Вівторок

23.04.2019

05:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 33 від 15 серпня 2015 р.

Радо зустрічали друзів із Беруня

Упродовж трьох днів – із вечора четверга до суботи ранку, 6 – 8 серпня, в Острозі перебувала делегація з нашого міста-побратима Беруня, який знаходиться в Республіці Польща. Це, мабуть, перший візит до нас за час війни, яку розв’язав на Донбасі наш північно-східний сусід і тамтешні сепаратисти.
Читати далі


До уваги всіх жителів міста, які ще не звернулися за субсидією!

Виконком Острозької міської ради закликає жителів міста звертатися  до управління праці та соціального захисту населення за призначенням житлових субсидій.
Читати далі


Острог долучився до акції по збору кришок на протези

Нещодавно благодійний фонд «ОВЕС» запровадив всеукраїнську акцію «Збирай кришки на протези для воїнів». Акція полягає в тому, що зібрані пляшки та кришки, вироблені з різних видів пластику, дробитимуть у гранули і використовуватимуть як сировину для протезів або продаватимуть. Кошти ж будуть спрямовуватись на протез для конкретного бійця. За словами організаторів, прикладом слугували великі міста – Одеса та Київ, які за збором пластикових кришок щоденно могли б виробляти до 10 протезів руки та 8 протезів ноги. 
Читати далі


І на вулиці Островського тротуар став кращим

Навіть у нинішній складний час влада міста постійно дбає про благоустрій. Нещодавно на вулиці Островського, навпроти магазину «Юпітер» (який острожани називають по старому «Спорттовари») з’явилось ще майже 50 метрів бруківки. Про це я попросив розповісти заступника міського голови Івана ТКАЧУКА. 
Читати далі


І знову про субсидії

Хочу повідомити, що останнім часом нашим управлінням прийнято 489 заяв на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в Острозі та опрацьовано 362 діючі справи на отримання субсидії. З них не всім споживачам вийшла субсидія в неопалювальний період, але не варто засмучуватись, в жовтні з початком опалювального періоду всі звернення будуть автоматично перераховані, відповідно до діючих тарифів, без участі заявників, про що кожен заявник отримає повідомлення. 
Читати далі


Для того, щоб стати пасічником, потрібно, перш за все, любити бджіл

Щороку 19 серпня в Україні відзначається День пасічника.  З нагоди свята досвідчений бджоляр Костянтин Пташнюк розповів про особливості  його улюбленої справи.
Читати далі


В Острозі навіть діти збирають гроші на армію

Острог завжди вважався колискою культури й освіти не лише Рівненщини, а й усієї країни. З початку неоголошеної війни більшість острожан проявила проукраїнську позицію та єдність задля підтримки бійців і збереження цілісності держави. Як не прикро, але є й такі, які критикують роботу волонтерів, і нас, журналістів, за те, що висвітлюємо їхню діяльність, мовляв, ми всі не праві. Не знаю, яка ідея керує такими людьми, адже в усіх справжніх українців нині одна ідея – миру, єдності та цілісності нашої країни. Недавня акція, яку організували найменші мешканці вулиці Городище нашого міста зворушила і мене, і багатьох острожан. 
Читати далі


Діти з Луганщини та Донеччини відпочивають у «Корчагінці»

За сприяння Рівненської обласної держадміністрації, 60 дітей із прифронтових районів Луганської області відпочивають зараз в ПЗ ОДСОК «Корчагінець». Як розповів нам директор табору Іван Дячук, діти прибули до Острога у неділю, 9 серпня, на останню в цьому році зміну під назвою «Особливий табір». Така назва не випадкова, адже ця зміна і справді особлива, бо, попри уже відзначений ювілей, справжній день народження табір святкує у серпні. А тепер ця зміна особлива ще й тим, що під час неї відпочиватиме досить чимало гостей зі сходу. 
Читати далі


Перевірено готовність навчальних закладів міста до роботи у новому навчальному році

З метою перевірки готовності навчальних закладів міста до нового навчального року та відповідно до рішення  виконавчого комітету Острозької міської ради від 16 червня 2015 року № 80 «Про закінчення 2014-2015 навчального року, забезпечення організованого початку нового навчального року  та проведення огляду-конкурсу на кращий навчальний заклад року» 12 серпня 2015 року проведено огляд стану готовності навчальних закладів міста до нового 2015-2016 навчального року.
Читати далі


Меценат-українофіл Григорій Галаган

У с. Сокиринці (землі історичного Прилуцького козацького полку, нині Чернігівська область) 15 серпня 1819 р. народився Григорій Павлович Галаган – громадський діяч, українофіл і меценат (помер там же 25 вересня 1888 р.). Йому судилося бути останнім представником старшинсько-шляхетського роду на Лівобережній Україні, основоположником влади і багатств якого став сумної пам’яті Гнат Галаган. 
Читати далі


 

Просмотров: 62 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]