Понеділок

20.05.2019

00:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№33 від 18 серпня 2012 р.
Відзначили кращих будівельників

Напередодні відзначення професійного свята будівельників, у п’ятницю, 10 серпня, у залі засідань Острозької міської ради відбулося відзначення кращих будівничих нашого міста.
Читати далі


На контролі ремонти шкіл

Із черговим візитом в Острозі побував минулого тижня перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко. Він повторно відвідав ЗОШ №1 та НВК «Школа-гімназія», де тривають ремонтні роботи. Про їх хід «Замкова гора» інформувала читачів у липні.
Читати далі


Гідна зарплата – стимул для праці

В рамках громадського обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 р. в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості було проведено «круглий стіл» «Гідна заробітна плата та гідні умови праці – дієвий стимул трудової активності». Участь у його роботі взяли представники органів місцевого самоврядування, управлінь праці та соціального захисту міста і району, Пенсійного фонду, центру зайнятості, роботодавці різних форм власності, журналісти місцевих ЗМІ.
Читати даліМіська рада: день за днем

Середа, 15 серпня:
За головування заступника міського голови Володимира Мацуна, в кабінеті заступника міського голови о 10.00 год., відбулося засідання комісії з питань проведення технічних обстежень будівель, споруд, інженерних мереж та модернізації (ліквідації) аварійно-небезпечних об’єктів міста Острога. У ході комісії була проведена інвентаризація ветхих та аварійних будинків м. Острога. Також розроблено заходи щодо поступового виведення з експлуатації аварійних будинків.
Читати далі


Ганна Шевченко декламує Шевченка у 82 роки

Її називають матір’ю Терезою, бо допомагає усім. Вона і досі пам’ятає усю Шевченкову «Катерину» і є найстаршою прихожанкою Свято-Миколаївської церкви. Квартира Ганни Лаврентіївни Шевченко багата вишивками, як свого часу батьківський дім був прикрашений портретами Шевченка, Франка, Грушевського. Словом, все життя цієї жінки – з Україною у серці.
Читати далі


А бібліотека тепер електронна!


Завжди цікавило, чому в людей, які народилися в один той самий день і час, і навіть в одному місці, така різна доля? Приміром, відомо, що в Києві 5 листопада 1952 року народилося в одному і тому ж пологовому будинку кілька хлопчаків. Але Олегом Блохіним – зіркою світового рівня – став лише один з них!
Читати далі


Вибори – 2012: зміни та особливості

Незабаром відбудеться важлива подія – вибори до Верховної Ради України. В зв’язку з цим «Замкова гора» попросила начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Острозької міської ради Вікторію Борисівну Федецьку розповісти про зміни у виборчому законодавстві та особливості виборчого процесу.
Читати далі


Готуй сани влітку


На календарі тиждень за тижнем непомітно добігає кінця останній місяць літа. Попереду у нас «золота пора», яка у свою чергу нагадує про підготовку до зими. Цю магічну пору року просто обожнюють дітлахи, очікуючи несподіваних та смачних подарунків до зимових свят.
Читати далі


«На пасіку заходжу з молитвою»

Людина – частинка природи, і якщо живе вона у гармонії з навколишнім світом, не робить зла, не шукає вигоди, оберігає і ретельно обробляє клаптик землі, де збудовано дім і шумить вітами сад, то й віддячить їй добром матінка-природа. Таким побачила я обійстя острожанина Костянтина Євдокимовича Пташнюка, колишнього начальника райфінвідділу, у якому проробив він понад 30 років.
Читати далі


Про безробіття та допомоги

Кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку в державній службі зайнятості області, на 1 серпня 2012 р. становила 18,7 тис. осіб, з яких 18,2 тис. осіб мали офіційний статус безробітних.
Читати далі


Ліс під пильною увагою

Високий температурний режим у поєднанні з вітром та низькою відносною вологістю повітря значно збільшує ймовірність виникнення пожеж. Аби не допустити виникнення надзвичайних ситуацій, викликаних складними погодними умовами, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Азарова М. Я. створено оперативну групу, до складу якої увійшли працівники МНС, Держтехногенбезпеки, лісгоспу, міліції та райдержадміністрації. Метою її є здійснення спільних рейдів, під час яких із громадянами проводиться роз’яснювальна робота.
Читати далі


Дорогу відремонтували самотужки

Ми вже не раз розповідали на своїх сторінках про те, у якому стані перебувають вулиці міста, їх ремонт, історію. Сьогодні в продовження теми мова піде про ініціативу людей, які самоорганізувались і самотужки відремонтували частину вулиці. Примусило це зробити те, що у негоду там було важко і проїхати, і пройти.
Читати далі


На пленер – в академію

У Національному університеті «Острозька академія» 10 серпня відбулося відкриття художнього пленеру, який ось уже сім років поспіль проводиться тут у різних форматах.
Читати далі


Кубок дивує непередбачуваністю

Минулої неділі відбулися перші матчі 1/2 розіграшу кубка Острозького району з футболу. Їх підсумки, як і попередніх етапів, здивували неабияк. Дві нічиї свідчать про напружену боротьбу, розв’язок якої має бути завтра. З чотирьох сільських команд залишиться лише дві, які у фінальному двобої визначать володаря почесного трофею.
Читати далі


Сталося

Затримали
7 серпня співробітники мі­ліції затримали 24-річного­ міс­цевого жителя Сергія, який зберігав 18 грамів марі­ху­ани.
Читати далі


Наш історичний календар

18 серпня:
– Свято преподобного Іоанна Рильського (помер 956 р.) – покровителя болгарського народу і міста Рильск в Росії. В честь цього міста був названий 126 Рильський піхотний полк російської імператорської армії з гарнізону Острога;
Читати далі


Пожертви на храм


Список осіб, які внесли пожертви на будівництво Свято-Миколаївського храму УПЦ КП м. Острог за липень 2012 р.
Читати далі

Просмотров: 399 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]