татарській відбулася зустріч мешканців мікрорайону із керівництвом міської ради. Люди занепокоєні припиненням постійного водопостачання, зниженням напору води, місцями її відсутність, незручним графіком встановленого останнім часом водопостачання.
Читати далі


Міська рада: день за днем

Вівторок, 31 липня:
Секретар міськради Микола Добровольський взяв участь у роботі підсумкової колегії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації у І півріччі 2012 року, на якій було розглянуто підсумки діяльності закладів охорони здоров’я області в І половині 2012 року. Стан реалізації Плану дій на 2012-2014 роки «Заможне суспільство. Конкурентноспроможна економіка. Ефективна держава», та стан виконання органами і закладами охорони здоров’я області указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у закладах охорони здоров’я».
Читати далі


Діяльність підприємств сфери послуг м. Острог

У січні – червні 2012 р. у місті на ринку послуг із 11 зареєстрованих підприємств-юридичних осіб та їхніх відокремлених підрозділів, основним видом діяльності яких є надання нефінансових послуг, фактично працювало 10 підприємств та їх структурних підрозділів.
Читати далі


Відзначили кращих працівників торгівлі

З нагоди професійного свята працівників торгівлі у кабінеті міського голови, у понеділок, 30 липня, відбулося відзначення кращих у цій галузі. Їм вручали грамоти, бажали успіхів у професійній діяльності, щастя і здоров’я, вдячних покупців.
Читати далі


На допомогу йдуть фахівці із соціальної роботи

Депутати на двадцять шостій сесії Острозької міської ради одноголосно затвердили рішення «Про введення додаткових штатних одиниць – фахівців із соціальної роботи в структуру Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». За більш детальним роз’ясненням щодо цього питання я звернувся до в.о. директора центру Андрія Добровольського.
Читати далі


Кандидатом від Об’єднаної опозиції затверджено Юрія Вознюка

Виборчий процес в Україні розпочався – першою – в понеділок провела з‘їзд Об’єднана опозиція «Батьківщина». Захід пройшов на вулиці Турівській у дворі штабу партії  на київському Подолі.
Читати далі


Ваше ставлення до змін у мовному законодавстві України


Наталія ХАРИТОНЕНКО, вчитель української мови Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1:
– Я категорично проти змін у мовному законодавстві. Українська мова хоч і вважається державною, але вона далеко не панівна у нашій країні, як би це мало бути. У містах на сході і півдні, а місцями і в центрі України її витіснила російська. Закон, який нещодавно прийняла Верховна Рада, ще більше погіршить цю ситуацію. У кожній нормальній державі парламент приймає закони для захисту державної мови, лише у нас робиться навпаки. Дуже шкода, що процес українізації, хоч і повільний, який тривав до цього часу, зупиниться. Припускаю, що у російськомовних регіонах України скоротять кількість годин української мови, натомість збільшать російської і випускники навчальних закладів взагалі не володітимуть українською мовою.
Читати далі


Будьте вкрай обережні на воді!

За вікном літо. Все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу, здебільшого до лісу або річки.
Читати далі


Ціни на ліки для хворих на гіпертонічну хворобу знизяться


У  минулому номері нашої газети ми розповідали про місячник вимірювання тиску, який проводять медики Острозької ЦРЛ. В продовження теми сьогодні мова піде про зусилля влади, щодо зниження цін на лікарські засоби, які допомагають боротися із високим тиском. Про це моя розмова із начальником управління охорони здоров’я Острозької райдержадміністрації Володимиром Нікуліним.
Читати далі


Підставляйте сонцю...спину


Сонячна енергія потрібна для відновлення сил, нормалізації внутрішніх процесів, підзарядження кожної клітини тіла. Сила впливу сонячного проміння змінюється протягом року. Навесні дія сонця особливо цілюща. Літнє проміння хоча й має слабшу дію, але також дуже корисне для людини.
Читати далі


Які ліки брати у подорож?

Ніщо так не здатне зіпсувати відпустку, як раптова недуга. Які ліки взяти із собою у подорож, а також як поводитись, добираючись до місця відпочинку, радить сімейний лікар Олеся Донченко.
Читати далі


Схуднути допоможе мінералка

Мінеральну воду як лікувальний і профілактичний засіб використовують вже більше двох тисячоліть. Її вживання завжди було взаємопов`язане з ефективною лікувальною дієтотерапією.
Читати далі


І став змією кабачок Або фантазія пенсіонерки творить дива

Поєднання природної краси рослин і зі смаком зроблених рукотворних див здатне перетворити будь яку присадибну ділянку на маленький рай, де можна забути про всі життєві клопоти. У цьому ми переконались із попередніх публікацій на сторінках нашої газети. Сьогодні, в продовження теми, розповідь про ще одну острожанку, яка завдяки працьовитості, фантазії перетворила своїх 7 сотих в оазу краси.
Читати далі


Ріст злочинності вдалося зупинити

Острозька міжрайонна прокуратура (далі - ОМП) в І півріччі 2012 року здійснювала свої повноваження виключно в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України, не допустила незаконного втручання у діяльність інших підприємств, установ та організацій, про що свідчить відсутність скарг на дії та рішення працівників ОМП.
Читати далі


Допоможемо нужденним


З 1 липня 2012 р. до 31 грудня 2014 р. Національний комітет Товариства Червоного Хреста України затвердив програму ресурсного поповнення банків одягу ТЧХУ «Чобіток».
Читати далі


Відпустка підприємців – єдинників І - ІІ груп без найманих працівників

До січня цього року ні про яку відпустку єдинника не могло бути й мови. А тепер ст. 295 п. 5 Податкового кодексу України подарував деяким категоріям підприємців-єдинників податкові канікули на 30 днів за рік: «Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листа непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів».
Читати далі


Кубок району – перший етап пройдено


У неділю, 29 липня, стартував розіграш кубка Острозького району з футболу 2012 року. ФК «Острог» в 1/8 фіналу грав на виїзді з командою ІІ дивізіону ФК «Кунів». За спекотної погоди було грати важко, особливо без єдиної заміни, але наша команда, і це дуже приємно, грала непогано, у гострому атакуючому стилі і святкувала впевнену перемогу.
Читати далі


На турнірі домінували рівняни та тернополяни

Впродовж двох спекотних днів, 28 – 29 липня, на кортах Національного університету  «Острозька академія» тривала відкрита першість Рівненської області серед тенісистів-аматорів. Аби поборотися за перемогу, до Острога прибули представники майже з усіх сусідніх областей.
Читати далі
Просмотров: 455 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]