Неділя

21.04.2019

21:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 32 від 8 серпня 2015 р.

Вшанували пам’ять безвинно загиблих

Вже давно склалася традиція, що 4 серпня острожани та гості міста поспішають в урочище Красностав, аби там вшанувати пам’ять безвинно вбитих в роки Другої світової війни німецькими загарбниками мешканців Острога. Не став винятком й цей важкий рік. Майже 40 острожан прийшло минулого вівторка, щоб покласти вінки та квіти до пам’ятних знаків. 
Читати далі


В супроводі джазу згадували минуле й пишалися успіхами

У неділю, 2 серпня, в позашкільному закладі «Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс (ПЗ ОДСОК) «Корчагінець» відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-річчя початку його роботи. Ювілярів вітали представники влади нашої області, району, міста, керівники підприємств, установ та організацій, інші гості. Як завжди, для них підготували чудову концертну програму, під час якої згадували минуле, говорили про досягнення, мріяли про щасливе майбутнє. 
Читати далі


Працювали оперативно та результативно

У п’ятницю, 31 липня, відбулася 71 сесія Острозької міської ради. На ній розглядались і приймались рішення з питань земельних відносин, бюджету міста, комунального господарства, вносилися зміни до міських програм та попередніх рішень. 
Читати далі


Закон зобов’язує здійснити перейменування

У п’ятницю, 31 липня, відбулося засідання комісії Острозької міської ради стосовно перейменування вулиць міста. До її складу включені працівники виконкому міськради, депутати міськради, науковці Державного історико-культурного заповідника м. Острога та Острозької академії, представники громадських організацій. Розпочинаючи роботу, голова комісії – секретар міської ради Микола Добровольський – повідомив, що Верховною Радою України 9 квітня 2015 року прийнятий Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Коротко його називають законом про декомунізацію. Відповідно до нього в Острозі необхідно прийняти рішення про перейменування кількох вулиць міста, які підпадають під дію цього Закону. 
Читати далі


Внесено зміни в порядок призначення субсидій

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 26 червня 2015 р. № 475 та постанову від 25 березня 2015 р. № 487, якими внесено чергові зміни у порядок надання субсидій.
Читати далі


В ЖК «ПАНОРАМА» розташоване житло нашої мрії

Щорічно у другу неділю серпня відзначається День будівельника – професійне свято працівників будівництва, тож з’явилась слушна нагода оцінити місцевий ринок забудовників житлової нерухомості. 
Читати далі


Майже півстоліття на будовах

Професія будівельника одна з найдревніших в історії та найбільш рентабельних в сучасному суспільстві. Ми звикли вважати, що це – суто чоловіча справа, бо вимагає вона великої фізичної сили, однак, наші українські жінки потроху і її опановують. Зрештою, всі ми свого роду будівельники: будуємо своє життя, стосунки з близькими нам людьми, плани на майбутнє тощо. 
Читати далі


Біля Ворскли загинули брати князя Федора Острозького

У районі ріки Ворскла 12 серпня 1399 р. відбулася одна з найбільших битв ХІV ст. в Східній Європі. Проти Золотої Орди виступила східноєвропейська коаліція на чолі з великим князем Литовським і Руським Вітовтом Кейстутовичем. До нього приєдналися збройні загони із Польського королівства, Молдовського і Волоського князівств, Тевтонського ордену хрестоносців, а також вірні позбавленому престолу в Орді хану Тохтамишу татари. 
Читати далі


Внесено зміни в організацію оздоровлення

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 р. № 489 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 261», відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджених зазначеною постановою, безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок забезпечуються: постраждалі особи (особи, віднесені до категорії 1); потерпілі діти (діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою) разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює.
Читати далі


Сергій ДАНИЛЮК: «Наша професія вимагає любові до тварин, співчуття та особистої відповідальності»

Щороку у другу неділю серпня українські ветеринари, а також всі, хто причетний до цієї сфери, відзначають своє професійне свято. Дуже часто в цей день традиційно згадують відомий вислів: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». І це не випадково, адже саме завдяки роботі ветеринарів вдається запобігати епізоотій серед домашніх тварин, свійської худоби, які в іншому випадку могли б призвести до найтяжчих наслідків – аж до масштабного голоду і поширення небезпечних захворювань серед людей. Напередодні професійного свята ми поцікавились епізоотичною ситуацією та станом ветеринарних справ в нашому місті у начальника відділу державного контролю управління ветеринарної медицини в Острозькому районі Сергія Данилюка. 
Читати далі


Очільника Острозької міліції відзначено

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, професіоналізм, оперативність та наполегливість, проявлені під час несення служби у зоні проведення антитерористичної операції, начальник УМВС України в Рівненській області відзначив трьох працівників міліції. Серед них – начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук. 
Читати далі


Соціально-економічне становище Острога в І півріччі

Промисловість
За січень – червень 2015 р., порівняно з відповідним періодом попереднього року, підприємствами міста зменшено виробництво журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів (папок), формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу та картону на 25%, газет, які виходять менше чотирьох разів на тиждень – на 23,8%, вод натуральних мінеральних газованих – на 23,1%.
Читати далі


Список осіб, які внесли добровільні пожертви
на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП у Острозі упродовж червня 2015 року

Читати далі


Шляхом впровадження інноваційних технологій і методик

Навчально-виховна робота у закладі спрямована на виконання Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Базового компоненту дошкільної освіти», програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». У нашому закладі функціонує 11 груп, з яких 2 – групи раннього віку, 9 – садових груп, в яких виховується 311 дітей. 
Читати далі


Кубок мера залишився в Острозі

Саме так завершився досить цікавий турнір з міні-футболу, що проходив на майданчику КЗ «Обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» у суботу, 1 серпня. Зголосилися помірятися силами з іншими цікавими суперниками футболісти «Локомотива» (Шепетівка), «Енергетика» (Нетішин), «Понеділка» (Рівне), і, звісно ж, місцева «Острог-Академія». 
Читати далі


Вдома лише нічия…

Надзвичайно принциповий матч у неділю, 2 серпня, спостерігали вболівальники на стадіоні Національного університету «Острозька академія». Їх спершу було близько 20, але до завершення поєдинку кількість зросла майже до сотні. Крім місцевих, були глядачі з Верхова, Вельбівного, Межирича, Нетішина, і, звісно ж, Сіянців.
Читати далі


Міська рада: день за днем
Читати далі


У спеку з вогнем не жартуй!

За прогнозом Укргідрометцентру, найближчим часом будуть утримуватися високий та надзвичайно високий класи пожежної небезпеки. 
Читати далі


Скорбота
Читати далі


 

Просмотров: 311 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]