Вівторок

23.04.2019

08:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№34 від 23 серпня 2013 р.
«Новомалинська Любава»: як це було

Перший обласний молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава» стартував у п’ятницю, 16 серпня, та завершився понеділковим ранком, 19 серпня. Чотири дні цікавого, активного, змістовного та здорового відпочинку пролетіли як один. На ньому побували й острожани.
Читати далі

Про виконання бюджету і не тільки…

У вівторок, 20 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Оперативно було розглянуто 14 питань порядку денного, які стосувалися бюджету міста, роботи міськвиконкому із молоддю міста, боротьби зі злочинністю, затвердженню різноманітних нормативних документів та складу колегіальних органів та ін. По всіх питаннях порядку денного були одноголосно прийняті рішення.
Читати далі  

Готуй сани влітку…

На календарі тиждень за тижнем непомітно добігає кінця останній місяць літа. Попереду у нас «золота пора», яка у свою чергу нагадує про підготовку до зими. Цю магічну пору року просто обожнюють дітлахи, очікуючи несподіваних та смачних подарунків до зимових свят.

Читати далі

До відома одержувачів допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Набрав чинності Закон України „Про внесення змін до статті 18 Закону України „Про державну допомогу сім'ям з дітьми” від 02.07. 2013 р. № 371-V-ІІ, яким передбачено при призначенні опікуну допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, до сукупного доходу дитини-інваліда не включати державну соціальну допомогу, що виплачується на дітей-інвалідів відповідно до законодавства. 

Читати далі

Будуть хлопці країну захищати

Видано черговий наказ військового комісара Острозького районного військового комісаріату, підполковника Олександра Шайдюка за № 25 від 13 серпня 2013 р. «Про призов громадян на строкову військову службу в Острозькому районному військовому комі­саріаті».  

Читати далі

Узаконення самочинного будівництва

Досить часто виникає ситуація, коли громадяни без відповідної проектно-дозвільної документації здійснюють незаконне будівництво або реконструкцію будинків. І по закінченню робіт виникає необхідність оформити документацію для реєстрації права власності. 

Читати далі

Родина Черніїв – жертви двох світових воєн

Незалежною Україна стала в серпні 1991 року. До того її земля і народ були у складі інших держав, тобто під владою то Росії, то Польщі, то Австро-Угорщини, то ... Життя було нелегким, крім важкої праці у будь-який момент можна було зазнати репресій, примусового виселення, будь-якого насильства. На прикладі однієї з родин ми побачимо, як жилося українцям у ХХ столітті до отримання Україною омріяної віками свободи.

Читати далі

Про боротьбу за незалежність розповідають експонати

День 24 серпня увійшов у літопис України назавжди тим, що у 1991 році було проголошено незалежність України. Той час уже належить історії. Нагадати про нього можуть речі, світлини, документи. Сьогодні у пересічних громадян таких свідків історії збереглося небагато. Зате цінні джерела для вивчення історії нашої молодої держави дбайливо зберігаються у фондах Державного історико-культурного заповідника м. Острога. Я звернувся до зав. відділом історії Марії Данилюк з проханням розповісти про цікаві експонати, які належать до часів проголошення незалежності України.  

Читати далі

Як доїхати до…

Колись мої знайомі – брат і сестра – у студентські роки грали в досить незвичну гру. Під час зимових канікул чи у інші вихідні вони розстилали на підлозі величезну карту СРСР, заплющували очі, пальцем «тицяли» у якийсь пункт і… їхали туди! Чи то у Владивосток – Хабаровськ, чи Магнітогорськ – Челябінськ, чи Сочі – Адлер… 

Читати далі

Осанна жінці – у виконанні самих жінок

«Осанна жінці» – виставковий проект, авторками якого є дві талановиті жінки – директор Нетішинського музею Оксана Кононюк та завідувач Музею книги і друкарства Острога Світлана Позіховська. Він буде діяти протягом двох років і складатиметься з шести циклів виставок: «Жінка у символіці», «Жінка в історії», «Жінка у чорно-білій світлині», «Жінка і мода», «Жіночий портрет». 

Читати далі

Малолітня злочинність – проблема усіх

На сьогоднішній день 90% засуджених малолітніх – це хлопці, які покарані здебільшого за крадіжки. Декому не було чого їсти, і це змусило поцупити з сусідського льоху консервацію чи картоплю. Втім, як відзначається, оточуючі дедалі байдужіше ставляться до таких дітей. Непотрібних своїй сім’ї, обділених увагою та батьків­ським теплом, на них нерідко ставлять тавро "злодюжка” сусіди у школі обходять їх подалі в школі, де вони рідкі гості. І ті так і котяться в прірву, доки повністю не озлобляться на увесь світ і не потраплять за ґрати.

Читати далі

Друге коло почали із перемоги

У неділю, 18 серпня, стартувало друге коло чемпіонату Острозького району з футболу у першій і другій лігах. Острожани вдома на стадіоні Національного університету «Острозька академія» приймали «Міраж» із Курган. Незважаючи на те, що обидві команди впродовж матчу гостро атакували, але неточні удари у завершальній стадії, а також непогана гра голкіперів та оборонців обох команд не дозволили глядачам побачити більше одного результативного взяття воріт.

Читати далі

На Острожчині правоохоронці затримали чоловіка за збут пігулок з наркотичним вмістом

Нещодавно оперативникам Острозького міського відділу, спільно з їх обласними колегами, вдалося припинити злочинну діяльність 32-річного острожанина Віктора. Чоловік вирішив збагатитися за рахунок продажу наркотиків.

Читати далі

Сталося

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 50 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 12 кримінальних проваджень. Зокрема:  

Читати далі


Просмотров: 421 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]